Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi hned v prvním zápase nové sezóny narazili na jednoho z favoritů soutěže Mladou Boleslav. Ta se ujala již ve třetí minutě díky Koláčkovi vedení. Hokejisté Slovanu však dokázali ještě v první třetině vývoj zápasu otočit. Také vstup do druhé třetiny se lépe povedl Boleslavským, na 2:2 srovnával Kolda. Pak však nastala hvězdná tříminutovka ústeckého týmu, ve které nastříleli branky postupně Slížek, Martinec a Grof. Boleslavští se ale nevzdali - dvěma brankami zaúřadoval Hlouch. V poslední třetině přestřelka pokračovala. Nejprve se prosadili ústečtí Janků s Houdkem, poté dvakrát překonal Fikrta Kadlec. Definitivně poslední slovo měl Tomáš Nádašdi - 6:8.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže