Ústí n/L. - Osmifinálová série mezi ústeckým Slovanem a Vrchlabím se stěhuje zpátky do Ústí, kde se svěřenci Jana Čalouna a Martina Štěpánka pokusí před svými fanoušky přidat druhý bod v sérii, která je po pondělní výhře Stadionu vyrovnaná. Slovan v tomto utkání od samého začátku tahal za kratší konec provazu, a i když se dostal na dostřel tak se kýženého vyrovnání nedočkal a za stavu 4:3 odešel jako poražený. Zda se ústeckým povede oplatit tuto porážku a vybojovat si mečbol zjistíte ve středu 15.3 v tradičních 18:00. Dorazte tak podpořit žlutomodré v tomto boji a vytvořit mu opět výbornou diváckou kulisu. Pro fanoušky, kteří nemohou na stadion dorazit je připraven textový přenos na onlajny.com a videopřenos na czechicehockey.tv

POROVNÁNÍ TÝMŮ:

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

  • Armén Mikael Agateljan své sliby nenaplnil, ale ústecký hokej snad bude žít dál. Z bryndy se zadlužený klub pokusí vyvést nově založený spolek Slovan Ústečtí Lvi. „V této chvíli jsme jediný zájemce, kdo tady chce provozovat hokej na druholigové úrovni. Obrovským problémem jsou hokejové závazky ve výši zhruba 2,8 milionu korun. Ty musíme okamžitě uhradit a od toho se budou odvíjet další věci,“ říká předseda spolku Lukáš Vobecký.

  • V sezoně 2024 – 2025 bude pokračovat 2. liga pod názvem „Slovan Ústečtí Lvi“, jehož zástupci představili svoje plány na Valné hromadě držiteli licence.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže