CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - IHC Králové Písek 7:4

Vypisuji posledních 30 článků.

18.11.Štěpán Bláha: Bránit akce Vsetína je velmi náročnéUNL - VSE 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Slovan v zápase se Vsetínem vedl o dvě branky, ale nakonec získal jen bod po prohře 2:3 v prodloužení. Druhý ústecký gól vstřelil Štěpán Bláha, který po zápase řekl, že bránit akce soupeře bylo velmi náročné. Kladenský hráč ve službách Slovanu se musel vypořádat s výrazně větším kluzištěm.
18.11.Dramatická koncovka s Rysy body Slovanu nepřineslaFRM - UNL 4:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekFrýdek - Místek - Slovan vyrazil k moravskoslezskému dvojzápasu. Prvním utkáním v pořadí bylo střetnutí s Rysy z Frýdku-Místku. Vyrovnané utkání ve kterém ústečtí hráči otevřeli skóre a svého soupeře dokonce přestříleli body pro Slovan nakonec nepřineslo. Druhou šanci na bodový zisk budou mít hráči Slovanu hned zítra, kdy se představí na ledě Havířova.
18.11.Dorost vstřelil dvanáct branek LounůmLOU - UNL 6:12, 12.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ve druhém zápase nadstavbové skupiny o umístění dokázali hráči Ústí poradit Louny 12:6 a získali do tabulky další body. David Hurný vstřelil hattrick.
18.11.Dorost dokázal porazit BílinuUNL - BIL 7:6, 13.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Minutu a půl před koncem zápasu dorostu Ústí proti Bílině se prosadil domácí Matěj Koval, který rozhodl o výhře Ústí nad Labem 7:6. Tímto gólem zkompletoval hattrick.
18.11.9. třída: Vysoká porážka od KladnaUNL - KLA 4:15, 11.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Domácí zápas se ústecké deváté třídě nepovedl. Hostující celek Rytíři Kladno dokázali v Ústí vstřelit patnáct branek. Slovan se prosadil čtyřikrát.
18.11.9. třída: Jediným střelcem do sítě Chomutova byl KinclUNL - CHM 1:5, 12.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci deváté třídy nedokázali na domácí půdě porazit Chomutov. Slovan od Pirátů inkasoval pět branek. Za Ústí se prosadil jen Kincl ve 23. minutě.
18.11.8. třída: Ústí inkasovalo jedenáct branek od LounUNL - RDN 3:11, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy odehráli další utkání. Tentokrát na domácí půdě hostili hráče Roudnice nad Labem. Slovan v tomto zápase prohrál 3:11. Za Ústí se dvakrát trefil Matěj Pengl a jednou Lukáš Hrubec.
18.11.8. třída: Dramatický duel s LitvínovemLIT - UNL 8:5, 11.kolo | Jan ProšekLitvínov - Na zimním stadionu Ivana Hlinky proběhl zápas osmé třídy mezi Litvínovem a Ústím. Body zůstaly v Litvínově díky domácí výhře 8:5. Dvě branky za Slovan vstřelil Matěj Pengl.
17.11.Junioři Ústí porazili Písek díky výborné první třetiněUNL - PIS 7:4, 0.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Ústečtí junioři se dostali již v první třetině do čtyřbrankového vedení, na které Písek ještě zareagoval. Postupnými kroky však Slovan dotáhl utkání až do vítězného konce.
17.11.Slovan čeká moravskoslezské dvojutkáníFRM - UNL 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Po prohře v prodloužení 2:3 se Vsetínem čeká Slovan fyzicky náročný dvojzápas s dalšími východočeskými kluby. V pondělí sehrajeme zápas s Frýdkem-Místkem, v úterý nás čeká souboj na ledě Havířova.
16.11.Junioři vysoko podlehli Kobře a je to druhé špatné utkání v řaděKOB - UNL 8:2, 0.kolo | Jiří CíchaP r a h a - Ústečtí mladíci zajížděli po reprezentační pauze na led HC Kobra Praha, se kterým dokázali v předchozích dvou utkáních zvítězit. Svěřenci Mareše a Borůvky chtěli napravit poslední odehraný zápas, kde do své sítě obdrželi jedenáct branek. V tomto utkání se jim to ale nepovedle, jelikož už po první periodě svítilo skóre zápasu - 5:1 a výsledek se zastavil na osmi obdržených brankách. Ústečtí hráči jsou stále druzí a na lídra tabulky jim scházejí pouze dva body, ale nutno podotknout, že mají zápas k dobru. Další domácí utkání čeká na hráče Slovanu v neděli 17. 11. 2019 od 14:45 proti IHC Králové Písek.
16.11.Ústečtí hráči berou v utkání se Vsetínem jeden bodUNL - VSE 2:3, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Dnešní utkání proti VHK ROBE Vsetín je u konce, když domácí celek pokaždé v utkání vedl, nejprve zásluhou Petra Maršoun a později díky Štěpánu Bláhovi, ale Valaši dokázali vždy na něpříznivý vývoj odpovědět, a tak se šlo do prodloužení. V nastavené hře dokázal vstřelit rozhodující branku David Tůma a získal tak pro svůj celek bonusový bod.
15.11.Slovan oblékne vánoční dresy se symboly městaKlubÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté nastoupí v severočeském derby proti Litoměřicím ve vánočních dresech. Toto utkání je na pořadu ve středu 4. 12. od 18. hodin. Vánoční dresy následně poputují do dražby a část získaných peněz pomůže Centru specializované hematoonkologické péče pro děti a dorost. Dražba dresů vypukne 5. 12. a poběží do 14. 12. do 12:00 hod, abychom stihli vydat dresy k Vánocům pod stromeček. Součástí tohoto utkání bude i tradiční Plyšákománie při které fanoušci nahází plyšáky na ledovou plochu po vstřelené brance domácího celku. Plyšáky klub věnuje Oblastní charitě; Speciální ZŠ v Ústí nad Labem a ZŠ/MŠ v Libouchci.
15.11.Na ústecký led míří VsetínUNL - VSE 2:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Slovan čeká po utkání s Porubou domácí utkání proti dalšímu východočeskému celku. Tentokrát dorazí ze vzdáleného Lapače Vsetín. V minulém zápase prohrálo Ústí na ledě Poruby 6:2. Utkání se Vsetínem se hraje v sobotu od 16 hodin na ústeckém zimním stadionu.
13.11.Z ostravské Poruby Slovan body nevezePOR - UNL 6:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekOstrava-Poruba - Slovan vlétl do prvního utkání po reprezentační pauze a hned ve druhé minutě využil přesilovou hru a poslal Slovan do vedení Tomáš Pšenička. Po hříchu to bylo však naposledy, kdy se ústečtí hokejisté dostali do vedení. Poruba poté šestkrát skórovala a první branka Matyáše Svobody po návratu do Slovanu už byla pouhou korekcí výsledku. Další utkání čeká Slovan v sobotu na domácím ledě proti Vsetínu.
12.11.Po reprezentační pauze cestujeme do OstravyPOR - UNL 6:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Reprezentační pauza je minulostí a hned po ní se představí Slovan na ledě ostravské Poruby v rámci 21. kola Chance ligy. Našemu soupeři patří před dnešním utkáním čtvrté místo. Utkání začíná v RT TORAX areně od 17:30.
4.11.Nemůžeme se spoléhat na výhru o jeden gól, říká Daniel KružíkUNL - CHM 1:3, 0.kolo | Vít TrubičkaJediným střelcem Slovanu v duelu s chomutovskými Piráty je útočník první formace Daniel Kružík. V jeho očích měli Ústečtí na to, aby dokázali otočit vývoj utkání ve svůj prospěch, chyběla ale další branka, naproti tomu soupeř dokázal vytrestat chyby Ústí a bodovat. Jak ale celkově hodnotí zápas a jaký bude program Slovanu v následující reprezentační přestávce?
4.11.9. třída: Prohra s Karlovými VaryKVA - UNL 5:1, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci Ústecké deváté třídy nestačil ve venkovním zápase na Karlovy Vary, kterým podlehli 1:5. Jedinou branku Slovanu zaznamenal Jan Filip.
4.11.8. Třída: Výhra nad LounyLOU - UNL 3:7, 9.kolo | Jan ProšekLouny - Žáci ústecké osmé třídy odehráli další zápas, tentokrát nastoupili v Lounech. Ústí vyhrálo nad svým soupeřem 7:3. Dva góly vstřelili Lukáš Hudec a Matěj Pengl.
4.11.7. třída: Remíza v Karlových VarechKVA - UNL 4:4, 10.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - Ústecká sedmá třída remizovala v zápase s Karlovými Vary 4:4. O branky Slovanu se postarali Vaněk, Pospíšil, Šilhavý a Závorka
4.11.6. třída: 21 inkasovaných branek od LounLOU - UNL 21:4, 9.kolo | Jan ProšekLounky - Ústecké šesté třídě se zápas v Lounech nepovedl, od svého soupeře inkasovala jednadvacet branek. Za Ústí se trefili Tomáš Taneček, Sebastian Horyna, Jakub Císařovský a Ondřej Hanusch.
4.11.4. třída: Prohra s DrážďanyDRE - UNL 18:5, 5.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká čtvrtá třída nezvládla zápas s Drážďany, svému soupeři podlehla 18:5. Hned čtyři branky vstřelil Slovan ve třetí třetině.
4.11.4. třída: Porážka v derby od ChomutovaUNL - CHM 2:20, 6.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké čtvrté třídy nedokázali vyhrát duel proti Chomutovu. Od soupeře inkasovali dvacet branek.
4.11.3. třída: Výhra nad DrážďanyDRE - UNL 3:16, 5.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v zápase proti Drážďanům vstřelit šestnáct branek, a tak se mohli po utkání radovat z výhry 16:3.
4.11.3. třída: Chomutovu dali hráči Ústí 20 gólůUNL - CHM 20:2, 6.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Celkem dvacet branek dokázali hokejisté ústecké třetí třídy vstřelit Chomutovu, který porazili 20:2. Slovan inkasoval dvě branky ve třetí třetině.
3.11.Junioři si vytáhli černého Petra, Havlíčkovu Brodu podlehli 3:11UNL - HBR 3:11, 0.kolo | Vít TrubičkaÚ s t í n/L. - Toto utkání se juniorskému týmu Slovanu ne úplně vyvedlo. Po vyrovnané první třetině, kdy se oba týmy rozehrávaly, nastal od periody druhé velký tlak Havlíčkova Brodu, který tým z Vysočiny korunoval jedenácti góly do branek obou gólmanů Ústí. Slovan tak nadále pokračuje ve svém střídání výher a proher.
1.11.Slovan po dobrém výkonu na Piráty nestačilUNL - CHM 1:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Soupeř z Chomutova se dostal během první třetiny do dvoubrankového vedení. V druhé třetině se nám podařilo snížit zásluhou Daniela Kružíka. I přes několik příležitostí v závěru posledního dějství jsme ovšem druhý gól nepřidali a Chomutov rozhodl brankou při naší hře bez brankaře.
31.10.První domácí derby s Piráty je tadyUNL - CHM 1:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Slovan čeká po utkání v Přerově další domácí utkání. Tentokrát to nejpikantnější, s rivalem z Chomutova. V minulém zápase prohrálo Ústí na ledě Přerova 5:2. Utkání s Chomutovem se hraje netradičně v pátek od 18:00 hodin na ústeckém zimním stadionu.
31.10.5. třída: Prohra s ChomutovemUNL - CHM 5:7, 5.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Žáci páté třídy odehráli další zápas proti Chomutovu. Vinou inkasovaných branek v závěru zápasu žlutomodří v derby na svého soupeře nestačili, Chomutovu podlehli 5:7.
31.10.5. třída: Výhra nad LitoměřicemiLTM - UNL 4:17, 6.kolo | Jan ProšekŽáci páté třídy zvládli utkání s Litoměřicemi. V Kalich Areně dokázali vstřelit sedmnáct branek, a tak se mohli na konci zápasu radovat z výry 17:4.