OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

7.5.Přihlášení na HSM 2021KlubÚ s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online přihlášení na naše Hokejové soustředění mládeže.
4.5.Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér MachJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí loňské sezóny, došlo i na nadcházející. Jak bude vypadat tým pro novou sezónu? Jak bude probíhat příprava? Kde by rád viděl tým Slovanu během sezóny?
2.5.David Tůma bude opět hájit barvy SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka Slovanu mě velice potěšila. Mám v Ústí spousty kamarádů, ve Slovanu byla vždy výborná parta. Příští sezóna bude vzhledem k počtu sestupujících velice náročná, ale přesto věřím, že Slovan uhraje dobrý sportovní výsledek ke spokojenosti ústeckých fanoušků, na které se moc těším,“ sdělil útočník David Tůma.
1.5.Ze Šumperka přichází Jan MilfaitKlubÚ s t í n/L. - Útočník Jan Milfait podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Zdravím fanoušky Slovanu a těším se, až obléknu žlutomodrý dres. Můj přesun do Ústí nad Labem se zrodil docela rychle. Kontaktovalo mě vedení Slovanu, které projevilo o mé služby velký zájem. Věřím v dobrou sezonu a také, že se snad konečně budeme radovat z výher Slovanu společně s diváky,“ řekl rodák z Havlíčkova Brodu.
1.5.Petr Přindiš vyztuží defenzivu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Petr Přindiš podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „S vedením Slovanu jsme se během pár minut domluvili, řekli jsme si, co a jak a bylo to “upečené”. Do Slovanu se moc těším, nejdu do neznámého prostředí. Je to pro mě opět po letech nová výzva. V kabině znám spousty kluků, a věřím, že vytvoříme dobrou partu, která je klíčem k úspěchu. Tým by měl mít svoji kvalitu a nemůžu se už dočkat, až to všechno vypukne,“ uvedl vousáč Petr Přindiš.
30.4.Kryštof Ouřada oblékne dres SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Útočník Kryštof Ouřada podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Jsem moc rád, že jsme se s vedením Slovanu domluvili, že jsem dostal právě tuto příležitost. Motivace mi nechybí, po zranění, a ne moc povedené sezóně v Prostějově se těším na nový start s klubem, který dobře znám. Právě ve Slovanu jsem dal svůj první gól v Chance lize a na to se nezapomíná. Věřím, že v této sezóně přidám další a budu platným hráčem,“ sdělil forvard Kryštof Ouřada.
29.4.Šéftrenér mládeže Michal Kváš: Věříme, že začneme trénovat od 3. 5.KlubÚ s t í n/L. - Naším hlavním cílem je přivést k tomuto nádhernému a výjimečnému sportu co nejvíce dětí, které se mohou v našem klubu všestranně sportovně rozvíjet se specializací na lední hokej. Náš klub má dva programy pro rozvoj hokejistů a to program „Hledáme nové talenty“ a program „Reprezentujeme Ústí nad Labem“.
21.4.Hokejová základna začíná svou novou sezónuKlubÚ s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad Labem. Velmi rádi uvítáme do kolektivu i nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Na tréninky, které budou v měsíci květnu a červnu probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ve věku 3-8 let. Tréninky by měly začít od 3.5.2021. V případě zlepšení situace (Covid-19) bychom trénovali v těchto dnech a časech. V pondělí a ve středu na umělé trávě u zimního stadiónu od 18:00 do 19:00 hod. K tréninku potřebujete pouze sportovní oblečení. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky šéftrenéra mládeže Michala Kváše 777158233 nebo hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725093129. Těšíme se na všechny sportovce.
24.3.Erik Mareš přidá další sezónu ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Velice mě potěšilo, že mi vedení nabídlo smlouvu a tak budu moci nadále oblékat dres Slovanu. Myslím, že v letošní sezóně byla v kabině výborná parta. Věřím, že budeme společně opět bojovat o dobré umístění v nadcházejícím ročníku a jsem rád, že budou součástí nově vznikajícího týmu Slovanu," řekl ústecký obránce Erik Mareš.
23.3.Vladimír Brož bude nadále oblékat dres SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že jsem opět mohl podepsat smlouvu se Slovanem. V Ústí nad Labem jsem doma. Narodil jsem se tu, hokejově jsem zde vyrůstal a mám tu celou rodinu a zázemí. Věřím, že i v příští sezóně navážeme na letošní výkony a že našim fanouškům budeme dělat hokejovou radost," řekl ústecký bek Vladimír Brož.
22.3.Ondřej Bláha pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký útočník Ondřej Bláha podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022.“ Jsem nesmírně rad, že budu pokračovat ve žlutomodrých barvách, po téhle povedené sezóně se mi vlastně ani nikam jinam nechtělo. Tenhle tým je nesmírně silný a v play-off jsme to jen potvrdili, i přesto, že jsme vypadli hned na začátku. Slovan mi přirostl k srdci z důvodu dobré party v kabině a skvělých fanoušků, kteří bohužel nemohli na tribuny a užívat si tak společně s námi domácí výhry. Vážím si, že šance pokračovat ve Slovanu přišla znovu," řekl ústecký forvard Ondřej Bláha.
18.3.Junioři HC Slovan znají novou trenérskou dvojici pro sezónu 2021/2022KlubÚ s t í n/L. - Trenér juniorů Marco Vrba bude mít v příští sezóně v trenérském štábu za kolegu Martina Štěpánka. Tento mladý trenér v rozhovoru prezentuje svoji vizi a představu o fungování juniorů.
18.3.Štěpán Havránek přidá další sezónu ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký obránce Štěpán Havránek podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že i nadcházející sezónu můžu být součástí týmu Slovanu. V této sezóně jsem od trenérů dostával hodně prostoru, a to i přesto, že to byla moje první sezóna v Chance lize. Doufám, že i v příští sezóně nezklamu a budu pro Slovan platným hráčem," řekl ústecký obránce Štěpán Havránek.
17.3.Sešla se tu skvělá parta a rád ve Slovanu pokračuji, říká Martin TůmaUNL - VSE 3:4, 0.kolo | David ŘezníčekÚ s t í n/L. - Svou první brankou v play-off poslal Slovan do dvoubrankového vedení, přesto to na vítězství nestačilo a sezóna pro něj a pro celý tým skončila už v předkole. Nejen poslední zápas sezóny hodnotí Martin Tůma.
16.3.Michal Trávníček pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký kapitán Michal Trávníček podepsal dnes se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že byla naplněna vize, kterou vedení klubu před sezónou nastínilo. Jednalo se hlavně o splnění cíle, který jsme si před sezónou vytyčili, a to bylo play-off. Jsem přesvědčen, že i spolupráce Slovanu s Mladou Boleslaví včetně zařazení mladých talentovaných hráčů do našeho týmu splnila naše očekávání. Na základě této myšlenky jsem do Slovanu přicházel a současná filozofie klubu mě přesvědčila o prodloužení smlouvy," řekl ústecký útočník Michal Trávníček.
15.3.Zaostávali jsme, Vsetín byl všude rychlejší, hodnotí Michal TrávníčekUNL - VSE 2:5, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Třetí zápas série předkola play-off dopadl lépe pro hosty ze Vsetína, kteří se tak přiblížili postupu. Po utkání jsme vyzpovídali kapitána Ústeckých, který byl u obou branek Slovanu. Jak hodnotí utkání a co vzkazuje ústeckým fanouškům se dozvíte v článku.
15.3.Slovanu sezóna končí, dál jde VsetínUNL - VSE 3:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Ke čtvrtému utkání série a nakonec i poslednímu pro Slovan v této sezóně nastoupili oba týmy v rozvážném tempu. Domácí hráli velkou část utkání s vedením, o něj přišli úvodem třetí třetiny. Nakonec v utkání zvítězili Valaši a postupují tak do čtvrtfinále, ústečtí se ale nemají za co stydět, odehráli pěknou sezónu.
14.3.Slovan v prvním domácím utkání play-off nestačil na VsetínUNL - VSE 2:5, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - Po jedné výhře a jedné prohře na ledě Vsetína se série play-off přesunula na led Slovanu. Domácím se v dnešním utkání bohužel nedařilo ze začátku prosadit. Toho Vsetín využil a utekl do tříbrankového vedení. To už Ústí nedokázalo dohnat a Vsetín si připisuje po výsledku 5:2 druhou výhru v sérii.
13.3.PREVIEW: Srovnaná série se stěhuje na sever ČechUNL - VSE 2:5, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Úvodní dvě utkání série jsou již minulostí. Na vsetínském Lapači si každý z týmů uzmul po jednom vítězství z kýžených třech potřebných k postupu. Obě utkání nabídla velmi vyrovnanou bitvu. V Ústí nad Labem budeme svědky také dvou utkání. Po nichž však už může být znám postupující do čtvrtfinále play-off. Střetnutí na ústeckém ledě proběhnou v neděli, respektive v pondělí, a to shodně od 16:00.
13.3.První ústeckou výhru v sérii trefil na Lapači Dominik SklenářVSE - UNL 1:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekV s e t í n - Hokejisté Slovanu po dalším dobrém výkonu na vsetínském Lapači byli odměněni zaslouženou výhrou a srovnali tak stav série se Vsetínem na 1:1 na zápasy. Utkání číslo dva rozhodl již ve třinácté minutě krásnou, bekhendovou ranou Dominik Sklenář, kterého jsme bezprostředně po utkání vyzpovídali.
12.3.Hamalčík pochytal pětapadesát střel a držel dlouho naděje SlovanuVSE - UNL 1:2, 0.kolo | David ŘezníčekV s e t í n - V prvním zápase předkola play-off proti Valachům si připsal Petr Hamalčík celkem 55 zákroků a dlouho držel naděje Slovanu na vítězství. Jaký byl úvodní duel a co musí Slovan zlepšit se dozvíte níže.
12.3.Slovan srovnal krok, série se stěhuje do ÚstíVSE - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaV s e t í n - Druhé utkání a opět velké drama pro každého hokejového fanouška. Slovan šel na Lapači stejně jako minulé utkání do vedení zásluhou Klikorky. Hosté sice rychle odpověděli, vítěznou trefou se ovšem prezentoval Sklenář. V posledních dvou třetinách branka nepadla a Ústí dokázalo ubránit nejtěsnější rozdíl a srovnat sérii na 1:1. Další utkání se odehrají v neděli a v pondělí v Ústí nad Labem od 16:00.
11.3.Jednatel klubu Jan Čaloun je s průběhem sezóny spokojenýKlubÚ s t í n/L. - Základní část je minulostí a ke slovu jsme si pozvali jednatele klubu Jana Čalouna, který je se sezonou spokojený. Velice si pochvaluje trio trenérů, kteří na lavičce odvedli skvělou práci, ale nejen trenéři, ale i hráči a realizační tým se zasloužil o to, že můžeme v letošním ročníku pokračovat dále.
11.3.Nájezdová loterie přisoudila první bod VsetínuVSE - UNL 2:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekV s e t í n - První utkání série se Vsetínem je za námi. Na vsetínském lapači jsme dlouho vedli po brance Jiřího Severy, Valaši však dokázali deset minut před koncem srovnat krok. V prodloužení byl náš tým aktivnější, avšak zápas nakonec došel až do samostatných nájezdů. Tam se jako jediný prosadil domácí David Březina a přiřknul tak první bod v sérii Vsetínu. Druhé utkání série se hraje hned zítra od 17:30, a to opět na vsetínském Lapači.
10.3.Jsem rád, že mohu hrát seniorský hokej, říká Daniel JouzaLTM - UNL 4:3, 0.kolo | David ŘezníčekL i t o m ě ř i c e - Daniel Jouza nastoupil teprve ke svému druhému zápasu v seniorské kategorii a hned se mu povedlo vstřelit dvě branky a pomohl tak svému mužstvu k zisku jednoho bodu v zápase proti Litoměřicím. Jaký je rozdíl mezi juniorským hokejem a kde s hokejem začínal se dočtete níže.
10.3.PREVIEW: Předkolo play-off je tady! Začíná se na vsetínském LapačiVSE - UNL 2:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚstí nad Labem - Fanoušci Slovanu se dočkali! Po čtyřech letech opět dokázali ústečtí hokejisté projít do vyřazovacích bojů Chance ligy. Až poslední kolo určilo, že soupeřem Slovanu bude šestinásobný český mistr, a to tým VHK ROBE Vsetín, který se umístil po základní části na pátém místě. S tímto soupeřem jsme se naposledy potkali ve vyřazovacích bojích před patnácti lety, a to v barážové bitvě. Série hraná na tři vítězná utkání startuje dvěma zápasy na vsetínském Lapači. A to již tento čtvrtek a pátek od 17:30.
9.3.Miroslav Mach zhodnotil dosavadní průběh sezonyJiří CíchaÚ s t í n/L. - Po konci základní části tu máme hodnocení od trenéra Miroslava Macha, který se svým týmem dokráčel do předkola play-off Chance ligy. Jak je spokojený se svým momentálním soupeřem?
8.3.V derby zvítězily Litoměřice, soupeřem pro play-off je VsetínLTM - UNL 4:3, 0.kolo | Jiří CíchaL i t o m ě ř i c e - Derby severočeských S musely rozhodnout samostatné nájezdy, kde zvítězil domácí celek, když o výhře rozhodl v deváté sérii Matěj Beran. Za Slovan se dvakrát prosadil Daniel Jouza, který trefil premiérovou trefu mezi muži. Jako první otevřel skóre Dominik Sklenář. Soupeřem pro play-off je VHK ROBE Vsetín, který po základní části skončil na pátém místě.
7.3.Vrdlovec vystřelil Slovanu play-offUNL - HAV 3:2, 0.kolo | David ŘezníčekÚ s t í n/L. - Slovan do zápasu nevstoupil vůbec dobře. Prohrával 0:2, ale skvěle využitými přesilovkami zápas otočil. Právě Daniel Vrdlovec rozhodl 56 vteřin před koncem a posunul tak svůj tým do předkola play-off. Jak hodnotí toto poslední domácí utkání se dočtete níže.
7.3.PREVIEW: Derby severočeských S je tu, Stadion vs. SlovanLTM - UNL 4:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci posledního kola Chance ligy zajíždí Ústí na led rivala z Litoměřic. Slovan si v posledním hektickém utkání zajistil postup do předkola play off, může ovšem pohlížet na posun v tabulce na jedenácté místo. Naopak Litoměřice přišly o naději postupu přímo do čtvrtfinále play off, bojují tak o co nejlepší postavení v ligové tabulce. Není vůbec vyloučeno, že na sebe tyto dva týmy narazí i právě v předkole. Utkání startuje ve středu 8. března v 17:00.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Přihlášení na HSM 2021

Ú s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online... Celý článek

Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér Mach

Ú s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí... Celý článek

David Tůma bude opět hájit barvy Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv