Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma

Vypisuji posledních 30 článků.

25.1.S tempem zápasu jsem se seznamoval, říká brankář Oliver ŠatnýPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Hned několik poprvé zažil sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný v zápase proti Prostějovu. Nastoupil do svého vůbec prvního utkání mezi muži a zároveň prožil premiéru v dresu Slovanu. Ze 39 střel Jestřábů inkasoval pouze dvě branky a připsal si 37 úspěšných zákroků. Procentuální úspěšnost měl velmi slušnou - 94,87 procent. Ani jeho dobrý výkon Slovanu k výhře na ledě soupeře nepomohl. Ústí padlo 1:2.
23.1.Bojovný výkon na Jestřáby nestačil, body zůstávají v ProstějověPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaProstějov - Špatnou sérii Slovanu na venkovních hřištích bohužel nepřetnul ani dnešní zápas v Prostějově. Domácí vedli od sedmé minuty a postupně dvougólový náskok hlídali až do samotného závěru. V poslední minutě hry dokázal už jen snížit Klikorka a ústečtí se tak vracejí bez bodů.
22.1.PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z ProstějovaPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova. Prostějov se nachází v tabulce pár míst před Slovanem, půjde tedy opět o velmi důležité utkání, ve kterém se budou ústečtí snaž navázat na dobrý výkon proti Frýdku-Místku a po delší době sebrat i nějaké body jako hostující celek. Zápas startuje v sobotu v 17:00.
21.1.Byl jsem dost nervózní, říká Kale CostaUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Svůj debut za ústecké áčko si odbyl australský útočník Kale Costa, kterého před lety právě do Slovanu přivedl Jan Čaloun. Jako centr čtvrté lajny se neuvedl vůbec špatným výkonem, a tak po utkání neunikl otázkám naší redakce.
20.1.Slovan vybojoval na domácím ledě důležitou výhru proti FrýdkuUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 22. kola se Slovan utkal na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. Utkání začalo klidně a v první třetině se ani jeden z celků nedokázal prosadit. V druhé třetině vzal Slovan vedení do svých rukou. Frýdku už se na tři rychlé góly nepodařilo zareagovat a Slovan si tak po výhře na domácím ledě 4:2 odnáší zasloužené tři body.
19.1.PREVIEW: Souboj o důležité body, Slovan hraje proti Frýdku-MístkuUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. –Zápasový kolotoč pro ústecké hokejisty pokračuje dál. V rámci 22. kola Chance Ligy nastoupí Slovan v domácím prostředí proti Frýdku-Místku. Oba týmy dělí v tabulce dva body, lépe je na tom Ústí. Úvodní buly bude vhozeno 20. ledna v 16 hodin. Utkání můžete sledovat na Onlajnech nebo na HokejkaTV.
18.1.Miroslav Mach: Cílem je pro nás stále předkolo play-offTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dvacet střetnutí ústeckého Slovanu, letošní specifické sezony Chance ligy je za námi. Dalších čtrnáct klíčových bojů zbývá do konce základní části a předkolo play-off je na dohled. Šéf střídačky ústeckého Slovanu Miroslav Mach hodnotil, jak uplynou část sezony, tak část nadcházející.
16.1.Slovan tahal za kratší konec, z Třebíče jede bez bodůTRE - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaT ř e b í č - Na dobrý domácí výkon proti Jihlavě Slovan dnes nenavázal, v utkání proti Třebíči byl celé utkání o krok zpět a všechny body zůstaly na Vysočině. Díky dalšímu přesvědčivému výkonu Hamalčíka měli ústečtí šanci ještě vyrovnat. Jedinou větší příležitost si vypracoval v poslední třetině pouze Trávníček, který na svou první trefu bohužel nenavázal.
15.1.Petr Hamalčík: Věřil jsem, že ten bod navíc udělámeUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dlouhý středeční večer prožili aktéři utkání 20. kola mezi domácím Slovanem a jihlavskou Duklou. Kvalitní utkání nerozhodlo pětašedesát minut hry, ani jedenáct sérií nájezdů. Šanci na druhý bonusový bod dlouho držel maskovaný muž v domácím dresu Petr Hamalčík. Rozuzlení si však nakonec přichystal do dvanácté série nájezdu jihlavský Tomáš Čachotský. Jak je těžké přečíst právě tohoto exekutora a na další věci, jsme se ptali právě tohoto pražského rodáka.
15.1.PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií TřebíčTRE - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci jedenadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek do Třebíče. Slovan má Třebíči co vracet, je to jediný tým, který v letošní sezóně obral žlutomodrý mančaft o všechny body v domácím utkání. Navíc se budou ústečtí hokejisté snažit prolomit sérii pěti vítezství v řadě Horácké Slávie ve vzájemných utkáních a posunout se tak výš v ligové tabulce. Utkání startuje v sobotu 16. ledna v 15:30.
14.1.Šéfredaktor Jiří Cícha: Přivítal bych do redakce nové posilyTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V dnešní době zavřených stadionů jsou informace z hokejových utkání Chance ligy vzácnější, než tomu bývalo zvykem. Redakce ústeckého Slovanu vám však udržuje přehled i v této těžké době. Šéfem ústecké redakce je již od roku 2016 Jiří Cícha, který by rád přivítal ve svém redakčním týmu i nové posily, které by se podílely nejen na obsahu webu Slovanu. Máte nyní jedinečnou možnost, stát se hokejovým redaktorem a předat svou hokejovou vášeň ostatním fanouškům.
13.1.Karel Klikorka hodnotí domácí utkání se ŠumperkemDaniel TichýÚ s t í n/L. - Po návratu z Mistrovství světa juniorů se obránce Karel Klikorka předvedl parádně. Odehrál v utkání necelých devatenáct minut a dokázal si připsat dva body za vstřelenou branku a asistenci. Ve statistice pravdy byl se třemi plusy a na soupeřova brankáře dokázal vyslat tři střely.
13.1.První domácí porážku v novém roce určila až dvanáctá série nájezdů UNL - JIH 2:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu hostili na svém ledě jednoho z favoritů soutěže, jihlavskou Duklu. A v utkání nebyli rozhodně pouze do počtu, po úvodní brance Grima a vyrovnávacím gólu Trávníčka dospělo utkání do prodloužení a následně do samostatných nájezdů. V něm sice dokázalo Ústí vyrovnat nepříznivý stav 1:3, nakonec nicméně prohrálo díky brance Čachotského ve dvanácté sérii.
12.1.PREVIEW: Do Ústí míří druhý tým tabulky, Slovan nastoupí proti DukleUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚstí n/L - Ústecké hokejisty čeká další domácí zápas. Ve středu 13. ledna od 18 hodin nastoupí na domácím ledu proti Dukle Jihlava. Utkání se bude hrát bez přítomnosti fanoušků, zápas můžete sledovat na onlajnech nebo na HOKEJKATV.
11.1.Domácí formu Slovanu odnesli Draci ŠumperkUNL - SUM 4:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚstí n.L. - K 11. kolu přiletěli z Jeseníků do Ústí nad Labem hokejisté Draci Šumperk. Slovan se před utkáním mohl spolehnout na domácí, vítěznou, třízápasovou sérii. Tu v souboji s nováčkem Chance ligy potvrdil a přidal čtvrtý, pomyslný korálek v řadě. V novém roce 2021 tak Slovan doma i potřetí zvítězil. Na vítězství se dvěma body podílel zkušený Michal Trávníček. Z branky vše jistil 23 zákroky, rovněž zkušený Marek Schwarz. Další utkání čeká Slovan opět doma, a to hned ve středu proti jihlavské Dukle.
9.1.Skvělý výkon Hamalčíka na body nakonec nestačilPOR - UNL 4:3, 0.kolo | Jan KoudelkaOstrava - Po dvou domácích vítězstvích zajížděl Slovan na led vzdálené Poruby. Dlouhá cesta se na ústeckých hokejistech projevila zejména v první třetiny, ze které odcházeli s dvoubrankovým mankem. V druhé třetině dokázal snížit Bláha. V úvodu třetí třetiny si zpět vzali dvoubrankové vedení domácí, po chvíli ale snížil Drtina. Poruba koncem utkání opět odskočila o dvě branky, toto manko již Slovan nedohnal, když v poslední minutě opět pouze snížil Tůma.
9.1.PREVIEW: Do Ústí míří Draci ze ŠumperkaUNL - SUM 4:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci dohrávky jedenáctého kola Chance ligy zajíždí na ústecký led šumperští Draci. Pondělní soupeř se sice nachází na téměř samotném konci ligové tabulky, povzbuzen výhrami v posledních dvou utkáních ovšem nebude snadným soupeřem. Jak utkání dopadne se dozvíme v pondělí od 16:00 na ústeckém zimním stadionu.
8.1.PREVIEW: Po dvou výhrách míří Slovan do PorubyPOR - UNL 4:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci devatenáctého kola Chance ligy zajíždí Slovan na led ostravské Poruby. Na Ústí, povzbuzené pěti body z posledních dvou utkání, čeká celek, který se nachází na druhém místě ligové tabulky, z posledních pěti zápasů mají ovšem oba soupeři stejný počet bodů. Jak toto utkání dopadne se dozvíme v sobotu od 16:00 hodin.
7.1.Jsem rád, že to tam konečně padlo, líčí Aleš FurchUNL - SLA 3:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Druhé vítězné utkání v řadě má za sebou ústecký Slovan, svou první branku ve žlutomodrém dresu si připsal Aleš Furch, odchovanec pražské Slavie, proti které svou trefu vsítil. Jak popisuje utkání a co musí tým ještě vylepšit?
6.1.Slovan přetlačil doma pražskou Slavii a opět zvítězilUNL - SLA 3:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Nový rok 2021 přichystal Slovanu nabitý program, který však Slovanu evidentně svědčí. V rámci 18. kola přijela tentokrát pražská Slavia a domácí Slovan se i tentokrát radoval z vítězství. Vítěznou branku si připsal v prodloužení Martin Tůma. Náročný program ústeckých hokejistů pokračuje v sobotu na ledě ostravské Poruby.
5.1.Po vítězství nad Kadaní jsme vyzpovídali Dominika SklenářeUNL - KAD 8:3, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté se po Vánoční pauze utkali na domácím ledě v derby proti trhačům z Kadaně. V tomto zápase padlo jedenáct branek a Slovan zvítězil 8:3. My jsme si pro vás připravili rozhovor s novou posilou Dominikem Sklenářem. Jak si užil mistrovství světa a také zápasy v Champions Hockey League? To se dozvíte níže.
5.1.PREVIEW: Druhé domácí utkání v řadě, přijíždí pražská SlaviaUNL - SLA 3:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci osmnáctého kola Chance ligy zajíždí na led Slovanu tým z hlavního města, Slavia Praha. Slovan se v minulém utkání dobře střelecky naladil v duelu proti Kadani, zda mu forma vydrží se dozvíme ve středu od 16:00 na ústeckém zimním stadionu.
4.1.Gólové žně přinesly Slovanu vítězství v derbyUNL - KAD 8:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - V prvním utkání v novém kalendářním roce se předvedli zejména ústečtí útočníci, kteří nasázeli soupeři postupně hned osm branek. Hamalčík pustil za svá záda pouze dvě střely soupeře a Ústí se tak raduje z prvních letošních bodů. Další utkání sehraje Slovan ve středu proti Slavii.
3.1.PREVIEW: Souboj sousedů v tabulce, Slovan doma vyzve KadaňUNL - KAD 8:3, 0.kolo | Jan ProšekÚstí n. L. - Do kalendářního roku 2021 vstoupí ústečtí hokejisté domácím zápasem proti Kadani. Zároveň půjde o souboj sousedů v tabulce, Slovan je šestnáctý, Trhači jsou sedmnáctí. Úvodní buly severočeského derby bude vhozeno v pondělí 4. ledna v 16 hodin. Zápas můžete sledovat na Onlajnech nebo nebo na HokejkaTV.
23.12.Vánoční povídání s hráči SlovanuTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Utkání v Kolíně, které se odehrálo 12.12.2020 bylo pro ústecký Slovan poslední v tomto roce. V roce, který přinesl opravdu hodně netradiční první část sezony. Aktuálně čeká Slovan pauza příjemnější. Na řadu přišly vánoční svátky a my jsme vyzpovídali trio našich hráčů. Nejen na otázky ohledně Vánoc odpovídali: Daniel Vrdlovec, Jiří Severa a Petr Hamalčík. Každopádně přejeme příjemné prožití vánočních svátku všem hráčům, realizačnímu týmu, fanouškům, partnerům a všem, kteří drží Slovanu palce.
21.12.Je složité si zvykat na to, že hrajeme bez diváků, přiznává obránce Jiří DrtinaJan ProšekÚ s t í n/L. - Bezmála pět set zápasů v nejvyšší soutěži a čtyři sta v první lize. Jiří Drtina patří mezi nejzkušenější hráče, kteří letos oblékají ústecký dres. Pětatřicetiletý obránce toho za svou bohatou kariéru zažil opravdu hodně, svého času hrál i v zámoří. Na zápasy před prázdnými tribunami si zvyká jen velmi obtížně.
13.12.17letý talent Gabriel Sturcz hodnotil utkání v KolíněKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekK o l í n - Slovanu se nepovedlo v Kolíně navázat na tříbodové vítězství z Havířova a prohrál tak poslední utkání v kalendářním roce 2020. Pozornému fanouškovi nemohl uniknout opět hráč hrající ještě s mřížkou, a to sedmnáctiletý talent Gabriel Strucz. Tento šikovný útočník, rodák z Českého Těšína se přes Havířov, Mladou Boleslav dostal právě do dresu Slovanu, kde odehrál již páté utkání, a tak jsme se jej ptali na jeho dojmy.
12.12.Slovan odjíždí z kolínského ledu bez boduKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutK o l í n - Ústí vyjelo v rámci dohrávky 8. kola na led Kolína. V první třetině se dostal Kolín do vedení 3:0. To bohužel Slovan nedokázal během utkání dohonit a tak se domů po prohře 2:4 vrací bez bodu.
11.12.Dalším venkovním soupeřem bude KolínKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté si dokázali připsat cenné tři body na ledě Havířova a byla to první tříbodová výhra po koronavirové pauze. Povede se jim získat i tři body na ledě Kolína? To se dozvíte 12.12. Zápas na ledě Kolína začíná v 17:00.
10.12.Tlačil zaznamenal premiérovou trefu v Chance lizeHAV - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaHavířov - Druhé vítězné utkání v řadě má za sebou ústecký Slovan, svou první branku v druhé nejvyšší soutěži si v něm připsal jedenadvacetiletý Jan Tlačil. Jak popisuje svou trefu a co nám prozradil o tom, jak stráví vánoční svátky?