Ústí n.L. – Příprava na mistrovskou část sezóny zahrnuje po čtyřleté pauze opět letní soutěž, Tipsport Hockey Cup. Ústečtí fanoušci se mohou právem těšit na atraktivní soupeře. Nejlepší tři týmy uplynulé O2 extraligy prověří připravenost nováčka na premiérovou sezónu mezi hokejovou smetánkou.

Informace o vstupném na utkání Tipsport Hockey Cupu

Majitelé sezónních permanentek na nadcházející sezónu mají domácí utkání Tipsport Hockey Cupu zdarma!

Na domácí utkání Tipsport Hockey Cupu bude jednotné vstupné 50,- Kč. Fanoušci však budou mít možnost využít nákupu speciální permanentky na tři domácí utkání Ústeckých Lvů - proti Spartě, Pardubicím a Liberci. Cena permanentky bude 100,- Kč a v prodeji bude od 1. srpna 2007.

Navíc, kdo si zakoupí tuto permanentku na Tipsport Hockey Cup, může poté při nákupu celosezónní permanentky ušetřit 100,- Kč!

„Spousta fanoušků, kteří nepatřili v loňské sezóně mezi naše stálé příznivce, se přijde podívat na atraktivní utkání Hockey Cupu, proto jim chceme nabídnout tuto permanentku. Věříme, že se nám je podaří hokejem a zábavou během utkání nalákat k nákupu permanentky na celou sezónu,“ řekl k nadcházející události Přemysl Zeman, marketingový manažer klubu.

Permanentka na domácí utkání Tipsport Hockey Cupu 2007


  • Cena: 100,- Kč (cena jednotlivé vstupenky je 50,- Kč)
  • Předprodej: sekretariát klubu, HM Globus Trmice
  • Atraktivní souboje s nejúspěšnějšími týmy O2 extraligy 2006/07 – HC Sparta Praha (Mistr O2 extraligy 2006/07), HC Moeller Pardubice (Vicemistr O2 extraligy 2006/07), Bílí Tygři Liberec (vítěz základní části O2 extraligy 2006/07)
  • Losování majitelů permanentek o zajímavé ceny během utkání
  • Sleva 100,- Kč na případný nákup permanentky na sezónu 2007/08 (sleva platí pouze na nákup v předprodeji HC Slovan Ústečtí Lvi)
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže