Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi hned v prvním zápase nové sezóny narazili na jednoho z favoritů soutěže Mladou Boleslav. Ta se ujala již ve třetí minutě díky Koláčkovi vedení. Hokejisté Slovanu však dokázali ještě v první třetině vývoj zápasu otočit. Také vstup do druhé třetiny se lépe povedl Boleslavským, na 2:2 srovnával Kolda. Pak však nastala hvězdná tříminutovka ústeckého týmu, ve které nastříleli branky postupně Slížek, Martinec a Grof. Boleslavští se ale nevzdali - dvěma brankami zaúřadoval Hlouch. V poslední třetině přestřelka pokračovala. Nejprve se prosadili ústečtí Janků s Houdkem, poté dvakrát překonal Fikrta Kadlec. Definitivně poslední slovo měl Tomáš Nádašdi - 6:8.