Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.5.Slovan doplňuje kádr o další hráčeKlubÚ s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem Hamalčíkem a s těmito obránci: Štěpán Havránek, Adam Zich, Jevgenij Pika a ústecký odchovanec Erik Mareš. Nadále platnou smlouvu má i zkušený obránce Vladimír Brož. Dále dres Slovanu budou oblékat tito útočníci: Štěpán Matějček, Jan Tlačil a ústečtí odchovanci Tomáš Čermák a Martin Tůma. S dalšími mladými hráči do ústeckého Slovanu včetně ústeckých juniorů trenéři začínají postupně jednat.
26.5.Obranné řady Slovanu posílí Jiří DrtinaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé sezoně nastupoval za VHK ROBE Vsetín. Většinu svého angažmá strávil v týmu HC Slavia Praha. V letošním soutěžním ročníku bude oblékat barvy Slovanu.
26.5.Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play downMarek HedbávnýZ úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v příští sezoně. Definitivně o něm ale musí rozhodnout 4. června výkonný výbor Českého hokeje.
24.5.Petr Eret bude hájit žlutomodré barvyKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za HC Frýdek-Místek. V letošní soutěžím ročníku bude hájit tento útočník ústecké barvy.
22.5.Další posilou Slovanu se stal Anatolij ProtasenjaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s útočníkem Anatolijem Protasenjou, který ve své kariéře oblékal především dres HC Dukla Jihlava. Skoro dvoumetrový obr se v letošní sezoně bude rvát za ústecký Slovan.
21.5.Aleš Furch je dalším podepsaným hráčemKlubÚ s t í n/L. - Další posila! Smlouvu uzavřel klub s teprve dvaadvacetiletým útočníkem Alešem Furchem. Odchovanec Slavie hrál také za Jindřichův Hradec, Klatovy či Kobru Praha. Objevil se také v juniorské reprezentaci.
20.5.Na soupisce se objevil první obránce, a to David ValaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na roční smlouvě s Davidem Valou, který nastupoval za BK Havlíčkův Brod. Čtyřiadvacetiletý obránce v letošní sezoně bude nastupovat za ústecký celek.
19.5.Jiří Severa nadále pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu prodloužilo smlouvu Jiřímu Severovi, který za žlutomodré barvy přidá čtvrtou sezonu v řadě. V minulém ročníku si tento čtyřiadvacetiletý útočník připsal třicet kanadských bodů a byl jedním z hlavních opor Slovanu.
18.5.První velkou posilou Slovanu se stal Michal TrávníčekKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na ročním kontraktu s bývalým kapitánem Litvínova, kde působil jedenadvacet sezón a připsal přes tisíc startů v nejvyšší hokejové soutěži. Mimo jiné získal mistrovský titul v sezoně 2014/2015 a v letošní sezoně bude nastupovat za žlutomodrý celek.
15.5.Funkci sportovního manažera bude zastávat Miroslav MachKlubVedení HC Slovan rozhodlo, že funkci sportovního manažera bude zastávat Miroslav Mach. Ve spolupráci se sportovním jednatelem Janem Čalounem bude mít na starost mimo trénování i stavbu nového kádru pro sezónu 2020/2021.
7.5.Miroslav Mach je zpět v trenérské židli SlovanuJiří CíchaÚ s t í n/L. - Všichni ho v Ústí nad Labem dobře znají, zvládl se svým týmem vyřadit v play-off Kladno, které dokázalo vyhrát základní část a mužstvo pod ním vždy šlapalo. Řeč je o Miroslavu Machovi, ten se vrací na trenérskou pozici po dvouroční odmlce, ve které působil jako šéftrenér mládeže u PZ Kladno. Společně s ním bude tvořit trio legenda Chance Ligy Jaroslav Roubík a Jiří Merta, který úspěšně trénuje juniorské hráče.
5.5.Slovan Ústí nad Labem zná trenérské složeníKlubÚ s t í n/L. - Vedení HC Slovan Ústí nad Labem se na dnešním jednání dohodlo na spolupráci s trenérskou trojicí ve složení: Miroslav Mach, Jaroslav Roubík a Jiří Merta.
30.4.Rozhovor s jednateli SlovanuRedakceÚ s t í n/L. - Od 14. dubna 2020 spolupracují a chtějí společně pokračovat ve stabilizaci ústeckého Slovanu. Jaromír Holík jako jednatel pro ekonomiku a Jan Čaloun, který zastává funkci sportovního jednatele.
28.4.V Ústí nad Labem zůstává první ligaKlubÚ s t í n/L. - Valná hromada HC Slovan Ústí nad Labem spolek na dnešním jednání 28. 4. 2020 přijala usnesení, že podá přihlášku do Chance ligy pro sezónu 2020/2021. HC Slovan Ústí nad Labem spolek vždy preferoval první ligu, jelikož je Slovan tradičním klubem v našem městě. Výkonný výbor dostal od valné hromady úkol vypracovat organizační strukturu klubu včetně personálního obsazení. Věříme, že i v této nelehké době, dokáže Slovan ve spolupráci se svými partnery, překonat toto období a nadále provozovat v Ústí nad Labem první ligu.
15.4.Podrobnější informace k HSM 2020KlubÚ s t í n/L. – I přes současná, nepříznivá opatření stále věříme, že i letos se uskuteční Hokejové soustředění mládeže 2020. Vše se nyní připravuje, a pokud nám nic nepřekazí situace ohledně koronaviru, soustředění opět po roce proběhne na zimním stadiónu Ústí nad Labem v termínu 2. - 8. 8. 2020. Rádi bychom Vám poskytli podrobnější informace k HSM 2020 a k zaplacení soustředění. V případě, že by se soustředění nekonalo, bude Vám vrácena plná částka.
14.4.Noví jednatelé SlovanuKlubNa dnešní valné hromadě společnosti, která řídí A mužstvo Slovanu, byly odsouhlaseny následující změny ve statutárním orgánu společnosti.
8.4.Vyjádření výkonného výboru HC Slovan Ústí nad Labem spolekKlubVýkonný výbor mládeže HC Slovan Ústí nad Labem spolek prohlašuje, že se jako většinový vlastník ústeckého hokeje o odstoupení potenciálního partnera dozvěděl od Ing. Jiřího Zdvořáčka, který nového sponzora pro ústecký hokej výhradně zastupoval. Většinový vlastník akceptoval nabídku Ing. Jiřího Zdvořáčka předloženou dne 12. března 2020 , jak v Ústí nad Labem provozovat první ligu. Většinový vlastník prohlašuje, že neznal nového potenciálního sponzora, což bylo jednou z podmínek pro úspěšné jednání. Nyní je ale zřejmé, že je tato nabídka minulostí. Proto výkonný výbor konstatuje, že HC Slovan Ústí nad Labem spolek musí revokovat usnesení valné hromady ze dne 12. března 2020 a o dalším dění bude průběžně informovat.
8.4.O budoucnosti klubu rozhodla vyšší moc, mrzí kouče SlovanuDaniel BrzákÚstecký hokej zasáhla v pondělí v podvečer nemilá zpráva. Z jednání o navýšení rozpočtu odstoupil tajemný sponzor a klubu nyní hrozí, že se jeho už tak drobný prvoligový kapitál (14 milionů Kč) ještě ztenčí. Místo zajímavých jmen, která se tu měla v příští sezóně prohánět, tak klubu hrozí i sestup do 2. ligy. "O budoucnosti rozhodla vyšší moc," řekl v rozhovoru pro Deník smutně trenér a sportovní manažer Tomáš Mareš, který už skládal tým pro novou sezónu.
7.4.Poděkování J.AlinčeKlubChtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce transparentního účtu a dražbě dresů. Zároveň bych chtěl říci, že jsem v Ústí prožil jedny z nejlepších let své hokejové kariéry. Zdravím vedení klubu, hráče, realizační tým a fanoušky. Přeji hodně hokejových úspěchů a všem pevné zdraví, protože jak jsem sám poznal, je to to nejcennější co člověk má. Velmi si vážím toho co jste pro mě udělali. Zdravím Honza Alinč
6.4.Vyjádření jednatele klubu KlubVyjádření jednatele klubu Ing. Jiřího Zdvořáčka naleznete na webu iDnes během dnešního dne. V článku naleznete informace o případném vstupu potencionálního investora a podrobnosti o současné situaci. Článek bude zveřejněn i na našem webu.
6.4.Tajemný sponzor couvl kvůli pandemii, Slovan přišel o milionyPetr Bílek, Ondřej Bičiště / iDNES.czRůžové scénáře hokejového Slovanu přebarvila pandemie koronaviru na černo. Současná krize klub připravila o potenciálního silného investora, a tak místo ataku na špičku 1. ligy hrozí Slovanu sešup do 2. ligy.
5.4.Na léčbu J. Alinče bylo vybráno 85 869 KčKlubÚ s t í n/L. - Akce, se kterou přišel trenér A mužstva Tomáš Mareš, a která má podpořit léčbu Jana Alinče, našeho bývalého vynikajícího hráče, který utrpěl vážný úraz na hobby inline hokeji, se setkala s velkým ohlasem.
3.4.Tomáš Vildumetz, hráč sezóny 2019/20Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Fanoušci si v internetovém hlasování zvolili hráčem sezóny Tomáše Vildumetze, a my vám s ním přinášíme slíbený rozhovor. Co mu přineslo působení ve Slovanu, a jak zvládá současné nelehké období?
23.3.6. třída: Ústí nestačilo na ChomutovCHM - UNL 23:2, 19.kolo | Jan ProšekChomutov - Žákům ústecké šesté třídy se zápas proti Chomutovu vůbec nepovedl. Piráti byli nad jejich síly. Slovan se prosadil dvakrát, domácí vstřelili do ústecké branky 23 gólů.
23.3.6. třída: Slovan prohrál v MostěMOS - UNL 8:6, 22.kolo | Jan ProšekMost - Žáci ústecké šesté třídy prohráli na ledě soupeře. Slovan cestoval do Mostu, kde na domácí nestačili 6:8.
23.3.5. třída: Slovan vyhrál v LitvínověLIT - UNL 3:12, 21.kolo | Jan ProšekLitvínov - V severočeském derby dokázali hokejisté páté třídy Ústí porazit Litvínov. Svému soupeři vstřelili dvanáct branek.
23.3.4. třída: Ústí nestačilo na BílinuBIL - UNL 9:3, 22.kolo | Jan ProšekŽáci ústecké čtvrté třídy nestačili na svého soupeře. Proti Bílině prohráli 3:9. Slovan se dokázal prosadit v každé třetině.
23.3.4. třída: Porážka v derby od ChomutovaCHM - UNL 22:5, 21.kolo | Jan ProšekCelkem 22 branek inkasovali žáci ústecké čtvrté třídy od hokejistů Chomutova. Piráti dokázali vyhrát 22:5. Chomutov vstřelil deset gólů v poslední třetině.
23.3.3. třída: Těsná prohra s ChomutovemCHM - UNL 6:5, 21.kolo | Jan ProšekTěsnou porážku utrpěli žáci ústecké třetí třídy v zápase s Chomutovem. Piráti o své výhře rozhodli ve třetí třetině, která jim vyšla lépe.
23.3.3. třída: výrazná výhra nad Bílinou BIL - UNL 6:35, 22.kolo | Jan ProšekCelkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli jednoznačně 35:6.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan doplňuje kádr o další hráče

Ú s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem... Celý článek

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv