Nadační fond Šťastná Hvězda.">
Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem Trončinským, který nás náhle opustil 22.května. Nyní máte možnost vyjádřit podporu jeho rodině, a to konkrétně jeho dceři Adrianě. Pokud byste chtěli podpořit Adrianku, máte možnost přispět na zřízený transparentní účet: 2601993473/2010. Zřizovatelem transparentního účtu je Nadační fond Šťastná Hvězda.

• Ú s t í n/L. - V druhém mistrovském utkání přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Domácí první dvě třetiny dominovali a vytvořili si stěžejní třígólový náskok. Ve třetí třetině začali kousat i hosté, nedokázali ovšem překonat Davida Stahla v brance, který si tak připsal cennou nulu. Další utkání čeká ústecké ve středu na ledě Chebu.

• Ústí nad Labem - Slovan vstoupil k prvnímu utkání druhé ligy na domácím ledě a hned v severočeském derby proti Děčínu. Zápas byl až do pětatřicáté minuty vyrovnaný, ale poté se k puku dostal navrátilec Pavel Kordule, který zařídil Slovanu tři body. Jak si mladý forvard užil atmosféru a co řekl ke své brance?

• Ústí nad Labem - V úvodním kole druholigové sezony jsme měli možnost vidět hned první severočeské derby mezi Slovanem a Děčínem. Nebyly to žádné brankové hody, nakonec uspěl domácí Slovan nejtěsnějším možným rozdílem, a to v poměru 2:1. Rozhodující branku vstřelil bývalý hráč Děčína Pavel Kordule. Další utkání hraje Slovan opět doma, a to v sobotu 24.9.2022 od 16:00 proti pražské Kobře.