Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs HC Motor České Budějovice 0:4

Vypisuji posledních 30 článků.

20.11.Už se na sebe občas usmějeme, říká KrlišUNL - CEB 5:0, 25.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Každý to v týmu cítí, že se nedaří tak, jak by se mělo. Jak říká Václav Krliš, nikdo neprohrává rád a všichni jsou z proher skleslí. V posledních pěti zápasech si však Ústí připsalo dvě výhry a nálada v kabině se trochu zvedá. V pondělí odehrál Slovan dobré utkání proti Budějovicím, proti kterým bylo však hlavním kamenem úrazu prosazení. Ani jednu z šancí nedokázali Severočeši proměnit v gól a Budějovicím podlehli 0:4.
20.11.Slovan míří do ProstějovaPRO - UNL, 26.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Ústecké hokejisty čeká v rámci 26. kola Chance ligy venkovní zápas. Po domácím duelu s Budějovicemi tým vedený Martinem Štěpánkem a Tomášem Marešem míří do Prostějova. Slovanu se v poslední době proti tomuto týmu příliš nedaří, a tak má svému soupeři co vracet.
19.11.V souboji s Motorem selhal Slovan v koncovceUNL - CEB 5:0, 25.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V rámci 25. kola přijel na ústecký led lídr soutěže, českobudějovický Motor. Slovan svého soupeře v mnoha fázích zápasu přehrával, nicméně nevyužíval své šance a narážel na skvělého Jana Strmeně v brance Motoru. Naopak vedoucí tým soutěže byl efektivní v koncovce a odváží si tak na jih Čech tři body. ZÁPAS BYL KONTUMOVÁN VE PROSPĚCH DOMÁCÍHO CELKU!
18.11.Vedoucí Budějovice zavítají na severUNL - CEB 5:0, 25.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Nejlepší pozvánkou na utkání s vedoucím týmem soutěže, českobudějovickým Motorem, je fakt že hokejisté Slovanu přivezli z přerovské Meo areny v sobotu tři body! Utkání s Českými Budějovicemi startuje na ústeckém ledě v pondělí 19.11.2018 od 18:00. Partnerem utkání je Lukana, která si pro vás připravila několik novinek.
18.11.Dorost porazil Karlovy Vary "B"UNL - KVB 4:3, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát domácí zápas. Na svém ledě porazili Karlovy Vary "B". Hosté sice vedli 2:0, pak se ale třikrát v řadě prosadil Slovan. Na 3:3 vyrovnal Hrůša. Rozhodující braku utkání vstřelil Matěj Koval.
18.11.Junioři nasázeli Klatovům dvanáct branek a berou tři bodyUNL - KLT 12:2, 15.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Další utkání juniorů skončilo jasnou výhrou na domácím ledě, když si hravě poradili s Klatovami, kterým nasázel Slovan dvanáct branek!
17.11.Poprvé v sezóně s nulou, Stezka neinkasoval, v Přerově rozhodl ChrpaPRE - UNL 0:1, 24.kolo | Jan ProšekPřerov - Ústečtí hokejisté vyhráli v Přerově 1:0, utkání rozhodl Jakub Chrpa po přihrávce Lukáš Volfa a Jiřího Severy. Gólman Aleš Stezka podal zodpovědný výkon, pochytal všech 34 domácích střel, a připsal si tak první čisté konto v dresu Slovanu. Další utkání čeká ústecké hráče v pondělí 19. 11. 2018 od 18:00 proti ČEZ Motor České Budějovice.
16.11.Byla škoda, že jsme nevyrovnali, mrzelo EmingeraUNL - SLA 2:4, 23.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po výhře nad Benátkami přišla desetidenní reprezentační přestávka, která překazila Slovanu obrat k lepším časům. Po venkovní prohře v Jihlavě, přišla porážka i na domácím ledě se Slavií. U obou nezdarů byl také nováček v ústeckém dresu Vladimír Eminger. Obránce s šestnáctkou na zádech si připsal v každém zápase po jednom bodu, ale to bylo na vítězství málo.
16.11.Dokáže Slovan vrátit Přerovu těsnou porážku?PRE - UNL 0:1, 24.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - V posledním utkání proti Slavii zabojoval Slovan v závěru, kdy vstřelil dvě branky, ale to mu na vítězství nestačilo. Stejný scénář mělo také první letošní utkání s Přerovem, ve kterém se Ústí prosadilo dvakrát v posledních třech minutách, a ani tentokrát to body nepřineslo. Tentokrát za sebou bude mít ještě dlouhou cestu na Moravu, zda si po ní dokáže připsat výhru, sledujte v sobotu 17. 11. od 17:00 hod.
15.11.Proti Motoru s Lukanou v zádechTisková zprávaÚ s t í n/L. - Již toto pondělí 19.11. přivítáme na domácím ledě celek ČEZ Motor České Budějovice. Ve spolupráci s partnerem utkání LUKANOU, jsme pro Vás připravili hned několik novinek: prvních 100 fanoušků získá láhev stolního oleje, která bude k vyzvednutí v promo stánku v blízkosti střídaček. O první přestávce proběhne také soutěž "Kolik gólů dáš, tolik oleje máš!" S Lukanou v zádech přijdou Slovan podpořit také děti z dětského domova a Dobrovolnického centra, které na utkání pozvala společnost Glencore, jež oleje značky Lukana vyrábí. Těšíme se na Vás.
15.11.Musíme zlepšit koncovku a vhazování, říká Martin ŠtěpánekJan ProšekÚ s t í n/L. - Po reprezentační přestávce pokračuje Chance Liga. Ústečtí hokejisté odehráli dva zápasy. Po domácím utkání se Slavií poskytl rozhovor trenér Martin Štěpánek.
14.11.Finiš Slovanu přišel pozdě, sešívaní vezou domů tři bodyUNL - SLA 2:4, 23.kolo | Tomáš Suchánek, Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 23. kola Chance ligy zavítala do Ústí nad Labem pražská Slavia. Ta na rozdíl od domácího Slovanu dnes využívala své šance a dostala se do tří brankového vedení. Domácí Slovan sice ožil pět minut před závěrečnou sirénou, když se dvěmi slepenými brankami dostal na kontakt, nicméně závěrečná hra bez brankáře Severočechům nevyšla, a tak si Slavia i po druhé v sezoně připsala ze vzájemného souboje tři body.
13.11.Po reprezentační pauze poprvé doma, hostíme pražskou SlaviiUNL - SLA 2:4, 23.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan sehrál v pondělí utkání na ledě Jihlavy, kde přes dobrý výkon padl a vrátil se z Vysočiny bez bodu. Získat další body do tabulky Chance ligy se budou snažit Severočeši na domácím ledě, kde se naposledy představili před reprezentační pauzou a porazili Benátky nad Jizerou. Utkání startuje 14.11.2018 od 18:00. Přijďte všichni Slovan podpořit!
12.11.Slovan odjíždí z Jihlavy bez bodůJIH - UNL 3:1, 22.kolo | Lenka ŠustrováÚ s t í n/L. - Před samotným zápasem se na ledu Jihlavy vzdal hold válečným veteránům a poté se šlo hrát. V první třetině byl Slovan aktivní a vypadalo to na dobrý start zápasu, avšak z těchto šancí nevznikl žádný gól a naopak domácí otevřeli skóre. Toto skóre Jihlava udržela i v druhé třetině a začala vytvářet tlak. Ve třetí třetině jsme na straně Slovanu moc šancí neviděli, ale podařilo se jim jednu využít. Avšak domácí byli aktivnější a vstřelili dva góly. A tak zápas skončil 3:1.
11.11.Utkání ve znamení Dne válečných veteránů čeká Slovan na VysočiněTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Reprezentační pauza je u konce a Chance liga nabírá opět na plné obrátky. V rámci 22. kola zajíždí Slovan na led ex-ligové Dukly Jihlava. Její organizace chystá toto utkání jako speciální, když vzdá hold válečným veteránům. Utkání startuje v Jihlavě zítra 12.11.2018 od 17:30.
11.11.Dorost zvládl nájezdy a vyhrál nad Plzní "B"PLB - UNL 2:3, 14.kolo | Jan ProšekKlatovy - Dva body vybojoval ústecký dorost na ledě Klatov, kde se střetl s Plzní "B". Ústí vedlo díky brance Bauera. Domácí Turhobr a Kreuzman otočili. V samotném závěru pak vyrovnal Kušej a v nájezdech o výhře Slovanu rozhodl Bauer.
8.11.Slovan po reprezentační pauze nečeká nic lehkéhoFilip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Ačkoliv Slovan v posledním mistrovském utkání prolomil černou sérii 13 porážek v řadě nad Benátkami nad Jizerou, tak reprezentační přestávka přišla ústeckému týmu vhod. V reprezentační pauze, která bude dlouhá deset dní se Slovan může zaměřit na herní nedostatky, nebo doléčit zranění.
6.11.Daruj k Vánocům VIP zápas SlovanuTisková zprávaÚ s t í n/L. - Dopřejte sobě, svým známým či obchodním partnerům exkluzivní zážitek z hokejových utkání Slovanu z nejlepších míst zimního stadiónu, s kompletním VIP servisem a klubovou šálou jako bonus. Vhodné jako Vánoční dárek. Samotné utkání si zvolí později obdarovaný.
5.11.Dorost vyhrál, vítězný gól vstřelil HauptvogelUNL - LTM 4:1, 13.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Třetí zápas nadstavbové skupiny znamenal pro ústecké hokejisty severočeské derby. V domácím prostředí vyhrál 4:1. Druhý zápas za Slovan odehrál David Hauptvogel, který se rovnou do statistik zápasu zapsal jako střelec vítězné branky.
4.11.Dorost získal první body v nadstavbové skupiněROK - UNL 1:8, 12.kolo | Jan ProšekRokycany - Druhé kolo nadstavbové skupiny ústečtí dorostenci na ledě soupeře zvládli. Slovan výrazně přestřílel Rokycany, a tak se mohl radovat z výhry 8:1. Hattrick zaznamenal Matěj Koval, navíc přidal ještě asistenci.
4.11.Dörnerův návrat přinesl juniorům bod navíc KNV - UNL 4:5, 12.kolo | Filip Vlček (UNL)Sebastian Dörner po konci hostování v Litoměřicích nastoupil opět za juniorku Slovanu. Ve druhém kole nadstavbové části si připsal na ledě Kralup nad Vltavou dvě asistence a vítězný nájezd. Junioři Slovanu, tak ztratili první bod za celou sezónu.
3.11.Je to velká úleva, říká Daniel VrdlovecUNL - BNJ 5:2, 21.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Dlouhých třináct zápasů čekal Slovan na výhru. Poslední duel před reprezentační přestávkou mužstvo vedené Tomášem Marešem a Martinem Štěpánkem zvládlo. Benátky porazilo 5:2. Soupeře výrazně přestřílelo, hrálo dobře defenzivně a také proměnilo přesilovou hru. „Zjednodušili jsme hru a vyplatilo se to,“ zářil po zápase majitel dvou kanadských bodů Daniel Vrdlovec.
2.11.Mládež Slovanu podpořila SlunetuTisková zprávaÚ s t í n/L. - Ve středu 31.10.2018 navštívili naši hráči ročníku 2006 utkání basketbalové nejvyšší soutěže, ve kterém v rámci projektu "Make Ústí great again" podporovali domácí tým Slunety. Kromě vítězství domácího týmu byly viděny výborné výkony hráčů, přestávky ve hře vyplňovaly dívky z Basty náročnými artistickými sestavami. K příjemné atmosféře přispívali také trumpetisté. Basketbalistům gratulujeme a děkujeme za pozvání. Z utkání si odnášíme spoustu pěkných zážitků, sdělil redakci trenér Vít Borůvka.
2.11.Slovan ukončil sérii proher proti BenátkámUNL - BNJ 5:2, 21.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan nastoupil v netradiční hrací den proti HC Benátky nad Jizerou. V dnešním utkání dokázal domácí celek ukončit sérii proher a získal tak cenné body do tabulky CHANCE Ligy. Ústí čeká následující utkání až po reprezentační přestávce tj. 12. 11. 2018 od 17:30 na ledě HC Dukla Jihlava.
1.11.Slovan se vrací domů, hostí BenátkyUNL - BNJ 5:2, 21.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Bez bodů se vrátili ústečtí hokejisté z dvouzápasového tripu, hráli na ledě Frýdku-Místku a Vsetína. Nyní na Slovan čeká Benátky nad Jizerou, které se pokusí obrat o body. Úvodní buly zápasu bude vhozeno netradičně v pátek v 17 hodin.
31.10.Slovan trápí výsledky a také marodkaTisková zprávaÚ s t í n/L. - Krom špatných výsledků trápí Slovan i marodka zkušených hráčů. Mimo hru jsou obránci Martin Vágner a Jan Látal, dále útočníci Peter Jánský, David Merta a Jaroslav Roubík.
31.10.Na Valašsku rozhodla o zisku bodů až třetí třetinaVSE - UNL 4:2, 20.kolo | Tomáš SuchánekVsetín - Slovan čekal dnes na Vsetíně druhý zápas ve dvou dnech. Po včerejším nepovedeném představení ve Frýdku - Místku se chtěl pokusit překvapit favorizovaný Vsetín. Severočeši na Lapači dokonce dvakrát vedli, ale ani to na zisk bodů nestačilo a Slovan tak odjíždí domů z moravského tripu bez bodu.
30.10.Aukce limitovaných dresů k republikovému výročíJiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan odehrál utkání proti HC RT TORAX Poruba v limitované edici dresů, které byli věnovány ke 100 letům založení republiky a vy máte nyní jedinečnou možnost dresy vydražit na AUKCI. Dražba potrvá do 15. 11. 2018 do 18:00, tak neváhejte.
30.10.Nevydařený zápas na ledě Frýdku-MístkuFRM - UNL 6:2, 18.kolo | Lenka ŠustrováV dnešním zápase jsme mohli vidět hodně využitých přesilovek na straně domácích. Celou první třetinu ovládl Frýdek-Místek a dal pět gólů z toho čtyři v přesilovce. Slovan neměl moc příležitostí se dostat k bráně a proto v následujících třetinách vstřelil jen dva góly. Ty ale nestačily na vyrovnání gólového rozdílu, který Frýdek poslední třetinu navýšil jěště o jeden gól. A tak Slovan jede domů bez bodů.
29.10.Junioři začali nadstavbu vítězněKVB - UNL 2:3, 11.kolo | Filip Vlček (UNL)Junioři vstoupili jako favorit nadstavbové části skupiny "O" vítězně. Karlovy Vary "B" porazili 3:2. Dále ve skupině mají ústečtí junioři: Kadaň, Litoměřice, Klatovy, Hvězdu Praha, Kralupy n/V a Kobru Praha.