Ú s t í n/L. - Po vítězném utkání se Žďárem nad Sázavou jsme vyzpovídali juniora Víta Šindeláře. Jak zápas popsal a jaká byla například jeho letní příprava?

Mohl byste krátce zhodnotit utkání se Žďárem nad Sázavou?
Žďár je sice na pátém místě, ale soupeř je to kvalitní. Určitě nám pomohl rychlý vstup do utkání, kdy se prosadil Harky (Matěj Harkabus pozn. redakce) a Roman Brandner.

V utkání jste zaznamenal hattrick. Jste spokojený se svým výkonem?
Ne vždy, když hráč boduje, tak je se svým výkonem spokojený. A to byl přesně můj případ, dal jsem sice tři góly, ale můj výkon nebyl takový, jaký bych si představoval.

Závěrem utkání jste soupeři nastříleli několik branek. Čím byl tento výpadek soupeře způsoben?
Žďár zkoušel hrát dvakrát powerplay, my jsme obě příležitosti využili a dali gól. A poslední branka padla, protože to Žďár tak trochu vzdal.

Jak zatím hodnotíte průběh sezóny v Extralize juniorů?
Zatím jsme na prvním místě a máme náskok dva body, tak si někdo může říct, že je to úspěch. Ale pravdou je, že jsme měli mít větší náskok, letos se nám hodně zápasů, které jsme měli dobře rozehrané, podařilo promarnit...

Letní přípravu jste odehrál v Děčíně mezi dospělými. Byla to pro vás dobrá zkušenost?
Určitě. Jsem rád, že jsem si mohl vyzkoušet dospělý hokej a byly to cenné zkušenosti.

Myslíte si, že bude vaše budoucnost i nadále spjata s hokejem? Je těžké skloubit hokej například se školou?
Doufám, že ano. Ale nebudu lhát, občas všechno stíhat není úplně lehké. Byly i doby, kdy jsem přemýšlel, že s hokejem skončím, ale to bylo i z jiných důvodů.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže