Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve slavnostním duchu. Před utkáním čekalo na fanoušky, partnery a všechny návštěvníky utkání hned několik překvapení. V přiloženém článku si je můžete všechny připomenout.

V první řadě bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří navštívili první domácí utkání Slovanu v sezoně Chance ligy 2021/2021. Jsme rádi, že opět mohou naši fanoušci na tribuny a vytvořit tak naším hokejistům tu správnou atmosféru. 

Před úvodním buly byl představen nový maskot ústeckého Slovanu, který nese jméno Viktor. Ten vznikl za podpory sponzorů Istar, Autoskloteam, EZ Servis a samozřejmě za podpory fanklubu - Ústečtí patrioti. Představení nového maskota proběhlo za účasti mládežnických družstev Slovanu.

Další novinkou bylo představení nových dresů našeho A-týmů, ve kterých tým vyjel o pár okamžiků později k utkání se Sokolovem. 

A v neposlední řadě dodala prvnímu domácímu utkání tu správnou atmosféru česká státní hymna. Ta zazněla před zahajujícím buly v podání ústecké rodačky a sopranistky Lenky Graf.  

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže