Ústí n/L. - Po třetím osmifinále, ve kterém ústečtí přetlačili v dramatickém utkání Vrchlabí v prodloužení, bylo v mix zóně pořádně napilno. Rozhovor se střelcem rozhodující branky jsme Vám ale nemohli odepřít. Pavel Kordule, v utkání pětibodový, hodnotí postupně celý zápas. Zamýšlí se také nad tím, co je ještě potřeba vylepšit. Kromě toho se v krátkém pozápasovém rozhovoru dočtete také to, jak probíhala oslava jeho rozhodující trefy.

V sérii vedete 2:1 na zápasy, po utkání zřejmě veliká euforie.

Určitě, kdybychom utkání prohráli, tak by se série těžko otáčela. Jsme velice rádi, že jsme zápas ubojovali.

V prodloužení jste rozhodl, zbytek týmu se jel radovat s Vámi.

Ano, bylo to parádní, chtěl jsem ujet a udělat nějakou oslavičku. Spoluhráči mě ale chytili radostí, tak jsme se tam nakonec tak klouzali (smích). Všichni jsme rádi, že jsme vyhráli, vedení 2:1 v sérii je velmi důležité. Teď máme de facto dva mečboly, zkusíme urvat hned ten první v pátek ve Vrchlabí.

Jak se z Vašeho pohledu utkání vyvíjelo od jeho začátku?

Ten úvod byl takový divoký, za první třetinu šest gólů, to jsem od play off nečekal (smích). V druhé třetině brzy soupeř vyrovnal. Pak bylo utkání vyrovnané, nakonec 5:5 a v prodloužení jsme byli my ti šťastnější. Těžký zápas, ale jsme rádi, že jsme vyhráli.

Jak říkáte, na play off dost branek, Vaše bilance 2+3 za zápas je ale také slušná, v tomto ohledu jste spokojen?

Upřímně jsem to úplně nečekal, ale jsem za to samozřejmě rád. Důležitý je pro mě však týmový výsledek.

Podruhé v sérii se stalo, že soupeř dotáhl dvoubrankovou ztrátu, co změnit, aby se toto již neopakovalo?

Hlavně se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení, dostáváme góly v oslabení a to nám bere síly. Cestou k úspěchu je tedy hrát v plném počtu. Samozřejmě k tomu hrát dobře odzadu, dopředu si něco určitě vytvoříme.


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Sedmatřicetiletý útočník Jan Rudovský načne v dresu Ústeckých Lvů již třetí sezonu v řadě. Jak je Ruďák oblíbený u ústeckých fanoušků dokazuje fakt, že právě jeho si vybrali fanoušci do offline rozhovoru. Odpovědi na vaše otázky a plno zajímavostí se dočtete v článku.

  • Chcete podpořit HC Slovan Ústečtí Lvi a zároveň spojit vaší značku s klubem? Vaše značka může být vidět na hráčích, na ledové ploše, multimediální TV kostce a na dalších mnoha místech spojených s naším klubem. Mrkněte na web do sekce Klub - reklama, kde naleznete kompletní nabídku možného partnerství s naším klubem. Pro více informací kontaktujte jednatele spolku Slovan Ústečtí Lvi Lukáše Vobeckého.

  • Ústí nad Labem - První sezona pod nově složeným spolkem se pomalu, ale jistě blíží ke svému začátku. Mezi veřejností stále však panují obavy, zda se opravdu bude hrát v Ústí nad Labem v sezoně 2024/2025 druhá liga. Jeden z členů spolku HC Slovan Ústečtí Lvi Lukáš Vobecký popsal jak vypadá aktuální situace ohledně A-týmu, zároveň nastínil nejbližší plány a novinky.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže