V sedmém kole ligy mladšího dorostu na ledě Karlových Varů "B" vyhráli hosté - tím byl Slovan z Ústí. Dovezli si 3 body a to zásluhou především gólmana Ondřeje Lejčíka, který vychytal tzv. čisté konto. Po zápase nám odpověděl na pár dotazů.

Jak bys zhodnotil poslední zápas?
Dobrý, pan trenér nás pochválil, dělali jsme, co jsme mohli. Já jsem vychytal nulu, takže podle mě to byl hezký zápas.

V čem jste byli lepší než soupeř?
Pořád jsme je drželi v jejich třetině a nepouštěli jsme je do šancí. Prvních šest minut na mě nebyla ani jedna střela, hlavní je, že jsme dávali góly.

Ty jsi v utkání vychytal čisté konto, jsi spokojený?
Jsem a hodně, a kluci jsou taky spokojení, protože jsem donesl řízky, takže si myslím, že je spokojený celý tým.

Navíc jsi dokázal vychytat i trestné střílení, věděl jsi, co soupeř chystá, nebo jsi do poslední chvíle čekal?
Tušil jsem, že vystřelí, ale raději jsem byl připravený na všechno.

V dalším utkání bude vašim soupeřem Chomutov „B“, s čím můžete proti nim uspět?
Nesmíme je pouštět do brejku dva na jednoho, musíme pořádně bránit a snažit se vyhrát stejně jako tenhle zápas se Sokolovem.

Je to tedy tým, který si může vytáhnout hráče z „A“ týmu, očekáváte vyrovnaný zápas?
Bude to hezký vyrovnaný zápas, ale určitě to nebude jednoduché.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže