Ú s t í n/L. - Lvům se vstup do čtvrtečního utkání s Hradcem Králové vůbec nepovedl. Východočechům stačilo přesně 14 sekund na to, aby se ujali vedení. Ústečtí nechtěli zůstat pozadu a v 5. minutě srovnal stav Špila. Za necelé dvě minuty to byli opět Královéhradečtí, kdo se radovali z gólu. Do konce první třetiny stihli ústečtí hokejisté vyrovnat, ale Východočeši v závěru třetiny odskočili na rozdíl jedné branky, který v čase 22:09 smazal Novák. I ve druhé třetině dotahovali Lvi jednobrankový náskok hradeckých hokejistů. Na 4:4 vyrovnal ve 34. minutě Šagát. Ve třetí třetině spustil Slovan kanonádu střel – nejdříve zvýšil Heřman, po něm Janků a na konečných 4:7 upravil Čaloun.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže