Ústí nad Labem – Slovan nastoupil ke čtvrtému zápasu proti týmu SHC Klatovy, s kterými padl 1:4 a zapsal první porážku v sezoně. Slovan doplatil zejména na produktivitu. Kde hledal neúspěchy střelec jediné branky Lukáš Kučera, a co je potřeba zlepšit do dalších zápasů? To si můžete přečíst v pozápasovém rozhovoru.

Lukáši, poprosím o krátké zhodnocení zápasu?

Nebyl to od nás nejlepší výkon, nevím co k tomu více říct. Ne, že by nám to nešlo, ale spíše přístup k zápasu byl špatný. Shrnul bych to tak, že Klatovy si zasloužily vyhrát více, protože makaly a šly vítězství více naproti. Musíme si vzít z utkání ponaučení a příště takový výkon neopakovat.

Dáváte celkově málo gólů v zápasech, je problém zejména v produktivitě?

Bohužel je to pravda, těch gólů moc nedáváme. V každém zápase nás drží gólmani, ale hlavně jsme vyhrávali, protože jsme dostali málo gólů. Naše produktivita není úplně nejlepší. V přesilovkách se nám také nedaří a musíme celkově zapracovat v tréninku na střelbě a přesilových hrách, protože zde máme hráče, kteří vždycky góly dávali. Musíme začít u jednoduchých věcích na tréninku a snad nám to tam začne padat.

Jak byste hodnotil druhou ligu, co se týče náročnosti?

Jelikož jsem vloni hrál první ligu i druhou ligu, tak letos jsou zápasy o dost kvalitnější, než vloni. Zápasy, co budeme hrát s top týmy budou určitě srovnatelné s první ligou. Určitě je letos druhá liga těžší, než vloni.

Na zápas s Klatovy budete chtít rychle zapomenout a do dalšího zápasu zlepšit produktivitu, je to tak?

Určitě. Máme jeden den volno a všichni vyčistíme hlavu. V pondělí se zase sejdeme a musíme makat na tréninku. V dalším zápase jedem do Hronova, kde musíme prostě vyhrát. V sobotu jedeme do Tábora, což je jeden z favoritů soutěže, takže to bude extrémně těžký zápas, ale zase, když budeme hrát jako v přípravě proti Litoměřicím, tak můžeme bodovat.

Co byste vzkázal fanouškům?

Moc děkujeme za podporu, v tak v hojném počtu. Je to určitě pro nás super, když přijdeme na zápas a máme tu fanoušky, co nás ženou za vítězstvím. Proto se ten hokej hraje, pro lidi a doufáme, že nás budou podporovat nadále. Na zápas s Klatovy zapomenou a my samozřejmě uděláme vše proto, aby se to neopakovalo.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Jablonec – Na Slovan v rámci 21. kola druhé ligy čekalo venkovní střetnutí s Jabloncem nad Nisou, na jehož půdě byl od samého začátku produktivní, a i zásluhou tří dvoubrankových střelců Jana Rudovského, Pavla Korduleho a Lukáše Kučery zvítězil drtivým poměrem 9:2. V dalším utkání ústečtí hokejisté zamíří na půdu Písku.

  • Výzva k fanouškům

    30. 11. 2022

    Ústí nad Labem - Klub HC Slovan Ústí nad Labem si velice váží podpory svých fanoušků, ať už na domácích či venkovních utkáních. V posledních zápasech ovšem došlo k situacím, se kterými se klub neztotožňuje a byl bohužel i finančně potrestán ČSLH. Prosíme fanoušky, aby na zimních stadionech nepoužívali jakoukoliv pyrotechniku a nevhazovali předměty na ledovou plochu. Může dojít ke zranění hráčů, realizačního týmu a rozhodčích. Před domácím utkáním s Vrchlabím proběhne s fanoušky beseda od 16.hod v bufetu U Mikyho jejichž účastníky budou na toto téma za klub HC Slovan Ústí nad Labem Ing. Jiří Pelc a Miroslav Štětka za security službu. Děkujeme za pochopení.

  • Ústí nad Labem - Ústečtí si v sobotním utkání s Táborem vybojovali cenné tři body. Ačkoli se Tábor poměrně dlouho držel ve vedení, ústeckým se v druhé třetině podařil parádní obrat, kdy do sítě Tábora vstřelili hned tři góly. Byl to Jan Smola, kdo za stavu 1:1, s pomocí Ondřeje Damaška, poslal Ústí do vedení. Jan nám po zápase prozradil, co bylo podle něj v utkání rozhodující.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže