OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.6.Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzvaTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a zkušený třiatřicetiletý brankář Lukáš Cikánek. Odchovanec kladenského hokeje byl v loňské sezoně bez profesionálního angažmá a živil se jako malíř pokojů. Nyní má šanci ve Slovanu o restart, už tak hodně bohaté hokejové kariéry.
14.6.Podpořte malou AdriankuKlubÚ s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem Trončinským, který nás náhle opustil 22.května. Nyní máte možnost vyjádřit podporu jeho rodině, a to konkrétně jeho dceři Adrianě. Pokud byste chtěli podpořit Adrianku, máte možnost přispět na zřízený transparentní účet: 2601993473/2010. Zřizovatelem transparentního účtu je Nadační fond Šťastná Hvězda.
10.6.Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek KlubÚ s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem Slovanu Ústí nad Labem. Zvažoval jsem několik zahraničních nabídek, ale chtěl jsem být, co nejblíže domovu. Vzal jsem si sice čas na rozmyšlenou, ale rozhodl jsem se, že budu hrát právě tady v Ústí nad Labem, a to především díky vstřícnému jednání ze strany klubu. Rád bych pomohl Slovanu dostat se na co nejvyšší příčky v Chance lize," uvedl brankář Lukáš Cikánek.
9.6.Informace pro držitele permanentních vstupenek sezóny 2020/2021KlubÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan má za sebou úspěšnou sezónu 2020/2021, kdy se probojoval do předkola play-off. Fanoušci nemohli být na tribunách z důvodu koronaviru COVID-19 a následných vládních opatřeních. Všechny nás velmi mrzí, že jste nemohli fyzicky sdílet tento letošní úspěch. Poděkování patří především Vám všem, kteří jste si na sezonu pořídili permanentní vstupenku.
7.6.Dorost: Úvodní přípravný zápas Ústí vyhrálo, Děčínu dalo devět gólůDEC - UNL 4:9, 0.kolo | Jan ProšekD ě č í n - Hned šest branek vstřelili ústečtí dorostenci v první třetině svého úvodního přípravného zápasu. Slovan nakonec v derby přehrál Děčín 9:4.
1.6.Tréninky hokejové mládeže a základny jsou v plném prouduKlubÚ s t í n/L. - Mládež hokejistů HC Slovan Ústí nad Labem již měsíc trénuje a připravuje se na novou sezónu 2021/2022.
27.5.Přál bych si být se Slovanem v play-off, uvedl Jan MilfaitDaniel TichýÚ s t í n/L. - Představujeme další posilu ústeckého Slovanu útočníka Jana Milfaita. Co ho přivedlo do Ústí a jaké jsou jeho osobní hokejové cíle.
23.5.Zemřel Marek TrončinskýKlubÚ s t í n/L. - Ve věku 32 let zemřel ústecký odchovanec a někdejší reprezentační obránce Marek Trončinský. HC Slovan Ústí nad Labem vyjadřuje upřímnou soustrast rodině, příbuzným, přátelům zesnulého.
19.5.Ústecký odchovanec Robin Hanzl oblékne dres české hokejové reprezentace na MSKlubKlub HC Slovan Ústí nad Labem přeje ústeckému odchovanci Robinu Hanzlovi a celému týmu mnoho úspěchů na Mistrovství světa v Rize. Úvodní zápas sehraje česká hokejová reprezentace již tento pátek 21. 5. od 15:15 hod s týmem Ruska. Držíme palce!
18.5.Naším společným cílem je play off, říká Petr PřindišDaniel TichýÚ s t í n/L. - Další posilou ústecké obrany je Petr Přindiš. V dresu Slovanu už v minulosti působil, a to v sezóně 2016/17. Jak na působení v ústeckém dresu vzpomíná nebo co rád dělá ve volném čase?
14.5.Štěpán Bláha bude působit ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Útočník Štěpán Bláha podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Po minulé sezóně jsem si nebyl jist, zda budu chtít pokračovat v hokejové kariéře. Když přišla nabídka od Slovanu, velice rád jsem ji přijal. Už po úvodním tréninku si tu připadám jako doma. Budu se snažit podávat co nejlepší výkony," uvedl forvard Štěpán Bláha.
13.5.Jakub Trefný posílí obranu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Jakub Trefný podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že mě Slovan oslovil a moc se na novou sezónu těším. Bude to pro mě nová zkušenost a snad se i dobře uvedu (smích). Většinu kluků z kabiny znám, teď už jen pořádně potrénovat a připravit se na sezónu," uvedl bek Jakub Trefný.
11.5.Letní příprava je potřeba, uvědomuje si David TůmaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Na startu letní přípravy jsme po tréninku vyzpovídali Davida Tůmu, jednu z nejzvučnějších posil pro letošní sezónu. Ústecký odchovanec se rozpovídal o svých angažmá po odchodu z Ústí i o nadcházející sezóně.
7.5.Přihlášení na HSM 2021KlubÚ s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online přihlášení na naše Hokejové soustředění mládeže.
5.5.První setkání bylo fajn, hlásí Kryštof OuřadaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Mladý odchovanec chomutovského hokeje, Kryštof Ouřada, je jednou z letošních posil ústeckého celku. Jak náročná pro něj byla loňská sezóna v Prostějově? Co si slibuje od působení ve Slovanu se dozvíte v rozhovoru.
4.5.Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér MachJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí loňské sezóny, došlo i na nadcházející. Jak bude vypadat tým pro novou sezónu? Jak bude probíhat příprava? Kde by rád viděl tým Slovanu během sezóny?
2.5.David Tůma bude opět hájit barvy SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka Slovanu mě velice potěšila. Mám v Ústí spousty kamarádů, ve Slovanu byla vždy výborná parta. Příští sezóna bude vzhledem k počtu sestupujících velice náročná, ale přesto věřím, že Slovan uhraje dobrý sportovní výsledek ke spokojenosti ústeckých fanoušků, na které se moc těším,“ sdělil útočník David Tůma.
1.5.Ze Šumperka přichází Jan MilfaitKlubÚ s t í n/L. - Útočník Jan Milfait podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Zdravím fanoušky Slovanu a těším se, až obléknu žlutomodrý dres. Můj přesun do Ústí nad Labem se zrodil docela rychle. Kontaktovalo mě vedení Slovanu, které projevilo o mé služby velký zájem. Věřím v dobrou sezonu a také, že se snad konečně budeme radovat z výher Slovanu společně s diváky,“ řekl rodák z Havlíčkova Brodu.
1.5.Petr Přindiš vyztuží defenzivu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Petr Přindiš podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „S vedením Slovanu jsme se během pár minut domluvili, řekli jsme si, co a jak a bylo to “upečené”. Do Slovanu se moc těším, nejdu do neznámého prostředí. Je to pro mě opět po letech nová výzva. V kabině znám spousty kluků, a věřím, že vytvoříme dobrou partu, která je klíčem k úspěchu. Tým by měl mít svoji kvalitu a nemůžu se už dočkat, až to všechno vypukne,“ uvedl vousáč Petr Přindiš.
30.4.Kryštof Ouřada oblékne dres SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Útočník Kryštof Ouřada podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Jsem moc rád, že jsme se s vedením Slovanu domluvili, že jsem dostal právě tuto příležitost. Motivace mi nechybí, po zranění, a ne moc povedené sezóně v Prostějově se těším na nový start s klubem, který dobře znám. Právě ve Slovanu jsem dal svůj první gól v Chance lize a na to se nezapomíná. Věřím, že v této sezóně přidám další a budu platným hráčem,“ sdělil forvard Kryštof Ouřada.
29.4.Šéftrenér mládeže Michal Kváš: Věříme, že začneme trénovat od 3. 5.KlubÚ s t í n/L. - Naším hlavním cílem je přivést k tomuto nádhernému a výjimečnému sportu co nejvíce dětí, které se mohou v našem klubu všestranně sportovně rozvíjet se specializací na lední hokej. Náš klub má dva programy pro rozvoj hokejistů a to program „Hledáme nové talenty“ a program „Reprezentujeme Ústí nad Labem“.
21.4.Hokejová základna začíná svou novou sezónuKlubÚ s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad Labem. Velmi rádi uvítáme do kolektivu i nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Na tréninky, které budou v měsíci květnu a červnu probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ve věku 3-8 let. Tréninky by měly začít od 3.5.2021. V případě zlepšení situace (Covid-19) bychom trénovali v těchto dnech a časech. V pondělí a ve středu na umělé trávě u zimního stadiónu od 18:00 do 19:00 hod. K tréninku potřebujete pouze sportovní oblečení. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky šéftrenéra mládeže Michala Kváše 777158233 nebo hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725093129. Těšíme se na všechny sportovce.
24.3.Erik Mareš přidá další sezónu ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Velice mě potěšilo, že mi vedení nabídlo smlouvu a tak budu moci nadále oblékat dres Slovanu. Myslím, že v letošní sezóně byla v kabině výborná parta. Věřím, že budeme společně opět bojovat o dobré umístění v nadcházejícím ročníku a jsem rád, že budou součástí nově vznikajícího týmu Slovanu," řekl ústecký obránce Erik Mareš.
23.3.Vladimír Brož bude nadále oblékat dres SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že jsem opět mohl podepsat smlouvu se Slovanem. V Ústí nad Labem jsem doma. Narodil jsem se tu, hokejově jsem zde vyrůstal a mám tu celou rodinu a zázemí. Věřím, že i v příští sezóně navážeme na letošní výkony a že našim fanouškům budeme dělat hokejovou radost," řekl ústecký bek Vladimír Brož.
22.3.Ondřej Bláha pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký útočník Ondřej Bláha podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022.“ Jsem nesmírně rad, že budu pokračovat ve žlutomodrých barvách, po téhle povedené sezóně se mi vlastně ani nikam jinam nechtělo. Tenhle tým je nesmírně silný a v play-off jsme to jen potvrdili, i přesto, že jsme vypadli hned na začátku. Slovan mi přirostl k srdci z důvodu dobré party v kabině a skvělých fanoušků, kteří bohužel nemohli na tribuny a užívat si tak společně s námi domácí výhry. Vážím si, že šance pokračovat ve Slovanu přišla znovu," řekl ústecký forvard Ondřej Bláha.
18.3.Junioři HC Slovan znají novou trenérskou dvojici pro sezónu 2021/2022KlubÚ s t í n/L. - Trenér juniorů Marco Vrba bude mít v příští sezóně v trenérském štábu za kolegu Martina Štěpánka. Tento mladý trenér v rozhovoru prezentuje svoji vizi a představu o fungování juniorů.
18.3.Štěpán Havránek přidá další sezónu ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký obránce Štěpán Havránek podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že i nadcházející sezónu můžu být součástí týmu Slovanu. V této sezóně jsem od trenérů dostával hodně prostoru, a to i přesto, že to byla moje první sezóna v Chance lize. Doufám, že i v příští sezóně nezklamu a budu pro Slovan platným hráčem," řekl ústecký obránce Štěpán Havránek.
17.3.Sešla se tu skvělá parta a rád ve Slovanu pokračuji, říká Martin TůmaUNL - VSE 3:4, 0.kolo | David ŘezníčekÚ s t í n/L. - Svou první brankou v play-off poslal Slovan do dvoubrankového vedení, přesto to na vítězství nestačilo a sezóna pro něj a pro celý tým skončila už v předkole. Nejen poslední zápas sezóny hodnotí Martin Tůma.
16.3.Michal Trávníček pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký kapitán Michal Trávníček podepsal dnes se Slovanem novou smlouvu pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že byla naplněna vize, kterou vedení klubu před sezónou nastínilo. Jednalo se hlavně o splnění cíle, který jsme si před sezónou vytyčili, a to bylo play-off. Jsem přesvědčen, že i spolupráce Slovanu s Mladou Boleslaví včetně zařazení mladých talentovaných hráčů do našeho týmu splnila naše očekávání. Na základě této myšlenky jsem do Slovanu přicházel a současná filozofie klubu mě přesvědčila o prodloužení smlouvy," řekl ústecký útočník Michal Trávníček.
15.3.Zaostávali jsme, Vsetín byl všude rychlejší, hodnotí Michal TrávníčekUNL - VSE 2:5, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Třetí zápas série předkola play-off dopadl lépe pro hosty ze Vsetína, kteří se tak přiblížili postupu. Po utkání jsme vyzpovídali kapitána Ústeckých, který byl u obou branek Slovanu. Jak hodnotí utkání a co vzkazuje ústeckým fanouškům se dozvíte v článku.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv