Ú s t í n/L. - Společnost JKNstavby s.r.o., která se specializuje na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplováním budov, rekonstrukcí objektů a projektováním staveb podpořila mládež Slovanu.

„Společnost JKNstavby s.r.o. ráda podporuje mládežnické kluby ve sportovní činnosti. Jsme velmi rádi, že jsme mohli podpořit hokejový klub HC Slovan Ústí nad Labem. Televize, kterou jsme pro Slovan pořídili poslouží především k rozboru sportovních utkání a trenérským činnostem. Doufáme, že jim bude dělat radost a poslouží k jejich dalšímu sportovnímu rozvoji", uvedl jednatel firmy Jakub Němec.

"Děkujeme mnohokrát za podporu, velice si ji vážíme. Mládežníky touto novinkou určitě potěšíme", uvedl šeftrenér mládeže HC Slovan Michal Kváš.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Jablonec – Na Slovan v rámci 21. kola druhé ligy čekalo venkovní střetnutí s Jabloncem nad Nisou, na jehož půdě byl od samého začátku produktivní, a i zásluhou tří dvoubrankových střelců Jana Rudovského, Pavla Korduleho a Lukáše Kučery zvítězil drtivým poměrem 9:2. V dalším utkání ústečtí hokejisté zamíří na půdu Písku.

  • Výzva k fanouškům

    30. 11. 2022

    Ústí nad Labem - Klub HC Slovan Ústí nad Labem si velice váží podpory svých fanoušků, ať už na domácích či venkovních utkáních. V posledních zápasech ovšem došlo k situacím, se kterými se klub neztotožňuje a byl bohužel i finančně potrestán ČSLH. Prosíme fanoušky, aby na zimních stadionech nepoužívali jakoukoliv pyrotechniku a nevhazovali předměty na ledovou plochu. Může dojít ke zranění hráčů, realizačního týmu a rozhodčích. Před domácím utkáním s Vrchlabím proběhne s fanoušky beseda od 16.hod v bufetu U Mikyho jejichž účastníky budou na toto téma za klub HC Slovan Ústí nad Labem Ing. Jiří Pelc a Miroslav Štětka za security službu. Děkujeme za pochopení.

  • Ústí nad Labem - Ústečtí si v sobotním utkání s Táborem vybojovali cenné tři body. Ačkoli se Tábor poměrně dlouho držel ve vedení, ústeckým se v druhé třetině podařil parádní obrat, kdy do sítě Tábora vstřelili hned tři góly. Byl to Jan Smola, kdo za stavu 1:1, s pomocí Ondřeje Damaška, poslal Ústí do vedení. Jan nám po zápase prozradil, co bylo podle něj v utkání rozhodující.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže