Ú s t í n/L. - V dalším přípravném zápase zavítali Ústečtí Lvi na led Chomutova. V úvodní třetině se diváci gólu nedočkali. Na první branku se čekalo až do poloviny druhého dějství, kdy za ústecké hokejisty skóroval Vrtek. V závěrečné třetině se Chomutovským podařilo vyrovnat, ale zápas se vítěze nedočkal. Utkání bylo předčasně domluvou ukončeno díky rostoucím potyčkám na ledě – hlavním aktérem jedné z potyček byl František Bombic, který si vyšlápl na ústeckého Jiřího Zemana.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže