Ú s t í n/L. - Fanoušci pozor! Nyní máte možnost vyhrát dvě VIP vstupenky na domácí utkání Ústeckých Lvů nebo reklamní předměty v soutěži regionální televize R1 Lyra, mediálního partnera Slovanu. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku, kdo je kapitánem Ústeckých Lvů. Podrobnosti o soutěži naleznete v tomto článku.

Soutěž s R1 Lyra:

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je regionální televize R1 Lyra, mediální partner Ústeckých Lvů. Do soutěže se může zapojit každý, stačí zaslat e-mail a v něm odpovědět správně na následující soutěžní otázku:

Kdo je kapitánem Ústeckých Lvů?

E-maily s odpovědí zasílejte na adresu soutez@r1lyra.cz V e-mailu prosím uveďte své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonické spojení. Odpovědi zasílejte do neděle 7.11.2010.

Co můžete vyhrát?

1. cena: 2x VIP vstupenka na 1 domácí utkání Ústeckých Lvů dle výběru.
2. – 3. cena: Dres HC Slovan Ústečtí Lvi, reklamní předměty a DVD z produkce R1 Lyra.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže