CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.

Vypisuji posledních 30 článků.

29.11.K druhému derby do LitvínovaLIT - UNL 4:3, 26.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi pokračují v náročné sérii čtyř utkání venku. V Litvínově ukrojí třetí díl této porce. Slovan však čeká lopotná práce, Chemici doma body nerozdávají a naopak mají za sebou šňůru sedmi vítězných zápasů v řadě. Lvi ovšem v Pardubicích dokázali, že umí zabrat i na cizích hřištích. Jak dopadne konfrontace dvou severočeských sousedů s puncem derby se rozřeší v pátek 30. listopadu od 17:30 hod.
22.12.Lvi se pokusí na Kladně stáhnout ztrátu na posledním místěKLA - UNL 7:2, 32.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi proti Českým Budějovicím nezanechali špatný dojem, přesto však zůstali bez bodů. To přímý konkurent Slovanu z Kladna se v posledních týdnech vzepjal a na Lvy má náskok již sedmi bodů. Ústí se ovšem zatím pokaždé dokázalo proti Kladnu zmátořit. Jestli se mu to povede i do třetice, se ukáže v neděli 23. prosince od 17:30 hod.
13.9.TRE-UNL 2:4 - Export bodů z TřebíčeTRE - UNL 2:4, 1.kolo | Milan KrčmářV úvodním kole 1. hokejové ligy hostila Horácká Slavia Slovan z Ústí nad Labem. Notně posílení Lvi nastoupili do hry bez respektu a Třebíč jasně přehrávali. Vydrželi to až do 3. třetiny, na jejímž úvodu vsítili čtvrtou branku. Nad Slavií se začala stahovat debaklová mračna, ale dva rychlé góly v síti hostů situaci značně zdramatizovaly. Jediná třetina však k vyrovnání nestačila a Třebíč tak po odevzdaných 40 minutách zaslouženě prohrála 2:4.
17.9.OLO-UNL 1:4 - I napodruhé venku úspěšníOLO - UNL 1:4, 2.kolo | RedakceStoprocentní úspěšnost si drží i po druhém kole hokejisté Ústí nad Labem. Po sobotním skalpu Třebíče dnes porazili i Olomouc. Ústí tak potvrzuje pozici jednoho z favoritů ligy.
20.9.UNL-HAV 4:1 - Spanilá jízda pokračujeUNL - HAV 4:1, 3.kolo | RedakcePoprvé v sezóně se Severočeši představili před domácím publikem. Bleskově rozjetý ústecký rychlík nedokázali zpomalit ani hráči loni extraligového Havířova. Po dramatické druhé třetině nakonec Lvi rozsápali Pantery 4:1.
20.9.HKR-UNL 4:2 - První zaváhání v HradciHKR - UNL 4:2, 4.kolo | RedakceVelmi dobře připravení hokejisté Hradce Králové nachystali hráčům Ústí nemilé překvapení, když po polovině první třetiny vedli 2:0. Lvi ještě stačili vyrovnat na 2:2, ale na vedoucí gól hradeckého Poláka se už nezmohli.
27.9.UNL-PRO 3:2 pp - Prostějov stačil v Ústí uloupit bodUNL - PRO 3:2, 5.kolo | RedakceAni v dalším zápase nedokázali Severočeši bodovat naplno. Tentokrát sice vyhráli, ale až v prodloužení. Třetí bod si odvážejí Prostějovští.
1.10.KAD-UNL 3:2 - Nedaří se, NedaříKAD - UNL 3:2, 6.kolo | RedakceAni v dalčím zápase se Ústečtí neradovali z tříbodového zisku. V severočeském derby protekly body mezi prsty. Ústecké vedení spláchlo hvězdných 45 sekund Kadaně, během kterých dokázala obrátit skóre ve svůj prospěch.
4.10.UNL-MBL 2:0 - Zasloužené vítězstvíUNL - MBL 2:0, 7.kolo | RedakcePo delší době Ústí nad Labem zvítězilo v normální hrací době. V souboji s Mladou Boleslaví měli Lvi po většinu zápasu herní převahu, avšak nepodařilo se jim vsítit více než dva góly. Horší koncovku vyvážili ale Severočeši dobrou hrou dozadu, kde je také podržel brankář Sáblík
8.10.BER-UNL 4:3 - Medvědi tentokrát šťastnější než LviBER - UNL 4:3, 8.kolo | RedakceZ vypjatého utkání, ve kterém diváci viděli krásný hokej se nakonec radovali Berounští Medvědi. V utkání sice padlo sedm gólů, ale z toho jich šest padlo v první třetině, která skončila 3:3. Rozhodující gól padl už ve 24. minutě, když berounský Gengel šťastně dorazil střelu odraženou od mantinelu.
11.10.UNL-OPA 2:1 pp - Dva body berou Lvi všemi desetiUNL - OPA 2:1, 9.kolo | Jaroslav ŠindelářVýborná hra v obraně a parádní výkon brankáře Šlupiny dovedl Slezan k překvapivému zisku bodu na horkém ledě v Ústí nad Labem. Opavu dostal do vedení David Komínek a domácí se v první polovině zápasu téměř nedostali do šance. Vyrovnání přišlo v 35. minutě, další gól ale již opavský gólman za svá záda nepustil. O zisku bodu navíc rozhodl domácí Hodek ve třetí minutě prodloužení.
15.10.PIS-UNL 2:3 - Povinné vítězstvíPIS - UNL 2:3, 10.kolo | Jan KoubaÚstí se dostalo brzy do vedení Sedlákem, Písek však ještě v první třetině skóre obrátil dvěma zásahy Květoně. Tím však vystřílel všechen střelný prach - dále dávali branky už jen hosté. Ve 28. minutě Koudelka a o vítězství hostů nerozhodl nikdo jiný než ex-písecký Jiří Kudrna.
18.10.UNL-KOM 5:1 - Brněnská Kometa se v Ústí nerozsvítilaUNL - KOM 5:1, 11.kolo | RedakcePěti góly převálcovalo Ústí nad Labem Brněnskou Kometu. Ústí dostal do vedení už ve 4. minutě v přesilovce Lipina, který o pět minut později zvýšil na 2:0. Ve druhé části zápasu brněnský brankář Hrazdíra udržel čisté konto a ve 30. minutě hostující Smítal po samostatném úniku snížil na 1:2. V závěrečné třetině nápor Ústí neustal a výsledkem byl třetí gól z hokejky Sýkory. Dvě minuty poté využil Appel další početní výhodu Severočechů a na konečných 5:1 dokončil pět minut před koncem zápasu dalekonosnou střelou obránce Pavlas.
22.10.CHM-UNL 0:2 - Povedlo se nemožnéCHM - UNL 0:2, 12.kolo | Martin KošanHC Slovan Ústečtí Lvi se stal jediným týmem, který se může v letošním ročníku pyšnit výhrou nad donedávna neporaženým KLH Chomutov. Po krásném souboji se přiklonilo štěstí na stranu hostů. Ti vyhráli 0:2.
25.10.UNL-JIH 5:2 - Další výhra, tentokrát doma s JihlavouUNL - JIH 5:2, 13.kolo | EvaVe 13. kole první hokejové ligy viděli diváci v Ústí nad Labem přímý souboj o třetí příčku tabulky. Lépe ho nakonec zvládli domácí Lvi, kteří přehráli Jihlavu 5:2, když o jejich vítězství rozhodly především lépe sehrané přesilovky. Z pěti gólů totiž zaznamenali Severočeši v početní výhodě celkem čtyři.
1.11.UST-TRE 3:4 pp - Ztracené vítězství SlovanuUNL - TRE 3:4, 14.kolo | Miroslav JaníčekVe 14. kole 1. hokejové ligy se Třebíč postarala o překvapení, když zápas v Ústí nad Labem dovedla až do prodloužení, v němž favorita na kolena srazil obránce Jiří Kučný.
Horácká Slavia začala dobře a brankou Žišky otevřela skóre jako první. Domácí v druhé části srovnal Malinský na 1:1. Ve třetí třetině získali brzy domácí dvoubrankové vedení, ale v 53. minutě pozvedl prapor svého týmu Jiří Oliva a 35 vteřin před koncem třetí části se podařilo při power-play vyrovnat Lukáši Valkovi. V prodloužení spělo utkání k remíze, ale 22 vteřín před vypršením prodloužení přidal druhý bod na konto Třebíčských obránce Jiří Kučný.
3.11.Ve středu přijede OlomoucTadeáš DrahorádVe středu 5. listopadu přivítá HC Slovan Ústečtí Lvi hokejisty z Olomouce. Týmy dělí v tabulce propast pěti míst. Zatímco Slovan utíká před Jihlavou a drží se třetí, Olomouc hájí osmé místo před dotírající brněnskou Kometou. Oba týmy potřebují body právě do souboje se svými největšími soky z tabulky, před kterýmy vede o jeden bod. Dukla hraje ve středu z Hradcem, Kometa také doma, ale s Kadaní.
5.11.Výprodej bodů z ústeckého ledu pokračujeUNL - OLO 1:2, 15.kolo | Miroslav Janíček, Tadeáš DrahorádSlovan doma opět ztratil. Po mizerném výkonu nezůstal v Ústí ani bod. Do vedení dostal domácí ve 12. minutě Koudelka po Hodkově akci. Ani jediné vedení v zápase Ústečtí nevychutnávali dlouho. Po třech minutách vyrovnával Kašparů. Pět minut od začátku druhé třetiny trestal zaváhání obrany Slovanu Karný.
6.11.Chtěli jsme, ale nešly nám nohy, říká Martin KoudelkaUNL - OLO 1:2, 15.kolo | Michal Pícha, David SchlegelÚ s t í / L. - Potřetí za sebou dnes hráli Ústečtí Lvi na domácím ledě. Po nevydařené koncovce v minulém zápase s Třebíčí, se jim nepovedl ani další zápas, když podlehli doma Olomouci 1:2. Jediným střelcem Lvů byl Martin Koudelka, na kterém bylo zklamání z prohraného zápasu hodně znát.
7.11.Přijdou po domácím půstu hody?Miroslav JaníčekPo třech utkáních za sebou na domácím ledě se Ústečtí Lvi představí po dlouhých šesti letech opět příznivcům havířovských Panterů. Našim borcům se ve dvou posledních zápasech vůbec nedařilo a po dvou prohrách by chtěli získat aspoň část ztracených bodů zpět. Ovšem nebude to rozhodně lehký zápas. Přestože severomoravané získali z posledních dvou zápasů pouze dva body, o vedení přišli, ať už doma s Duklou nebo v Třebíči, vždy až v samém závěru utkání.
8.11.Ze severu Moravy s další porážkouHAV - UNL 5:2, 16.kolo | Radek VokálHavířovští Panteři vrátili Lvům porážku ze 3.kola, když v odvetě vyhráli 5:2. O zisku tří bodů rozhodli ve druhé třetině, kdy se trefili čtyřikrát. Ve třetí třetině už se Lvům nepodařilo výsledek zvrátit a po dvou těsných porážkách utrpěli třetí, zatím nejvýraznější v této sezóně. Příští soupeř z Hradce Králové se dotáhl na rozdíl dvou bodů a tak bude ve středu k vidění bitva o čtvrtou příčku.
10.11.Třikrát a dost?UNL - HKR 4:1, 17.kolo | Martin ŘežábekNaši hokejisté prohráli třikrát za sebou a ve středu se budou snažit tuto nelichotivou sérii zastavit. Proti ale bude soupeř z Hradce Králové, který se dotáhl na rozdíl dvou bodů a okupuje tak šesté místo tabulky. V minulé sezóně dokázali naši hokejisté Hradec porazit v obou utkáních, 8:1 před domácím publikem a 1:0 na ledě protivníka. Letošní zápas se ale nepovedl, porážku 2:4 se tak snad Ústeckým Lvům podaří napravit. Hradec udolal v minulém kole našeho nedávného přemožitele z Třebíče a v patnáctém kole přišel o body v samém závěru střetnutí s Jihlavou. Bitva o čtvrté místo začne ve středu 12.11. v 18:00 na zimním stadionu.
12.11.Daniel Tvrzník se z Itálie vrací domů, přišli Volráb se Staňkem, odešel Čacho s ReboljemDavid SchlegelÚ s t í n/L. - Do celku HC Slovan Ústečtí Lvi se po krátkém italském angažmá vrací útočník Daniel Tvrzník. Dalšími posilami jsou sparťanský útočník Daniel Volráb, jenž zahájil letošní sezónu v Písku, a slávistický obránce Ondřej Staněk. Volráb přichází na hostování, Staněk na střídavý start. Mužstvo naopak opustili cizinci - slovenský útočník Viliam Čacho, jenž se vrátil na Slovensko, a Slovinec Miha Rebolj.
12.11.Po třech prohrách se zablýskloUNL - HKR 4:1, 17.kolo | Miroslav Janíček, Martin ŘežábekÚstečtí Lvi dnes vrátili Hradci porážku ze čtvrtého kola s velice podobným výsledkem. Po bojovném výkonu porazili soupeře poměrem 4:1 a drží se na čtvrtém místě tabulky. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které dokonali obrat zápasu Kudrna s Appelem. Třetí část utkání už domácí kontrolovali hru a cenné tři body si nenechali vzít. Vítězství se budou snažit hokejisté vybojovat také v sobotu v Prostějově, který dnes těsně podlehl Třebíči 3:4.
12.11.Nenecháme se tím vítězstvím ukolíbat, říká Jiří KudrnaUNL - HKR 4:1, 17.kolo | Michal PíchaPo sérii třech nevydařených utkání, kdy prohráli Lvi dvakrát doma a naposledy pak na ledě Havířova jednoznačně 5:2, se jim podařilo tuto smolnou sérii prolomit a připsali si na své konto další 3 body. Hokejisté Slovanu tak nadále okupují čtvrtou příčku v tabulce, po té, co Kadaň prohrála v Jihlavě 4:2.
13.11.Prolomí Slovan nedobytnost Prostějova?PRO - UNL 2:5, 18.kolo | Miroslav JaníčekTuto sobotu je na programu 18. kolo 1. hokejové ligy. Ústečtí Lvi zavítají na led dvanáctého Prostějova, který po debaklu v Chomutově dvakrát za sebou prohrál pouze o gól. Slovan ještě po svém návratu do 1. ligy ani jednou na ledě Prostějova nebodoval.
15.11.Ve druhém měření sil opět štastnější ÚstečtíPRO - UNL 2:5, 18.kolo | Petr Kozák, Martin Řežábek, Aleš RedajPrvní vzájemný zápas obou mužstev dospěl do prodloužení, kdy před domácím publikem rozhodl o výhře 3:2 kapitán Hodek.
Dnes měli oba celky opět velkou motivaci. Dvanáctý Prostějov potřeboval po třech prohrách naplno bodovat, Ústečtí chtěli potvrdit tři body z domácího zápasu proti Hradci. Lépe nakonec dopadlo klání pro Ústecké Lvi, kteří si po výsledku 5:2 odvážejí cenné vítězství.
18.11.Najdou ústečtí střelci recept na brankáře Fikrta? Vstupné na Kadaň pouze 30 Kč.UNL - KAD 4:3, 19.kolo | Aleš RedajZítra přijede na ústecký led jeden z největších rivalů, celek SK Kadaň. Na toto utkání bylo vedením klubu stanoveno jednotné vstupné pouze 30 Kč. Letos se v kadaňském dresu objevuje hned několik hokejistů, kteří v loňské sezóně hájili barvy Ústeckých Lvů. Jedná se hlavně o dva litvínovské hráče, kteří jsou v Kadani na hostování, brankáře Michala Fikrta a útočníka Stanislava Stavenského. Tito dva jsou zároveň největšími oporami svého týmu.
19.11.Každý zápas i trénink si zatím užívámUNL - KAD 4:3, 19.kolo | Aleš Redaj
Po dnešním vítězném utkání jsme si odskočili vyzpovídat staronovou akvizici ústeckého týmu, útočníka Daniela Tvrzníka, jenž se počátkem minulého týdne vrátil do Slovanu z angažmá v Itálii. „Před utkáním jsme si věřili, trenéři nám připomněli herní styl soupeře v prvním utkání a nabádali nás, ať hrajeme svoji hru. Dnes to ale nakonec bylo těžší, než jsme čekali. Kadaň kvalitně bránila a dokázala využívat svoje šance,“ všiml si po utkání střelec první branky domácích.
19.11.Po dramatickém závěru zůstávají body v ÚstíUNL - KAD 4:3, 19.kolo | Miroslav Janíček

Ve vyhecovaném severočeském derby byl výsledek dlouho na vážkách. Až do posledních chvil to mohlo být jedno i druhé mužstvo, které mohlo brát body. Hosté se brzy ujali vedení 2:0, když z prvních tří úvodních šancí hned dvě dokázali proměnit. Potom se stáhli do obranné ulity, proti které byli domácí bezmocní a celé první dvě třetiny byl k vidění nepříliš atraktivní rozkouskovaný hokej. To se ovšem změnilo ve třetí třetině, kdy zápas gradoval a diváci se dočkali i vytoužených gólů. Zřejmě větší vůle po vítězství hnala domácí hokejisty do útoku a po velkém náporu nakonec dovedli utkání do vítězného konce.