Ústí n.L. – Příprava na mistrovskou část sezóny zahrnuje po čtyřleté pauze opět letní soutěž, Tipsport Hockey Cup. Ústečtí fanoušci se mohou právem těšit na atraktivní soupeře. Nejlepší tři týmy uplynulé O2 extraligy prověří připravenost nováčka na premiérovou sezónu mezi hokejovou smetánkou.

Informace o vstupném na utkání Tipsport Hockey Cupu

Majitelé sezónních permanentek na nadcházející sezónu mají domácí utkání Tipsport Hockey Cupu zdarma!

Na domácí utkání Tipsport Hockey Cupu bude jednotné vstupné 50,- Kč. Fanoušci však budou mít možnost využít nákupu speciální permanentky na tři domácí utkání Ústeckých Lvů - proti Spartě, Pardubicím a Liberci. Cena permanentky bude 100,- Kč a v prodeji bude od 1. srpna 2007.

Navíc, kdo si zakoupí tuto permanentku na Tipsport Hockey Cup, může poté při nákupu celosezónní permanentky ušetřit 100,- Kč!

„Spousta fanoušků, kteří nepatřili v loňské sezóně mezi naše stálé příznivce, se přijde podívat na atraktivní utkání Hockey Cupu, proto jim chceme nabídnout tuto permanentku. Věříme, že se nám je podaří hokejem a zábavou během utkání nalákat k nákupu permanentky na celou sezónu,“ řekl k nadcházející události Přemysl Zeman, marketingový manažer klubu.

Permanentka na domácí utkání Tipsport Hockey Cupu 2007


  • Cena: 100,- Kč (cena jednotlivé vstupenky je 50,- Kč)
  • Předprodej: sekretariát klubu, HM Globus Trmice
  • Atraktivní souboje s nejúspěšnějšími týmy O2 extraligy 2006/07 – HC Sparta Praha (Mistr O2 extraligy 2006/07), HC Moeller Pardubice (Vicemistr O2 extraligy 2006/07), Bílí Tygři Liberec (vítěz základní části O2 extraligy 2006/07)
  • Losování majitelů permanentek o zajímavé ceny během utkání
  • Sleva 100,- Kč na případný nákup permanentky na sezónu 2007/08 (sleva platí pouze na nákup v předprodeji HC Slovan Ústečtí Lvi)
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže