Ú s t í n/L. - Po třech vítězných utkáních přišlo vystřízlivění. Slovan na domácím ledě hostil soupeře z Klatov, kterému podlehl 1:4. Jedinou branku Ústí zapsal Kučera pohotovou smečí vysokého kotouče. Další utkání sehrají ústečtí ve středu na ledě Hronova.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí n/L. - V rámci 19. kola druhé hokejové ligy zavítá do Ústí nad Labem tým z hlavního města - Letci z Letňan. Letci sehráli poslední utkání na domácím ledě proti silné Příbrami, která vládne tabulce. Letci po vyrovnaném boji padli 3:4. Domácí Slovan v posledním zápase přivítal v derby Most. Mostečtí Lvi si vytvořili náskok tří branek a domácí Slovan snížil na rozdíl jedné branky minutu před koncem zápasu, ale vyrovnat se mu už nepovedlo a Most si tak odvezl výhru 2:3. Týmy se v probíhající sezóně utkaly v Praze a radovali se Letci z výhry 3:2 po prodloužení. Oplatí Slovan porážku na domácím ledě? To se dozvíme ve středu 29.11.2023 od 18:00 na zimní stadionu v Ústí nad Labem. Pro fanoušky, kteří nemohou dorazit na stadion je připraven videopřenos na czechicehockey.tv, nebo textový přenos na onlajny.com. Partner utkání Centropol bude vybírat během zápasu nejlépe fandícího fanouška - maskot vybere vítěze a po utkání obdrží fanoušek od Centropolu dárek. O přestávce bude probíhat s Centropolem soutěž o další ceny. Další partner utkání, společnost Tetanet bude ve spolupráci s maskotem Viktorem před zápasem rozdávat balónky.

  • Ústí nad Labem - Sestřih utkání 18. kola 2. ligy: Ústecký Slovan - MOSTEČTÍ LVI.

  • Ústecký Slovan bude mít nového majitele. Klub převezme nově podnikatel Michael Agateljan, jehož cílem je co nejrychlejší návrat do Chance ligy.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže