Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v hlasování prostřednictvím našich webových stránek rozhodnout, jaký maskot bude reprezentovat náš klub nejen na domácích utkáních.
Děkujeme všem partnerům, kteří přispívají na výrobu maskota, a to firmám Istar, Autoskloteam, Ez-servis a v neposlední řadě Vám fanouškům, kteří jste přispěli na transparentní účet Ústeckých Patriotů.

Kdy hlasování končí?

Hlasovat můžete v našem článku do pátku 30. 10. 2020 a rozhodnout tak, jaký maskot bude náš klub reprezentovat.

Jací jsou kandidáti?

Maskot 1

Maskot 2

Maskot 3

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže