Vladimír Evan. Bývalý kouč, který dovedl Ústecké Lvy do extraligy, zůstane v klubu na jiné pozici. Vedení Ústeckých Lvů bude v následujích hodinách hledat možné alternativní řešení, které by mělo být známo do 25. prosince. O dalších podrobnostech Vás budeme informovat později.">
Ú s t í n/L. - Po dnešní prohře na ledě Kladna byl odvolán z pozice hlavního trenéra "A" mužstva Vladimír Evan. Bývalý kouč, který dovedl Ústecké Lvy do extraligy, zůstane v klubu na jiné pozici. Vedení Ústeckých Lvů bude v následujích hodinách hledat možné alternativní řešení, které by mělo být známo do 25. prosince. O dalších podrobnostech Vás budeme informovat později.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže