Ústí nad Labem - První domácí utkání Slovanu v novém ročníku Chance ligy 2021/2022 se neslo ve slavnostním duchu. Před utkáním čekalo na fanoušky, partnery a všechny návštěvníky utkání hned několik překvapení. V přiloženém článku si je můžete všechny připomenout.

V první řadě bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří navštívili první domácí utkání Slovanu v sezoně Chance ligy 2021/2021. Jsme rádi, že opět mohou naši fanoušci na tribuny a vytvořit tak naším hokejistům tu správnou atmosféru. 

Před úvodním buly byl představen nový maskot ústeckého Slovanu, který nese jméno Viktor. Ten vznikl za podpory sponzorů Istar, Autoskloteam, EZ Servis a samozřejmě za podpory fanklubu - Ústečtí patrioti. Představení nového maskota proběhlo za účasti mládežnických družstev Slovanu.

Další novinkou bylo představení nových dresů našeho A-týmů, ve kterých tým vyjel o pár okamžiků později k utkání se Sokolovem. 

A v neposlední řadě dodala prvnímu domácímu utkání tu správnou atmosféru česká státní hymna. Ta zazněla před zahajujícím buly v podání ústecké rodačky a sopranistky Lenky Graf.  

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže