Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Prosíme všechny fanoušky, aby si zakoupili vstupenky na domácí zápasy ústeckého Slovanu, pouze v případě, že splňují jednu z uvedených podmínek. V jiném případě nebude možné osobu na utkání vpustit ani se zakoupenou vstupenkou, a to bez výjimek a bez nároku na vrácení vstupného. Na pokladnách prosíme předložit vždy certifikát a doklad totožnosti.

Osoby starší 18 let

Vstup je umožněn pouze po prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

a) ukončené očkování (min. 14 dní po),
b) prodělání nemoci covid-19 (max. 180 dní),
c) zahájení očkování + PCR test (platnost 3 dny).
d) v případě lékařsky podložené nemožnosti očkování PCR test (platnost 3 dny)

Osoby od 12 do 18 let

a) negativní PCR test (platnost 3 dny),
b) dokončené očkování (min. 14 dní po),
c) prodělání nemoci covid-19 (max. 180 dní),
d) v případě lékařsky podložené nemožnosti očkování PCR test (platnost 3 dny),

Osoby ve věku do 12 let nemusí potvrzení předkládat.

Na stadión navíc nebude vpuštěn nikdo, kdo by vykazoval klinické příznaky. Vstup na zimní stadión je navíc možný pouze se správně nasazenou ochranou nosu a úst min. účinnosti FPP2 / KN95. Prosíme fanoušky, aby všechna nařízení dodržovali a potvrzení předkládali bez vyzvání. Jinak jim nebude umožněn vstup. Děkujeme za pochopení.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže