28. října si náš stát bude připomínat 100 let od jeho založení. K oslavám tohoto výročí se rozhodl přispět i náš Slovan. Podrobnosti sdělil redakci Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel HC Slovan: "Připomenutí tohoto výročí proběhne v předvečer státního svátku, v sobotu 27.října v domácím v zápase s Porubou. Do utkání nastoupíme ve speciálních dresech, jejichž hlavním motivem bude česká vlajka. Utkání bude zahájeno českou státní hymnou a do českých barev bude oblečen též náš web a sociální sítě. Dresy z tohoto utkání po utkání vydražíme a výtěžek z této dražby věnujeme na charitativní účely."
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí n/L - Sto zápasů v Chance lize, nyní bude 21letý obránce Jakub Naar hájit barvy žlutomodrého Slovanu ve druhé lize. Jakub se nebojí shodit rukavice a miluje vyhrocené situace. Co dále prozradil v rozhovoru se dočtete níže. Vítejte ve Slovanu Jakube!

  • Ústí nad Labem - Ve středu 29.5.2024 v 16:00 proběhla v prostorách zimního stadionu první tisková konference nově založeného spolku Slovan Ústečtí Lvi, který převzal před následující sezonou A-tým Slovanu. Tiskové konference se zúčastnili členové spolku Lukáš Vobecký, Pavel Šíma, Miroslav Kanis a šéfredaktor Slovanu Tomáš Suchánek.

  • Ústí nad Labem - Staň se jednou také světovým šampionem jako třeba Roman Červenka, který oblékal dres Slovanu. Je na čase začít. Velmi rádi uvítáme do kolektivu nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry a trenérkami převážně formou her a soutěží. Našim cílem je naučit děti všestranné sportovní přípravě (obratnost, rychlost, koordinace a další pohybové dovednosti). Důležité je také pro nás, aby se děti při tréninku bavily a měli radost z pohybu. Na tréninky, které budou probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ročníku 2017 a mladší. Trénuje se vždy ve středu od 17:30 do 18:30 hod na umělé ploše uvnitř zimním stadionu (místo ledu), druhý trénink je vždy ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hod na umělé trávě naproti zimnímu stadionu. Sraz s trenéry je vždy 15 minut před tréninkem na který potřebujete pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725 550 601. Trenéři a trenérky se na všechny sportovce již těší.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže