Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 8. 2021 v 18:00 hod. | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.8.Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-offDaniel TichýÚ s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už čtvrtou sezónu. V minulé sezóně si připsal sedmadvacet kanadských bodů za deset branek a sedmnáct asistencí a i letos by měl patřit k hlavní útočné síle Slovanu.
1.8.Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad JizerouBNJ - UNL 1:8, 0.kolo | Jan ProšekBenátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně lepším týmem a dokázali soupeře porazit 8:1. Slovan byl výrazně lepší také střelecky, v tomto ohledu vyhrál 70:14.
27.7.Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub TrefnýJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do obrany, Jakuba Trefného. Prozradil nám o letní přípravě a jakou hrou by se chtěl prezentovat.
26.7.Robin Hanzl se před sezónou prohání po ústeckém leděJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Při prvním tréninku na domácím ledě jsme vyzpovídali českého reprezentanta a ústeckého odchovance Robina Hanzla. Ten se na své nové působiště ve švédské Timře připravuje na ústeckém kluzišti.
25.7.Miroslav Mach: Bude to boj od prvního zápasuRedakceÚ s t í n/L. - Miroslav Mach společně se svými asistenty Jiřím Mertou a Jaroslavem Roubíkem navázali na letní přípravu a tento týden se začali připravovat se Slovanem na ústeckém ledě. Jak Miroslav Mach hodnotí přípravu celkově?
16.7.Brankářka Veronika Ortová byla nominována na první sraz ženské reprezentaceKlubHráčka HC Slovan Ústí nad Labem Veronika Ortová se zúčastní prvního ženského reprezentačního kempu kategorie U16, který se uskuteční tuto sobotu v Karlových Varech. Veronika začínala s hokejem v Ústí nad Labem, poté prošla mládežnickými kategoriemi v Děčíně a nyní se vrátila do Slovanu, kde se již v květnu a červnu zapojila do suché přípravy starších žáků. "Jsem ráda, že jsem byla pozvána na reprezentační kemp. Bude to pro mě nová zkušenost, těším se", uvedla redakci Veronika.
16.7.Jan Čaloun: Se současnou podobou kádru jdeme do sezóny Pavel MandátÚ s t í n/L. - Loni nastupoval na pozici sportovního jednatele Ústí nad Labem v nelehké situaci. Zatímco ostatní týmy už své kádry budovaly, na severu Čech museli začít téměř od nuly. Zvládli to a i díky tomu Slovan postoupil do předkola play off. Teď je před Janem Čalounem další výzva – vyhnout se sestupovým starostem v sezoně, která může do nižší soutěže poslat až pět klubů.
1.7.Dorost: Ústí přehrálo Děčín, Čaloun vstřelil pět gólůDEC - UNL 1:13, 0.kolo | Jan ProšekDěčín - Druhý přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci. Slovan vyhrál nad Děčínem 13:1 a na výhře svého týmu se podílel sedmi kanadskými body Čaloun. Vstřelil pět branek a na dvě přihrál.
24.6.Štěpán Bláha: Nabídku Slovanu jsem rád přijalDaniel TichýÚ s t í n/L. - Štěpán Bláha oblékne dres Slovanu a potká se v jednom týmu se svými bratry Ondřejem a Martinem. Jak se těší na spolupráci se svými bratry a co rád dělá ve svém volném čase?
24.6.Na zimním stadiónu se uskutečnil turnaj mládeže ve florbaleKlubÚ s t í n/L. - V úterý 22.6.2021 se na zimním stadiónu v Ústí nad Labem uskutečnil turnaj mládežnických kategorií ve florbale. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy: HC Slovan Ústí nad Labem, Florbal Ústí, HC Děčín a FBC DDM Děčín v kategoriích přípravky, elévů, mladších žáků a starších žáků.
23.6.Bratrské trio ve Slovanu je kompletníKlubÚ s t í n/L. - Útočník Martin Bláha podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. "Vážim si velmi toho, že mohu pokračovat ve Slovanu. Jsem také rád, že tu budeme působit všichni tři sourozenci. V kabině se sešla skvělá parta a jsem rád, že můžu být opět součástí. Doufám, že navážeme na předešlou sezónu", uvedl Martin Bláha.
22.6.Společnost JKNstavby podpořila mládež Slovanu KlubÚ s t í n/L. - Společnost JKNstavby s.r.o., která se specializuje na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplováním budov, rekonstrukcí objektů a projektováním staveb podpořila mládež Slovanu.
21.6.Věřím, že budu ve Slovanu platným hráčem, říká Jakub TrefnýJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejový obránce Jakub Trefný se z Kadaně přesunul do Ústí nad Labem. V dresu Slovanu bude tento čtyřicetiletý hráč patřit mezi nejzkušenější beky.
14.6.Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzvaTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a zkušený třiatřicetiletý brankář Lukáš Cikánek. Odchovanec kladenského hokeje byl v loňské sezoně bez profesionálního angažmá a živil se jako malíř pokojů. Nyní má šanci ve Slovanu o restart, už tak hodně bohaté hokejové kariéry.
14.6.Podpořte malou AdriankuKlubÚ s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem Trončinským, který nás náhle opustil 22.května. Nyní máte možnost vyjádřit podporu jeho rodině, a to konkrétně jeho dceři Adrianě. Pokud byste chtěli podpořit Adrianku, máte možnost přispět na zřízený transparentní účet: 2601993473/2010. Zřizovatelem transparentního účtu je Nadační fond Šťastná Hvězda.
10.6.Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek KlubÚ s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem Slovanu Ústí nad Labem. Zvažoval jsem několik zahraničních nabídek, ale chtěl jsem být, co nejblíže domovu. Vzal jsem si sice čas na rozmyšlenou, ale rozhodl jsem se, že budu hrát právě tady v Ústí nad Labem, a to především díky vstřícnému jednání ze strany klubu. Rád bych pomohl Slovanu dostat se na co nejvyšší příčky v Chance lize," uvedl brankář Lukáš Cikánek.
9.6.Informace pro držitele permanentních vstupenek sezóny 2020/2021KlubÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan má za sebou úspěšnou sezónu 2020/2021, kdy se probojoval do předkola play-off. Fanoušci nemohli být na tribunách z důvodu koronaviru COVID-19 a následných vládních opatřeních. Všechny nás velmi mrzí, že jste nemohli fyzicky sdílet tento letošní úspěch. Poděkování patří především Vám všem, kteří jste si na sezonu pořídili permanentní vstupenku.
7.6.Dorost: Úvodní přípravný zápas Ústí vyhrálo, Děčínu dalo devět gólůDEC - UNL 4:9, 0.kolo | Jan ProšekD ě č í n - Hned šest branek vstřelili ústečtí dorostenci v první třetině svého úvodního přípravného zápasu. Slovan nakonec v derby přehrál Děčín 9:4.
1.6.Tréninky hokejové mládeže a základny jsou v plném prouduKlubÚ s t í n/L. - Mládež hokejistů HC Slovan Ústí nad Labem již měsíc trénuje a připravuje se na novou sezónu 2021/2022.
27.5.Přál bych si být se Slovanem v play-off, uvedl Jan MilfaitDaniel TichýÚ s t í n/L. - Představujeme další posilu ústeckého Slovanu útočníka Jana Milfaita. Co ho přivedlo do Ústí a jaké jsou jeho osobní hokejové cíle.
23.5.Zemřel Marek TrončinskýKlubÚ s t í n/L. - Ve věku 32 let zemřel ústecký odchovanec a někdejší reprezentační obránce Marek Trončinský. HC Slovan Ústí nad Labem vyjadřuje upřímnou soustrast rodině, příbuzným, přátelům zesnulého.
19.5.Ústecký odchovanec Robin Hanzl oblékne dres české hokejové reprezentace na MSKlubKlub HC Slovan Ústí nad Labem přeje ústeckému odchovanci Robinu Hanzlovi a celému týmu mnoho úspěchů na Mistrovství světa v Rize. Úvodní zápas sehraje česká hokejová reprezentace již tento pátek 21. 5. od 15:15 hod s týmem Ruska. Držíme palce!
18.5.Naším společným cílem je play off, říká Petr PřindišDaniel TichýÚ s t í n/L. - Další posilou ústecké obrany je Petr Přindiš. V dresu Slovanu už v minulosti působil, a to v sezóně 2016/17. Jak na působení v ústeckém dresu vzpomíná nebo co rád dělá ve volném čase?
14.5.Štěpán Bláha bude působit ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Útočník Štěpán Bláha podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Po minulé sezóně jsem si nebyl jist, zda budu chtít pokračovat v hokejové kariéře. Když přišla nabídka od Slovanu, velice rád jsem ji přijal. Už po úvodním tréninku si tu připadám jako doma. Budu se snažit podávat co nejlepší výkony," uvedl forvard Štěpán Bláha.
13.5.Jakub Trefný posílí obranu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Jakub Trefný podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že mě Slovan oslovil a moc se na novou sezónu těším. Bude to pro mě nová zkušenost a snad se i dobře uvedu (smích). Většinu kluků z kabiny znám, teď už jen pořádně potrénovat a připravit se na sezónu," uvedl bek Jakub Trefný.
11.5.Letní příprava je potřeba, uvědomuje si David TůmaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Na startu letní přípravy jsme po tréninku vyzpovídali Davida Tůmu, jednu z nejzvučnějších posil pro letošní sezónu. Ústecký odchovanec se rozpovídal o svých angažmá po odchodu z Ústí i o nadcházející sezóně.
7.5.Přihlášení na HSM 2021KlubÚ s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online přihlášení na naše Hokejové soustředění mládeže.
5.5.První setkání bylo fajn, hlásí Kryštof OuřadaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Mladý odchovanec chomutovského hokeje, Kryštof Ouřada, je jednou z letošních posil ústeckého celku. Jak náročná pro něj byla loňská sezóna v Prostějově? Co si slibuje od působení ve Slovanu se dozvíte v rozhovoru.
4.5.Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér MachJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí loňské sezóny, došlo i na nadcházející. Jak bude vypadat tým pro novou sezónu? Jak bude probíhat příprava? Kde by rád viděl tým Slovanu během sezóny?
2.5.David Tůma bude opět hájit barvy SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka Slovanu mě velice potěšila. Mám v Ústí spousty kamarádů, ve Slovanu byla vždy výborná parta. Příští sezóna bude vzhledem k počtu sestupujících velice náročná, ale přesto věřím, že Slovan uhraje dobrý sportovní výsledek ke spokojenosti ústeckých fanoušků, na které se moc těším,“ sdělil útočník David Tůma.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Jiří Severa: Týmový cíl je jasný, postupit do play-off

Ú s t í n/L. - Před tréninkem na ledě jsme vyzpovídali Jiřího Severu, který ve Slovanu začne už... Celý článek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně... Celý článek

Po fyzické stránce jsme připraveni dobře, hlásí Jakub Trefný

Ú s t í n/L. - Před prvním vstupem na ústecký led v nové sezóně jsme vyzpovídali zkušenou posilu do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv