Pavla Hynka. Jeho místo prozatím zaujme dosavadní asistent Vladimír Evan.
Pavel Hynek přišel do Ústí nad Labem po sezóně 2003/04, ve které prohrál Slovan v semifinále s Berounem 0:3 na zápasy. Již letní příprava naznačila jasný trend a hned v první sezóně dovedl Pavel Hynek tým Ústeckých Lvů do finále, kde ale nastačil na hvězdami nabitý celek Českých Budějovic. V sezóně následující přivedl ústecký tým zatím k největšímu úspěchu v dějinách hokeje v Ústí nad Labem, do baráže o extraligu. Neúspěšné účinkování proti nejslabšímu extraligovému týmu ze Vsetína mají ještě všichni fandové v živé paměti. Letošní sezóna tedy nemohla mít opět jiný cíl, než postup mezi extraligovou elitu. Konec letošní sezóny však zastihne Ústecké Lvy bez jejich hlavního lodivoda. Poděkujme mu tedy za dobře odvedenou práci a popřejme mnoho štěstí do té další.">
Ú s t í n/L. - V pondělí 12. února 2007, v odpoledních hodinách, odvolal generální manažer klubu HC Slovan Ústečtí Lvi Ing. David Šaffer hlavního trenéra "A" týmu Pavla Hynka. Jeho místo prozatím zaujme dosavadní asistent Vladimír Evan.
Pavel Hynek přišel do Ústí nad Labem po sezóně 2003/04, ve které prohrál Slovan v semifinále s Berounem 0:3 na zápasy. Již letní příprava naznačila jasný trend a hned v první sezóně dovedl Pavel Hynek tým Ústeckých Lvů do finále, kde ale nastačil na hvězdami nabitý celek Českých Budějovic. V sezóně následující přivedl ústecký tým zatím k největšímu úspěchu v dějinách hokeje v Ústí nad Labem, do baráže o extraligu. Neúspěšné účinkování proti nejslabšímu extraligovému týmu ze Vsetína mají ještě všichni fandové v živé paměti. Letošní sezóna tedy nemohla mít opět jiný cíl, než postup mezi extraligovou elitu. Konec letošní sezóny však zastihne Ústecké Lvy bez jejich hlavního lodivoda. Poděkujme mu tedy za dobře odvedenou práci a popřejme mnoho štěstí do té další.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže