Ústí n. L. - Utkání s jednobodovým ziskem proti HC Baník Sokolov nám zhodnotil obránce s dvaadvacítkou na zádech. Ústecký odchovanec Vladimír Brož strávil na ledě necelých šestadvacet minut, což je pořádná porce času.

V utkání se Sokolovem berete jeden bod.

Opět těžký a urputný zápas, škoda první třetiny, kde jsme mohli dát více branek a třeba zápas vyhrát, ale to je jen kdyby.

Na konci první třetiny jste měli možnost hrát v šesti hráčích při signalizované výhodě, v ní jste nastřelil břevno, mrzelo Vás to?

Strašně mě to štvalo, mohlo se nám lépe dýchat, ale to je hokej.

Utkání bylo slibně rozehráno, když jste na začátku druhé třetiny vedli o dvě branky, ale pak přišel výpadek. V této třetině jste se pak už nedokázali dostat do tempa, čím to bylo?

Nám ty druhé třetiny moc nesvědčí. Nedokážu si vysvětlit, proč jsme vypadli z tempa. Občas si komplikujeme život zbytečnými ztrátami kotouče.

Utkání jste odehráli pouze na pět defenzivních hráčů, jelikož Erik Mareš je nemocný.

Bohužel k nemocným Kottkovi, Zárubovi a Přindišovi onemocněl Máry (Erik Mareš pozn. redakce) a museli jsme to zvládnout na pět beků. Člověk je v tempu, ale stojí nás to hodně sil. Blíží se pomalu konec základní části a každé utkání je důležité. Věřím, že máme všichni dostatek energie.


Tabulka je okolo sestupového místa pořádně našlapaná a během chvilky můžete být v baráži anebo v předkole, jak moc to vnímáte?

Tabulka je zamotaná. Bude to boj do poslední kola. Hrajeme opravdu o každý bod. Musíme jít zápas od zápasu.

Ve druhém zápase po sobě jste dokázali bodovat, když jste obrali dva celky z horní části tabulky.

Hrajeme stále svoji hru, soustředíme se jen na sebe, jelikož nikdo jiný nám nepomůže.

Později Vás čekají velice důležité domácí zápasy se soupeři, kteří jsou v umístění okolo žlutomodrého celku. Bohužel se Vám letos v ústeckém prostředí moc nedaří.

Domácí zápasy musíme vyhrávat před svými fanoušky, ale v této sezóně se nám to moc nedaří, alespoň děláme body venku. Věřím, že se nám nadcházející domácí zápasy podaří a získáme body. Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit na velmi důležité zápasy, která nás teď čekají.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Čtyři dny, čtyři zápasy, čtyři vítězství. České hokejistky do šestnácti let po finálovém triumfu 4:0 nad domácím Maďarskem vyhrály Evropský pohár v Budapešti. Mezi reprezentantkami nechyběla ani naše Veronika Hujová, které patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu.

  • Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad Labem. Velmi rádi uvítáme do kolektivu i nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry a trenérkami formou her a soutěží. Našim cílem je děti naučit obratnost, zvládnutí koordinace pohybu a důležité je pro nás, aby se děti při tréninku bavily a měli radost z pohybu. Na tréninky, které budou v měsíci květnu a červnu probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ročníku 2015 a mladší. S tréninky začínáme dne 16.5.2022. Trénujeme vždy v pondělí od 18:00-19:00 hod na umělé trávě naproti zimnímu stadionu, druhý trénink bude vždy ve středu od 17:00 – 18:00 hod na umělé ploše uvnitř zimního stadionu. Sraz s trenéry je vždy 15 minut před tréninkem na který potřebujete pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725 550 601. Trenéři a trenérky se na všechny sportovce již těší.

  • Před aktuální sezónou došlo ke změně na pozici trenérů A mužstva. Tým Slovanu nově povedou ústecké ikony Jan Čaloun a Martin Štěpánek. Jan Čaloun v rozhovoru nastínil plán letní přípravy a novinky týkající se hráčského kádru.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže