Ú s t í n/L. - Další přípravné utkání čeká Ústecké Lvy ve čtvrtek 28. srpna. Dva týdny před zahájením soutěže poměří síly s týmem HC Baník Most, který je na prvoligové mapě od minulé sezóny, ve které se nakonec s problémy zachránil. Utkání začíná v tradičních 17:30 hod. Vstupné je 20 Kč, permanentkáři mají vstup zdarma a od tohoto dne si také mohou na pokladnách vyměnit své vouchery za permice.

Přípravné zápasy

Valnou většinu z dosavadních devíti přípravných zápasů odehráli Mostečtí proti soupeřům z nedalekého okolí. Třikrát poměřili síly s Kadaní (3:2, 1:2, 3:4), dvakrát s druholigovým Kláštercem nad Ohří (3:1, 5:0), brány kraje neopustili ani při utkáních s Děčínem (4:2, 8:2). Vítězně si svěřenci trenéra Neliby počínali proti prvoligovému nováčkovi z Benátek (2:0) a při jediné cestě do sousedního kraje porazili Severočeši vysoko Berounské Medvědy (5:1).

Změny v kádru

Změny se v tomto letním období nevyhnuly trenérskému postu, na který nastoupil zkušený Jan Neliba. Ten si jako svého asistenta vybral exchomutovského Vladmíra Petrovku.

Největší posilou je pro mostecký klub jistě gólman Luboš Horčička, dlouholetá opora nedalekého Chomutova. Další příchody byly ve znamení mladých hráčů, jako jsou např. Jan a Jakub Bauerovi (Kadaň) nebo Martin Heinisch (Chomutov). Na další hráče z Litvínova nebo Karlových Varů, se kterými Baník spolupracuje, se zatím čeká.

Po loňské sezóně, ve které se v mosteckém dresu vystřídala více jak padesátka hráčů, ukončili působení v týmu ústeckým fanouškům dobře známí Jiří Kudrna (Benátky), Milan Antoš (zatím bez angažmá) nebo Michal Oliverius (Šumperk).

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže