Hráči 7. třídy pod vedením Lukáše Zahradníka a Michala Kváše se o víkendu zúčastnili třídenního turnaje v Turnově a bez jakéhokoliv zaváhání si došli pro vítězství. Postupně si poradili s Děčínem (5:3), Turnovem (13:1), Znojmem (10:5), Vimperkem (7:2) a Vrchlabím (4:3). Po pěti vítězstvích z pěti zápasů si zaslouženě pověsili na krk zlaté medaile.

Ocenění nejlepšího hráče týmu si odnesl kapitán Matyáš Zikmund. Ten se kromě výborných výkonů prosadil i individuálně se statistikou 9+5. Z našeho týmu bychom, ale určitě mohli pochválit i další hráče jako Matěje Loukotu, Jakuba Jirotu, Matěje Kapustu, Adama Svobodu nebo Matěje Šedého.

Ročník 2009 je dlouhodobě doplněný o šikovné hráče ročníku 2010 a Jakubu Jirotu ročníku 2011. Podobně jako několikrát v sezoně, i na tomto turnaji pomohla týmu Veronika Ortová z ročníku 2008. Celý tým se prezentoval kvalitními výkony již v průběhu sezony a nyní je potvrdil i na posezonním turnaji.

"Jsem velmi rád, že jsme udělali tento úspěch a celý turnaj vyhráli. Byl to týmový výkon, kdy celý tým vystupoval sebevědomým dojmem. V každém zápase jsme byli lepší než soupeř. Sice jsme uhráli dva těsné výsledky, ale i v těchto zápasech si dovolím tvrdit, že jsme byli lepší a pokud bychom lépe proměňovali šance, mohli jsme vyhrát i větším rozdílem. Myslím, že je to odraz dlouhodobé práce a jak kluci fungují a pracují v tréninku i zápase. Děkuji klukům za turnaj i za celou sezonu." okomentoval turnaj hlavní trenér Lukáš Zahradník.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 2. liga zná již svůj jízdní řád pro ročník 2022/2023. Slovan bude zahajovat tento ročník hned pikantním derby na ledě Děčína, a to ve středu 21.09.2022. První domácí utkání poté odehraje o tři dny později proti Příbrami. Ve 4. kole, první říjnový den pak čeká Slovan očekávaný souboj na ledě Pirátů z Chomutova. Stejně jako v loňské sezoně bude hrát Slovan svá domácí utkání ve všední den od 18. hod. Sobotní domácí střetnutí budou začínat od 16. hod. Níže naleznete kompletní rozpis utkání Slovanu pro první část sezony.

  • Ústí nad Labem - I v příští sezoně bude podporovat ústecký Slovan podnikatel a 20% vlastník klubu Miroslav Zadák. Majitel firmy ATT Investments podporuje Slovan již sedmým rokem. V otevřeném rozhovoru zhodnotil minulou sezonu, nastínil svoje plány do dalších let a vyzval i další místní firmy k podpoře sportu v regionu.

  • Zástupci druholigových klubů se dnes dohodli na podobě soutěže pro další sezonu. Třetí nejvyšší liga bude rozdělena na Západ a Východ, celkový vítěz přímo postoupí do Chance ligy.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže