Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude prohánět také více než 160 dětí v rámci hokejového soustředění mládeže. Drtivá většina z nich bude z našeho klubu a tímto soustředěním odstartují přípravu na ledě na nadcházející sezonu 2018/2019. Soustředění se zúčastní kategorie od 2. třídy až po juniory, kteří budou součástí HSM letos poprvé.

Obsahem soustředění budou intenzivní tréninky na ledě formou stanovišť, hokejové zápasy, ale také boxerský trénink, plavecký trénink, nápravná cvičení a v neposlední řadě i výuka anglického jazyka. Myšlenkou tohoto soustředění je připravit hráče po všech stránkách na další hokejovou sezónu.

Všem přihlášeným byly podrobné informace o HSM již zaslány emailem.

Informace k HSM 2018
Seznam přihlášených HSM 2018
Plán HSM 2018

Kontakty:

Jan Čaloun 776 891 144

Lukáš Zahradník 773 612 727

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže