Hronov - Slovan zajížděl do vzdáleného Hronova odčinit neúspěch z posledního domácího utkání s Klatovy. Dvě třetiny panovalo nerozhodné skóre, ve třetím dějství ovšem rozjeli ústečtí hokejisté svůj gólostroj a nakonec zvitězili vcelku pohodlně 6:1. Hattrick zapsal Martin Berčík. O další branky se postarali Vodička, Trefný a Prošek.

• Jablonec – Na Slovan v rámci 21. kola druhé ligy čekalo venkovní střetnutí s Jabloncem nad Nisou, na jehož půdě byl od samého začátku produktivní, a i zásluhou tří dvoubrankových střelců Jana Rudovského, Pavla Korduleho a Lukáše Kučery zvítězil drtivým poměrem 9:2. V dalším utkání ústečtí hokejisté zamíří na půdu Písku.

• Výzva k fanouškům

30. 11. 2022

Ústí nad Labem - Klub HC Slovan Ústí nad Labem si velice váží podpory svých fanoušků, ať už na domácích či venkovních utkáních. V posledních zápasech ovšem došlo k situacím, se kterými se klub neztotožňuje a byl bohužel i finančně potrestán ČSLH. Prosíme fanoušky, aby na zimních stadionech nepoužívali jakoukoliv pyrotechniku a nevhazovali předměty na ledovou plochu. Může dojít ke zranění hráčů, realizačního týmu a rozhodčích. Před domácím utkáním s Vrchlabím proběhne s fanoušky beseda od 16.hod v bufetu U Mikyho jejichž účastníky budou na toto téma za klub HC Slovan Ústí nad Labem Ing. Jiří Pelc a Miroslav Štětka za security službu. Děkujeme za pochopení.

• Ústí nad Labem - Ústečtí si v sobotním utkání s Táborem vybojovali cenné tři body. Ačkoli se Tábor poměrně dlouho držel ve vedení, ústeckým se v druhé třetině podařil parádní obrat, kdy do sítě Tábora vstřelili hned tři góly. Byl to Jan Smola, kdo za stavu 1:1, s pomocí Ondřeje Damaška, poslal Ústí do vedení. Jan nám po zápase prozradil, co bylo podle něj v utkání rozhodující.