Most - V rámci třetího kola druhé ligy zajížděli ústečtí poprvé na venkovní led a rychle se dostali do vedení. Poté už byli ale jasně výraznější domácí a nakonec dokráčeli k poměrně přesvědčivému vítězství 8:4. Další zápas sehrají svěřenci trenéra Merty ve středu v pražských Letňanech.
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Utkání s Řisuty zvládl Slovan za dva body. Kolem utkání se na sociálních sítích diskutovalo poměrně obsáhle. Majitel Slovanu Michael Agateljan otevřeně promluvil o dění právě kolem posledního utkání.

  • Ústí nad Labem - Slovan v utkání s Řisuty získal dva body za vítězství po samostatných nájezdech. Velkou měrou se na vítězství podílel Michal Simon, který nejprve vstřelil úvodní branku utkání a v samostatných nájezdech svou bekhendovou kličkou přisoudil bonusový bod právě Slovanu. Jak hodnotil utkání jedenadvacetiletý útočník?

  • Ú s t í n/L. - Slovan po celý zápas tlačil svého soupeře a domácí se dostali do vedení 2:0. Ale hosté zbraně nesložili a před koncem třetí třetiny srovnali. V prodloužení se o výhře nerozhodlo a na řadu, tak přišly nájezdy, ve kterých byl Slovan úspěšnějším a bere dva body. Další utkání sehraje Slovan ve středu 13.12.2023 od 18:00 proti Hronovu. Vstupné bude na toto utkání zdarma.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže