Ú s t í n/L. - Utkání s týmem HC RT TORAX Poruba nám zhodnotil brankář Šimon Zajíček, který přišel do Ústí nad Labem z Litvínova na střídavé starty. Do branky se dostal podruhé v řadě a opět to byla vítězná tečka. Tento dvacetiletý gólman dokázal zlikvidovat pětatřicet střel a pomohl tak ústeckému celku k cenným třem bodům.

Jak byste zhodnotil vyhrané utkání proti Porubě?

Myslím si, že jsme utkání odbojovali. Zvládli jsme to po taktické stránce a hlavně jsme v zápase nepolevili. Jsme rádi, že jsme mohli potěšit domácí fanoušky vítězstvím.

Po třetí vstřelené brance se hra z pohledu fanouška přesunula spíše do převážně obranného pásma.

Dle mého názoru jsme se zbytečně zatáhli, párkrát nás zavřeli v obranném pásmu. Spoluhráči mi pomohli, blokovali střely a usnadnili mi práci v brankovišti, za což jim patří poděkování.

Nastoupil jste do druhého utkání ve žlutomodrém dresu a druhá výhra.

Jsem velice rád, že nám to šlape a věřím, že budeme získávat důležité body i v dalších zápasech.

Jak došlo k přesunu do Ústí nad Labem?

V podstatě ze dne na den. Nejdříve jsem působil na hostování v Kadani. Kontaktoval mě trenér brankářů Litvínova Zdeněk Orct, že je možnost působit v Ústí. Jsem rád, že to dopadlo a mohu oblékat dres Slovanu.

Jaká je nálada v kabině po druhém vyhraném utkání?

Každým vítězstvím je nálada v kabině lepší a lepší. Na domácím ledě jsme porazili Porubu, ale musíme se už pomalu připravovat na další zápas, který odehrajeme na ledě Přerova. Každý získaný bod do tabulky je nesmírně důležitý.

Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Moc děkujeme za každou podporu v hledišti, která nám v zápase pomáhá. Velice si vážíme, že nás fanoušci podporují celý zápas.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže