Ú s t í n/L. - Finiš letního poháru je na spadnutí! Ústeckým Lvům se v přípravě daří, což mohou potvrdit už v úterý 25.srpna od 18:00 v holešovické Tesla Areně. Ústečtí Lvi se totiž v semifinále Tipsport Cupu postaví pražské Spartě. Kdo na led soupeře nedorazí, může průběh utkání sledovat v tradičním onlajnu. Zápas neunikne ani televizním obrazovkám, utkání vysílá ČT4 Sport!

Poslední zápasy

Pět utkání – čtyři vítězství. Spartě se v přípravě daří. Sparťané si zajistili postup mezi nejlepší čtyři účastníky turnaje už po těsné výhře nad Chomutovem. Jediným, kdo vyzrál na holešovické hráče, byl v závěrečném zápase základní skupiny A Tipsport Cupu při absenci Netíka, Koreise a Podlešáka tým Hradce Králové. V letním poháru Sparta získala osm bodů a jako první ze všech pohárových účastníků si zajistila postup do semifinále.

Sparta v přípravě
Sparta – Beroun 2:1
Sparta – Plzeň 2:0
Č.Budějovice – Sparta 2:3p.
Sparta – Chomutov 3:2
Hradec Králové – Sparta 6:4

Kádr soupeře

Sparťanský tým, ostatně jako v každé sezóně, disponuje silným a hvězdným kádrem. Do nového ročníku jeho soupiska neoslabila. S klubem se rozloučili asistent trenéra Marián Jelínek a trenér brankářů Josef Bruk. Smlouva skončila Karlu Pilařovi a na hostování do Plzně se přesunul brankář Tomáš Pöpperle.

Novými tvářemi jsou Jaroslav Mrázek (návrat z hostování), Jan Chábera (návrat z hostování), Stanislav Hudec, trenér brankářů Josef Dušek a kouč Pavel Hynek, jenž ještě před třemi sezónami vedl ústecké hokejisty.

Na utkáni je jednotné vstupné 50,- Kč. Do útrob TESLA ARENY budou fanoušci vpuštěni vchodem č. 28 z jižní strany (od tramvaje) půl hodiny před začátkem utkání.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže