Olomouc - Ani v 5. kole nepoznali Ústečtí Lvi příchuť porážky. V Olomouci se navíc uvedli snovým začátkem, když už ve 3. minutě po brankách Jana Kudrny a Kolafy vyhnali brankáře Mory Tučka na střídačku. Ještě do konce první třetiny se však lví náskok rozplynul, v oslabení ujel Ministr a s první sirénou naopak využil přesilovku Vlček. Oboustranně otevřený zápas, kdy několikrát tahal za záchrannou brzdu hostí gólman Zikmund, se zlomil ve 44. minutě. Další tříbodový zisk zajistil Slovanu po přesilovkové akci prvního útoku Jakub Hulva.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže