CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Kobra Praha 4:3 (3:3)

Vypisuji posledních 30 článků.

10.12.Dorost: Hladká výhra nad KláštercemUNL - KNO 13:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Vysokou výhru si připisují hokejisté ústeckého dorostu, kteří na domácí půdě přivítali soupeře z Klášterce nad Ohří. V prví třetině se Slovan prosadil hned pětkrát, i ve zbytku zápasu diktoval tempo hry. Ústí vyhrálo 13:2 a hattricky se na tom podíleli Matěj Koval, Aleš Macek a David Nedoma.
10.12.Dorost: Ústí vyhrálo také v LounechUNL - LOU 11:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Dorost Slovanu zvládl také domácí zápas proti Lounům. Ústí svého soupeře přehrálo 11:3. Rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli poměrem 6:2.
8.12.Vildumetz: Ve hře je čtyřiaosmdesát bodů, máme o co hrátBNJ - UNL 1:3, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Po utkání s Benátkami jsme vyzpovídali nejproduktivnějšího útočníka Tomáše Vildumetze. V posledním venkovním zápase první části Chance Ligy si připsal jednu branku, když vystřelil přes celé hřiště puk do prázdné branky, a tím tak upevnil vítězné skóre Slovanu, který bodoval v pátem utkání v řadě.
8.12.Junioři v dramatickém utkání získali dva bodyUNL - KOB 4:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Ústečtí junioři přivítali na domácím ledě Kobru Praha. V utkání se oba soupeři neustále přetahovali o vedení. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný a o výsledku muselo rozhodnout prodloužení. V tom byli úspěšnější domácí a zásluhou Romana Brandnera získali bonusový bod.
7.12.V posledním zápase první části nás vyzvou BenátkyBNJ - UNL 1:3, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Poslední kolo základní částí zavede ústecký Slovan k řece Jizeře. Tam náš tým čeká náš soused v tabulce, a to Benátky nad Jizerou. Ty dělí od Slovanu celkem 9 bodů, ale na domácím ledě jsme si se soupeřem od Jizery poradili. Jak dopadne utkání tentokrát? To se dozvíme v sobotu 7.12.2019, utkání startuje od 17:00.
7.12.Ústečtí udeřili ve třetí třetině a tři body putují do severních ČechBNJ - UNL 1:3, 0.kolo | Jiří CíchaB e n á t k y n/J. - Na ústecké hráče čekalo poslední utkání první části Chance Ligy, když zajížděli do Benátek nad Jizerou, které se nacházely v tabulce před naším celkem. V první třetině nebylo k vidění moc hezkých akcí a možná i proto zůstal stav po dvacetiminutách bezbrankový. V prostřední části hry dokázali udeřit domácí, kteří drželi dlouho vedení až do sedmačtyřicáté minuty, kdy dokázal vyrovnat Zajíc. Žlutomodrý celek se ale nevzdal a přidal další dvě branky a tři body putují k nám. Následující utkání čeká náš celek v úterý 17. 12. 2019 na venkovním ledě.
7.12.Reakce na článek v Ústeckém deníkuKlub
6.12.Reakce vedení klubu na odstoupení V. EvanaTisková zprávaNa základě rezignace Vladimíra Evana na pozici jednatele klubu a sportovního manažera, vedení klubu intenzivně řešilo nastálou situaci. Bylo rozhodnuto, že pozici sportovní manažera bude zastávat Tomáš Mareš současně s pozicí trenéra A mužstva.
6.12.Juniorka se vrací s jedním bodemHBR - UNL 4:3, 0.kolo | Jan KoudelkaHavlíčkův Brod - Ústečtí junioři se vydali na cestu za soupeřem, kterému měli co vracet. Po brance Janouška a dvou trefách Šindeláře už to vypadalo na tři body. Havlíčkobrodský fantom Cachnín ovšem vyrovnal a nakonec se postaral o výhru svého týmu v prodloužení, když dovršil svůj hattrick.
5.12.Začali jsme poslouchat trenérovy rozkazy, řekl po druhé výhře v řadě Jiří Severa UNL - LTM 4:2, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Po výhře s Třebíčí slavil Slovan tříbodovou výhru také proti Litoměřicím. V závěru utkání trefil Karel Klikorka odkrytou bránu, a přinesl tak klid na celou střídačku. Gól a asistenci si připsal Jiří Severa, kterého jsme po utkání s Litoměřicemi vyzpovídali. Jak popsal svoji branku a jak se mu vracelo po zranění?
5.12.V. Evan končí ve funkci sportovního jednatele a manažera Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Po vzájemné dohodě s vedením klubu končí k dnešnímu dni Vladimír Evan ve funkci sportovního jednatele a manažera klubu HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o.
5.12.Aukce vánoční edice hraných dresůKlubÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek 4. 12. 2019 jsme sehráli utkání s HC Stadion Litoměřice, kde ústečtí hráči nastoupili ve speciální edici vánočních dresů. Dresy putují do sportovní aukce a máte jedinečnou možnost si udělat na Vánoce radost a mít jeden pod stromečkem. Vybrané peníze poputují do Centra specializované hematoonkologické péče pro děti a dorost v Ústí nad Labem. Děkujeme všem, co se do aukce zapojí a pomůžou tak dětem, kteří pomoc potřebují.
4.12.Vánoční dresy ozdobily vítězné derbyUNL - LTM 4:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Ve 29. kole jsme přivítali v rámci severočeského derby Litoměřice a dokázali jsme rivalovi uštědřit první vzájemnou porážku sezony. Hosté šli sice do vedení, ale Slovan dokázal výsledek otočit a připisuje si tři body do tabulky Chance ligy a cenný zisk derby. Vítěznou branku si připsal v přesilové hře Jiří Severa. Vánoční dresy tak přinesly Slovanu štěstí a navíc v rámci Plyšákománie bylo naházeno na ledovou plochu po první brance Josefa Zajíce 518 plyšáků. Vskutku povedené utkání pro domácí Slovan.
3.12.Informace pro permanentkářeKlubÚ s t í n/L. - Přinášíme Vám upravení pravidel pro všechny držitele permanentek. Po skončení základní části (tzn. 7. 12.) nebudou již k jednotlivým zápasům vystaveny kupónové brožury a pro vstup na stadion bude stačit předložit pouze permici. Nebojte se, o soutěž o vstup do VIP salónku Vás neobereme, bude totiž pokračovat i nadále. Pouze se změní model soutěže, kdy vy, jakožto majitelé permanentek, budete během utkání moderátorem vyzváni k tomu, abyste mávali svojí permicí nad hlavou a režie si následně vybere jednoho vítěze prostřednictvím TV kostky.
3.12.Nejen derby s Litoměřicemi již tuto středuUNL - LTM 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Po vítězném utkání v Třebíči čeká ústecké hráče souboj s Kališníky. Na náš led dorazí Litoměřice, se kterými se budeme snažit prolomit černou sérii ze vzájemných zápasů. Stadion zvítězil v posledních sedmi případech. Utkání s bohatým doprovodným programem začíná v 18:00 hodin na ústeckém zimním stadionu.
1.12.Jsme rádi, že se herně zvedáme, říká Matyáš SvobodaTRE - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Po utkání s Třebíčí jsme vyzpovídali Matyáše Svobodu, jaká byla jeho cesta do Ústí a jak vzpomíná na své působení v zámoří?
1.12.Dorost dokázal vyhrát nad SokolovemSOK - UNL 2:4, 14.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát další zápas. Tentokrát v Sokolově nastoupili proti tamnímu Baníku. Slovan dokázal v tomto mači vyhrát 4:2. Tři kanadské body získal ústecký Aleš Macek.
1.12.Dorostenci porazili také TachovUNL - TML 6:1, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali v zápase proti Tachovu vstřelit celkem šest branek. I díky dvěma brankám Davida Nedomy se mohli hráči Slovanu radovat z výhry 6:1.
1.12.9. třída: Ústí od Litvínova inkasovalo 12 branekUNL - LIT 3:12, 13.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 13. kola nastoupili žáci ústecké deváté třídy proti Litvínovu. Hostující celek předvedl velmi dobrou první třetinu, vyhrál ji 6:0. Ve zbytku zápasu byl dál Litvínov lepším týmem, a tak vyhrál 12:3. Za Ústí se trefili Čaloun, Hašlar a Vondráček.
1.12.8. třída: Dramatický duel vyhrál ChomutovUNL - CHM 3:5, 12.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká osmá třída nastoupila proti Chomutovu. Utkání, které nabídlo ve třetí třetině čtyři branky, nakonec vyhrál hostující celek. Chomutov vyhrál 5:3. Za Ústí dal dvě branky Radek Angr a jednou se trefil Lukáš Hrubec.
1.12.7. třída: vyhraný duel nad LitvínovemUNL - LIT 3:2, 13.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké sedmé třídy dokázali vyhrát nad stejně starými žáky Litvínova 3:2. Za Ústí se dokázali prosadit Patrik Hendrych, Robin Šustík a David Pospíšil.
1.12.6. třída: Porážka od ChomutovaUNL - CHM 2:19, 12.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí žáci šesté třídy nestačily na stejně staré hokejisty z Chomutova. Za Ústí se dokázali prosadit Tomáš Taneček a Sebastian Horyna.
1.12.5. třída: Dramatický duel s Kadaní vyhráli TrhačiKAD - UNL 7:6, 9.kolo | Jan ProšekKadaň - Ústečtí žáci páté třídy nestačili v severočeském derby na Kadaň. Svému soupeři podlehli těsně 6:7.
30.11.Oslavenci Ondřejové řídili výhru proti TřebíčiTRE - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaTřebíč - Slovan zajížděl na Vysočinu, kde ho od 17:30 čekal souboj s domácí Třebíčí. Hned v druhé minutě se prosadil Ondřej Smetana. Další ústeckou branku zaznamenal ve třetí třetině Ondřej Bláha. Domácí dokázali pouze snížit, Slovan tedy slaví výhru a do Ústí si přiváží všechny body.
29.11.Slovan čeká cesta na VysočinuTRE - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Po těsné prohře s Prostějovem čeká ústecký tým další soupeř z druhé strany České republiky. Slovan míří na Vysočinu, kde se v sobotu utká s třebíčskou Slavií. Utkání začíná na třebíčském zimním stadionu v 17:30 hodin.
29.11.Junioři si z Kralup odváží bodKNV - UNL 3:2, 0.kolo | Jan KoudelkaKralupy n/V. - Junioři odehráli utkání 21. kola na ledě Kralup nad Vltavou. V utkání vedli po trefě Víta Šindeláře v desáté minutě. Po dvou brankách domácích srovnal v poslední třetině Ondřej Polata a poslal utkání do prodloužení. V něm udeřili jako první domácí a připsali si bonusový bod. Ústečtí si ovšem i nadále drží první místo ligové tabulky.
28.11.IV. Charitativní týden Chance ligy se blíží. Zapojte se i vyKlubÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan se opět zapojí do akce s názvem IV. Charitativní týden Chance Ligy, která proběhne ve středu 4. 12. 2019 od 18:00 hod. v derby proti HC Stadion Litoměřice. Do aukce poskytne žlutomodrý celek podepsanou hokejku od hráčů Slovanu. Mimo to bude probíhat také Plyšákománie a hráči nastoupí ve speciálních vánočních dresech, takže se je na co těšit.
28.11.Syn bývalého reprezentanta a extraligového útočníka Josefa Zajíce hodnotil nejen zápas s ProstějovemUNL - PRO 4:5, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan ve středu hostil na svém ledě Prostějov a vydoloval z tohoto utkání bod za prohru po samostatných nájezdech. Utkání nám zhodnotil syn bývalého extraligového útočníka a reprezentanta Josefa Zajíce. Tento obránce je krátce po zranění a zatím odehrál v této sezoně v dresu Slovanu tři utkání. Nicméně dres Slovanu už oblékl v sezoně 2016/2017. Jak viděl utkání a jak často například probírá hokej se svým otcem se můžete dočíst v našem rozhovoru.
27.11.Slovan ztratil nadějné vedení a s Jestřáby bere nakonec pouze bodUNL - PRO 4:5, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan přivítal v rámci 26. kola na svém ledě Jestřáby z Prostějova a dostal se již do tří brankového vedení během druhé periody. Prostějov dokázal však náskok smazat a skóre bylo po šedesáti minutách nerozhodné. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl prostějovský Tomáš Nouza. Další domácí utkání odehraje Slovan 4.12.2019 v rámci derby proti Litoměřicím. Do tohoto utkání nastoupí Slovan ve speciální vánočních dresech a proběhne tradiční Plyšákománie, při které fanoušci nahází plyšáky na ledovou plochu po vstřelené brance domácího celku.
26.11.Exhibiční utkání J.Roubíka a M.Volkeho na začátku únoraKlubÚ s t í n/L. - Známe již termín exhibičního utkání, které se odehraje v neděli 9. 2. 2020 od 14:30 hod na zimním stadionu v Ústí nad Labem. V současnosti se sestavují týmy obou mužstev. Další informace o soupisce a programu upřesníme během měsíce ledna.