Ú s t í n/L. - Pro držitele permanentek Slovanu na sezónu 2014/2015 nabízí ústecká firma Baron 20% slevu na veškeré nákupy prostřednictvím eshopu www.baron.cz.
Firma Baron působí na trhu od roku 1998 a zakládá si na přírodní lékárně pro zvířata a jejich kvalitní stravu. Výrobky neobsahují chemické látky, umělé vitamíny, konzervanty apod. Produkty jsou dováženy z Německa s certifikací BIO. Neváhejte a udělejte radost vašim zvířecím mazlíčkům.

Jak slevu u Barona využít?

1. Nakupte si na webu www.baron.cz

2. V posledním kroku potvrzení objednávky vložte do políčka „POZNÁMKA“ Vaše jméno a číslo pernamentky a balík Vám dorazí se sníženou cenou o 20%.

Kontakty

Baron – přírodní lékárna pro zvířata

Tel: 602 266 445

Email:info@baron.cz

Web: www.baron.cz

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže