Ú s t í n/L. - Utkání s týmem HC RT TORAX Poruba nám zhodnotil brankář Šimon Zajíček, který přišel do Ústí nad Labem z Litvínova na střídavé starty. Do branky se dostal podruhé v řadě a opět to byla vítězná tečka. Tento dvacetiletý gólman dokázal zlikvidovat pětatřicet střel a pomohl tak ústeckému celku k cenným třem bodům.

Jak byste zhodnotil vyhrané utkání proti Porubě?

Myslím si, že jsme utkání odbojovali. Zvládli jsme to po taktické stránce a hlavně jsme v zápase nepolevili. Jsme rádi, že jsme mohli potěšit domácí fanoušky vítězstvím.

Po třetí vstřelené brance se hra z pohledu fanouška přesunula spíše do převážně obranného pásma.

Dle mého názoru jsme se zbytečně zatáhli, párkrát nás zavřeli v obranném pásmu. Spoluhráči mi pomohli, blokovali střely a usnadnili mi práci v brankovišti, za což jim patří poděkování.

Nastoupil jste do druhého utkání ve žlutomodrém dresu a druhá výhra.

Jsem velice rád, že nám to šlape a věřím, že budeme získávat důležité body i v dalších zápasech.

Jak došlo k přesunu do Ústí nad Labem?

V podstatě ze dne na den. Nejdříve jsem působil na hostování v Kadani. Kontaktoval mě trenér brankářů Litvínova Zdeněk Orct, že je možnost působit v Ústí. Jsem rád, že to dopadlo a mohu oblékat dres Slovanu.

Jaká je nálada v kabině po druhém vyhraném utkání?

Každým vítězstvím je nálada v kabině lepší a lepší. Na domácím ledě jsme porazili Porubu, ale musíme se už pomalu připravovat na další zápas, který odehrajeme na ledě Přerova. Každý získaný bod do tabulky je nesmírně důležitý.

Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Moc děkujeme za každou podporu v hledišti, která nám v zápase pomáhá. Velice si vážíme, že nás fanoušci podporují celý zápas.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže