Ú s t í n/L. - Společnost JKNstavby s.r.o., která se specializuje na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplováním budov, rekonstrukcí objektů a projektováním staveb podpořila mládež Slovanu.

„Společnost JKNstavby s.r.o. ráda podporuje mládežnické kluby ve sportovní činnosti. Jsme velmi rádi, že jsme mohli podpořit hokejový klub HC Slovan Ústí nad Labem. Televize, kterou jsme pro Slovan pořídili poslouží především k rozboru sportovních utkání a trenérským činnostem. Doufáme, že jim bude dělat radost a poslouží k jejich dalšímu sportovnímu rozvoji", uvedl jednatel firmy Jakub Němec.

"Děkujeme mnohokrát za podporu, velice si ji vážíme. Mládežníky touto novinkou určitě potěšíme", uvedl šeftrenér mládeže HC Slovan Michal Kváš.

• Ústí nad Labem - Po domácí výhře nad Kobrou Praha jsme vyzpovídali maskovaného muže ústeckého týmu, který v zápase nepustil za svá záda ani jednu střelu soupeře. Čtyřiadvacetiletý David Stahl zhodnotil vítězné utkání a vyzdvihl i výkon fanoušků v ochozech zimního stadionu.

• Ú s t í n/L. - V druhém mistrovském utkání přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Domácí první dvě třetiny dominovali a vytvořili si stěžejní třígólový náskok. Ve třetí třetině začali kousat i hosté, nedokázali ovšem překonat Davida Stahla v brance, který si tak připsal cennou nulu. Další utkání čeká ústecké ve středu na ledě Chebu.

• Ústí nad Labem - V úvodním kole druholigové sezony jsme měli možnost vidět hned první severočeské derby mezi Slovanem a Děčínem. Nebyly to žádné brankové hody, nakonec uspěl domácí Slovan nejtěsnějším možným rozdílem, a to v poměru 2:1. Rozhodující branku vstřelil bývalý hráč Děčína Pavel Kordule. Další utkání hraje Slovan opět doma, a to v sobotu 24.9.2022 od 16:00 proti pražské Kobře.