Ústí n/L. - Osmifinálová série mezi ústeckým Slovanem a Vrchlabím se stěhuje zpátky do Ústí, kde se svěřenci Jana Čalouna a Martina Štěpánka pokusí před svými fanoušky přidat druhý bod v sérii, která je po pondělní výhře Stadionu vyrovnaná. Slovan v tomto utkání od samého začátku tahal za kratší konec provazu, a i když se dostal na dostřel tak se kýženého vyrovnání nedočkal a za stavu 4:3 odešel jako poražený. Zda se ústeckým povede oplatit tuto porážku a vybojovat si mečbol zjistíte ve středu 15.3 v tradičních 18:00. Dorazte tak podpořit žlutomodré v tomto boji a vytvořit mu opět výbornou diváckou kulisu. Pro fanoušky, kteří nemohou na stadion dorazit je připraven textový přenos na onlajny.com a videopřenos na czechicehockey.tv

POROVNÁNÍ TÝMŮ:

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Most - Ústecký Slovan se dostal v prvním venkovním utkání rychle do vedení, k zisku tří bodů to však zdaleka nestačilo. Ústečtí v Mostě nakonec prohráli 8:4. S nadějí na obrat přišel v druhé třetině zkušený útočník Jan Rudovský, který divácky nádherným gólem zpoza branky srovnal stav na 3:3. Po zápase se s námi podělil o jeho dojmy z odehraného utkání a okomentoval fanouškovskou atmosféru.

  • Z Mostu body nevezeme

    30. 9. 2023

    Most - V rámci třetího kola druhé ligy zajížděli ústečtí poprvé na venkovní led a rychle se dostali do vedení. Poté už byli ale jasně výraznější domácí a nakonec dokráčeli k poměrně přesvědčivému vítězství 8:4. Další zápas sehrají svěřenci trenéra Merty ve středu v pražských Letňanech.

  • Šestapadesátiletý bývalý obránce Slovanu nově povede A tým Ústeckého Slovanu. Jiří Merta převezme A tým již na zítřejším tréninku. V této sezóně si odbyde premiéru na trenérské lavici v sobotním utkání proti Mostu. „Po dvou letech se vracím na střídačku A mužstva. Ve Slovanu působím již 26.sezónu a neváhal jsem ani chvilku, jelikož mám ke klubu kladný vztah a přeji si klubu pomoci. V mužstvu působí hodně hráčů, které jsem trénoval, jak v mládeži, tak v seniorském hokeji a do konce s Jardou Roubíkem stál na střídačce (pozn. redakce smích). Věřím, že naše spolupráce bude fungovat a budeme předvádět dobré výkony“, uvedl Jiří Merta.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže