Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad Labem
18.09.2018 | Tisková zpráva

„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad Labem

V pondělí 17. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zaštiťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo několik malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích. Na akci byl také díky ČSLH přítomný maskot a vytvořil dětem skvělou atmosféru a zážitek.

Po úvodním seznámení a vyplnění registračního formuláře Pojď hrát hokej, čekala děti rovnou hlavní a nejzábavnější část programu na ledě. Trenéři pomáhali dětem s prvními krůčky a snažili se jim ukázat jak se správně udržet a pohybovat na bruslích. Některé děti využily pro první pohyby po ledě hrazdičku kvůli stabilitě a ti zdatnější už bruslilysamy. Vyzkoušely si projíždět slalom, vystřelit si na brankáře nebo si pohrát a zaházet s míčkem.Vše probíhalo zábavnou formou a děti byly vtaženi do děje tréninku. V jedné třetině hřiště se také konal ukázkový trénink minihokeje, kde byly k vidění hokejové dovednosti hráčů z 3. /4. třídy, kteří se už hokeji věnují delší dobu. Na konci tréninku se všichni sjeli na prostředku a srovnali se i s trenéry na společnou fotku.

Akci nám zhodnotil šéftrenér základny Lukáš Zahradník: Museli jsme udělat náborovou akci „Pojď hrát hokej“ v ne úplně ideálním čase pro rodiče a bohužel počet účastníků nebyl takový jako minulý rok. Děkujeme rodičům, že si s dětmi přišli vyzkoušet hokej a něco se o něm dozvědět. Na dětech bylo vidět, že je to na ledě baví a to je asi to nejdůležitější. Věřím, že bylispokojeni a přijdou na tréninky hokejové základny a budou s hokejem pokračovat.“

Po tréninku na ledě čekal děti a rodiče rozdílný program. Rodiče měli na programu prezentaci s trenéry týkající se ledního hokej, kde se dozvěděli veškeré potřebné informace pro začínající hokejisty a mohli se případně na cokoliv zeptat. Děti se odebraly s trenéry na další zábavnou část, kde si vyzkoušely střelbu na branku, soutěže, závody a další hry.

Více fotografií naleznete zde

 
 
Aktuálně na webu

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv