Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Ústečtí Lvi pomůžou šelmám a vyzkouší si novou roli
19.06.2006 | Tisková zpráva

Ústečtí Lvi pomůžou šelmám a vyzkouší si novou roli

Ú s t í n/L. - V sobotu 24. června 2006 se v areálu ústecké zoologické zahrady bude předávat výtěžek z internetové aukce retro dresů z poslední sezony. Při této slavnostní chvíli nebudou chybět ani hokejisté Ústeckých Lvů, kteří se představí také v netradiční roli. Podrobnosti tohoto programu, který startuje ve 13.00hod. naleznete uvnitř článku.

Ve žlutomodré sadě dresů, která byla spjata k výročí 60. let od vzniku hokejového klubu v krajské metropoli, Ústečtí Lvi nepoznali chuť porážky. Peníze, získané dražbou historických dresů, se rozhodlo vedení klubu věnovat Zoologické zahradě v Ústí nad Labem – Krásném Březně. Prostředky budou využity pro lvíčata Leona a Ronju. Celkem se v aukci, která startovala v květnu, vybralo 26.624,- Kč. „ Se získanou částkou jsme spokojeni. Děkujeme všem fanouškům, kteří se zapojili do dražby dresů. Získané prostředky pomůžou k dalšímu rozvoji těchto nádherných zvířat,“ vyjádřil poděkování marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.

Hokejisté pomůžou lvům a vyzkouší si role chovatelů šelem

Začátek programu je naplánován na 13.00hod. v pavilonu šelem v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Nejdříve symbolicky převezme ředitel ZOO Mgr. Tomáš Kraus z rukou generálního manažera Ústeckých Lvů Ing. Davida Šaffera finanční dar. Pak se fanouškům představí v netradiční úloze vybraní hráči Slovanu. Vyzkouší si roli chovatele lvíčat. Mohou tak hokejisté přijít k novému zaměstnání? „ Pokud vyjádří vedení ZOO s hráči spokojenost, budeme uvažovat o pravidelných brigádách,“ dodal s úsměvem Přemysl Zeman. Poté budou mít příznivci možnost získat podpis nebo si jen tak popovídat s hokejisty.

Tím však sobotní program v ZOO nekončí. V 15.00hod. proběhne slavnostní otevření pavilonu gepardů a cukrárny „U geparda“. Od 16.00hod. se na terase restaurace Koliba představí skupina Big Water – southern rock.

Přijďte tedy v sobotu 24.června 2006 do ústecké ZOO s celou rodinou a můžete se těšit na hokejisty Slovanu a další doprovodný program. Vstupné do ZOO je pro dospělé 70,- Kč, děti 35,- Kč. Využít můžete i rodinného vstupného. Více naleznete na www.zoousti.cz.

Po 14 let trvající přestávce v chovu se do ústecké zoologické zahrady vrátili koncem září 2005 králové zvířat – lvi. Pár lvů konžských, který oslavil roční narozeniny 7. 9. 2005, pochází ze ZOO Halle. Samec Leon a samice Ronja dorazili do Ústí nad Labem v úterý 20. 9. 2005. Po krátké aklimatizaci byli v sobotu 24. 9. 2005 slavnostně představeni veřejnosti. V ústecké zoologické zahradě nalezli zrekonstruovaný výběh, který před lety patřil jejich lvím předchůdcům a reprezentativní vnitřní expozici. V sobotu 24. června 2006 je přijdou navštívit hokejisté Ústeckých Lvů.

Program najdete ZDE

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan zvítězil podruhé v řadě. Doma dokázal přetlačit Havířov

Ú s t í n/L. - 5. kolo Chance ligy přineslo souboj domácího Slovanu a hostů z Havířova. Slovan... Celý článek

Z6: Slovan dlouho vzdoroval, ale nakonec to na Litvínov nestačilo

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase přivítali ústečtí mladíci Litvínov. Na vítězství s Teplicemi... Celý článek

Z6: Slovan si v prvním zápase poradil s Teplicemi

Ú s t í n/L. - 6. třída v prvním zápase na svém ledě přivítala Teplice. Zápas se jim velmi povedl,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv