Ú s t í n/L. - S Jaroslavem Roubíkem jako hlavním lídrem ústecké sestavy a několika zkušenými posilami či navrátilci vstoupí ústecký Slovan do nové sezóny 2014-2015.

Kádr HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři: Michael Petrásek, Martin Volke.

Obránci: Vladimír Brož, Ondřej Holomek, Radek Šimanovský, Tomáš Kolafa, Kamil Černý, Ondřej Smetana, Martin Zdvořáček, Martin Vágner.

Útočníci: Jaroslav Roubík, Tomáš Rod, Petr Přeučil, Václav Meidl, Jakub Pořický, Jan Kloz, Vladimír Bačák, Tomáš Faigl, Vít Budínský, Tomáš Vávra, David Tůma, Ladislav Gengel, Jakub Suchan, Martin Baránek, Štěpán Kuchynka, David Merta.

Odchody: Dlouhý (konec hostování ze Slavie Praha), Orct (konec kariéry), Grin (zkouška v Plzni), Motejlek, Procházka, Vobořil, Alinč, Dostálek, Videlka (všichni konec smlouvy), Sklenička (přestup do Litvínova), Vaněk (přestup do Karlových Varů), Hanzl (trénuje s Litvínovem).

Nové posily

Martin Volke (17. ledna 1982)

Martina Volkeho snad ani není potřeba představovat. Ústecký rodák, jenž v Ústí chytal v extraligové sezóně 2007-2008 a nasbíral několik startů za Slovan v první lize, výrazněji se ale neprosadil. Paradoxně se proslavil v Litvínově, kde Chemikům v sezóně 2010-2011 vychytal postup do play-off. Pak působil v Mostě, pamatuje i Litoměřice.

Tomáš Kolafa (7. února 1984)

Zkušený obránce v Ústí působil již v sezóně 2006-2007. Kladenský odchovanec působil i v Jihlavě, Hradci Králové, Třebíči Benátkách, Znojmě, Mladé Boleslavi a naposledy v Havlíčkově Brodě. Hokejový cestovatel by se rád prosadil i v Ústí.

Martin Vágner (6. března 1984)

Další známé jméno. Vágner v Ústí působil již v ročníku 2007-2008. I on by měl vyztužit jinak úzké obranné řady ústeckého Slovanu. Hrál v Hradci, Pardubicích, Chrudimi, Třinci a naposledy také v Havlíčkově Brodě.

Ladislav Gengel (25. června 1981)

Protřelý útočník, jenž zná prvoligovou soutěž jako málokdo jiný. První ligu hrál v dresech Prostějova, Berouna, Vrchlabí, Litoměřic, Mostu či Havlíčkova Brodu. Vyzkoušel si i extraligu v Mladé Boleslavi či Vsetíně.

Vít Budínský (19. července 1988)

Ústecký rodák strávil největší část své hokejové kariéry v Hradci Králové. Před startem minulé sezóny se vrátil do Ústí, brzy ale zamířil do sousedních Litoměřic. Nyní by se měl zařadit mezi největší útočná esa Slovanu.

Další posily: Faigl, Zdvořáček, Suchan, Šimanovský.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže