Ú s t í n/L. - Teprvé druhé domácí tříbodové výhry a celkově čtvrté se dočkali Ústečtí Lvi. Pod vedením provizorního trenérského dua Pecka - Mach zařídil všechny tři góly nově vytvořený první útok Čaloun - Martinec - Mrázek. Každý forvard přispěl k výhře jedním gólem. 80 sekund před koncem rozhodl nerozhodnou bitvu vítěznou trefou uzdravený Jan Čaloun, který si v zápase připsal ještě jeden bod za asistenci. Zásluhu na dnešním vítězství má i gólman Martin Volke, který si připsal teprve třetí extraligový start.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže