Ú s t í n/L. - Střelecký apetit Ústeckých Lvů posledních přípravných duelů odnesl další extraligový celek. Poté, co Ústečtí zatížili pěti brankami litvínovské konto, odvezli si stejný příděl ze Zlatopramen arény hokejisté Kladna. Ti se však na korekci výsledku vůbec nezmohli. Souboj rozhodli Lvi kanonádou v prostřední periodě, ve které v rozmezí 27. a 36. minuty skórovali hned čtyřikrát. V součtu posledních tří mačů (ještě čtvrteční v Hradci Králové) se ústečtí střelci prosadili sedmnáctkát. V každém duelu se trefil Jan Čaloun.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže