Ú s t í n/L. - Tak jako v minulé sezoně i letos se nadšení fanoušci Ústeckých Lvů dočkají hokejového odpoledne v hypermarketu Globus Trmice. Tato akce bude jako vejce vejci podobná té loňské, bude se jako tehdy konat u hlavního vchodu do hypermarketu, bude obsahovat soutěže pro diváky i besedu s hráči, autogramiádu a budou na ni představeny dresy Slovanu pro nadcházející sezonu 2006/2007. Akce je naplánována na 9. září ve 14.hod.
Na akci bude přítomen generální manažer HC Slovan David Šaffer, který oficiálně představí všechny posily svého klubu, jako jsou Michal Fikrt, Tomášové Ficenc a Houdek, další bek Tomáš Nádašdi a forvardi Jakub Hulva, Marek Ivan, Pavel Janků, Josef Vítek nebo navrátilec Petr Přeučil. Odhaleny budou také nové verze dresů, ve kterých budou Ústečtí nastupovat. Klub se po roční oranžové odmlce vrací k původní a pro Slovan vlastní žlutomodré kombinaci, víc vám ale o nové kolekci neřekneme. "Zahajujeme sezonu a chceme fanouškům představit první novinky, které jsme do nového ročníku představili. Vedle nové kolekce suvenýrů to budou také dresy v tradiční žlutomodré barvě. Právě třeba dres,nebo permanentku mohou návštěvníci sobotní akce vyhrát v soutěži. Chybět nebude ani debata s hráči nebo autogramiáda. Chtěl bych proto všechny naše příznivce na sobotu srdečně pozvat, ať s námi zahájí další úspěšnou sezonu," láká diváky na akci marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.

Dalším překvapením bude představení suvenýrů, jejichž počet se dramaticky rozroste. Prozatím nabízené propisky, kšiltovky, šály apod. doplní spousta nových předmětů s náměty hráčů Slovanu. V nadcházejícím ročníku bude na zimním stadionu dokonce otevřen obchod s těmito předměty a i nové webové stránky počítají s obnovením služby objednávek těchto propagačních předmětů.

Celou akci, která by měla trvat zhruba hodinu a půl, bude moderovat Štěpán Sokol a ten vás také bude provázet několika soutěžemi po vzoru z minulého roku, při nichž se bude bojovat o vstupenky na první domácí zápas, ve kterém se Lvi v sobotu 16. září představí v duelu s Třebíčí. Dále pak můžete vyhrát permanentní vstupenku na celou sezonu nebo již zmiňovaný dres. Akci zakončí hromadná autogramiáda všech přítomných hráčů, jejichž jména budou upřesněna.

Sdílet článek na sociálních sítích

Aktuality

 • Petr Šidlík do Slovanu

  6. 11. 2021

  Do dnešního utkání se Sokolovem nastoupí za Slovan obránce Petr Šidlík z Mladé Boleslavi.

 • Aktuální marodka

  1. 11. 2021

  Na marodku Slovanu přibyli po utkání se Slavií Praha obránce Petr Přindiš a útočník Tomáš Čermák. Dále jsou stále na marodce útočníci: David Tůma, Vítězslav Bílek, Daniel Jouza a Tomáš Kulhánek.

 • Premium permanentkáři

  9. 9. 2021

  Držitelé premium permanentky si mohou vyzvednout kulich a šálu ve fanshopu před nebo o přestávkách domácích utkání HC Slovan Ústí nad Labem.

 • Fanshop otevřen 19. 5.

  12. 5. 2021

  Fanshop Slovanu bude otevřen ve středu 19. 5. 2021 od 16:30 - 17:30 hod.

 • Realiz.týmy - mládež

  27. 4. 2021

  Realizační týmy mládeže pro sezónu 2021/2022 naleznete na webu pod sekcí Mládež -> Realizační týmy.

Youtube kanál

Sestřih: Frýdek vs. Slovan, 21. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže