Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Prosíme všechny fanoušky, aby si zakoupili vstupenky na domácí zápasy ústeckého Slovanu, pouze v případě, že splňují jednu z uvedených podmínek. V jiném případě nebude možné osobu na utkání vpustit ani se zakoupenou vstupenkou, a to bez výjimek a bez nároku na vrácení vstupného. Na pokladnách prosíme předložit vždy certifikát a doklad totožnosti.

Osoby starší 18 let

Vstup je umožněn pouze po prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

a) ukončené očkování (min. 14 dní po),
b) prodělání nemoci covid-19 (max. 180 dní),
c) zahájení očkování + PCR test (platnost 3 dny).
d) v případě lékařsky podložené nemožnosti očkování PCR test (platnost 3 dny)

Osoby od 12 do 18 let

a) negativní PCR test (platnost 3 dny),
b) dokončené očkování (min. 14 dní po),
c) prodělání nemoci covid-19 (max. 180 dní),
d) v případě lékařsky podložené nemožnosti očkování PCR test (platnost 3 dny),

Osoby ve věku do 12 let nemusí potvrzení předkládat.

Na stadión navíc nebude vpuštěn nikdo, kdo by vykazoval klinické příznaky. Vstup na zimní stadión je navíc možný pouze se správně nasazenou ochranou nosu a úst min. účinnosti FPP2 / KN95. Prosíme fanoušky, aby všechna nařízení dodržovali a potvrzení předkládali bez vyzvání. Jinak jim nebude umožněn vstup. Děkujeme za pochopení.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže