Ústečtí Lvi si v Mostě na své konto připsali již osmou výhru v řadě. A jak sám říká kapitán lví smečky Jan Čaloun, není to jen zásluhou hráčů a trenérů: "Díky našim fanouškům jsme se opět cítili jako doma," ohlíží se za vystoupením na ledě soupeře ústecký rodák.

Do Mostu dorazila početná kolonie žlutomodrých příznivců, kteří o sobě dávali hlasitě vědět od úvodní bully. "Je to fajn, když cítíte takovou podporu. Hned se hraje jinak, chtěl bych ze celý tým našim fanouškům poděkovat," kvituje podporu fanoušků Honza Čaloun.

Ve středu čeká na Lvy zápas v Havlíčkově Brodě, v sobotu pak prestižní domácí souboj s Kometou Brno. Nejspíše půjde v této hokejové bitvě o první místo v tabulce. "Tento zápas bude velice atraktivní a věřím, že nás příjdou příznivci v hojném počtu podpořit! Pro výhru uděláme na ledě maximum a utkání by jistě slušela zaplněná Zlatopramen Arena," vyhlíží duel s Kometou Čaloun.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

  • Na základě zpřísnění vládních opatření proti nemoci covid-19 se mění podmínky vstupu na zimní stadión. Fanoušci, kteří budou chtít navštívit utkání Chance ligy a podpořit ústecký Slovan musí splnit hned několik pravidel. Nově se dostane na utkání maximálně 1000 lidí, permanentkáři mají přednostní právo vstupu.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže