CHA Liga: ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí nad Labem 9:1 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.

Vypisuji posledních 30 článků.

16.9.Na konci byla šance, je to škoda, hodnotí Tomáš VildumetzUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Ladislava KrálováÚ s t í n/L - Jednou z nových posil Slovanu je i Tomáš Vildumetz. Ten v poslední třetině zápasu s Jihlavou snížil na 2:3 a vrátil tak Ústí šanci zabodovat. I přesto, že se nakonec nepodařilo domácím zvítězit, bylo sobotní utkání vyrovnané a vyhrocené až do poslední chvíle.
16.9.Slovan výlet na jih Čech nezvládlCEB - UNL 9:1, 0.kolo | Jiří CíchaB u d ě j o v i c e - Ústečtí hráči ve třetím kole zajížděli na led ČEZ Motor České Budějovice, kde je nečekalo nic lehkého, což se ukázalo už v první třetině, kdy jsme prohrávali na rozdíl čtyř branek. Další dvě třetiny se nic nezměnilo a branky se přidávaly jen na domácí straně. Těsne před koncem se prosadil Ondřej Procházka. Další utkání čeká ústecké hráče na domácím ledě ve středu 18. 9. 2019 od 18 hodin proti HC ZUBR Přerov.
15.9.V pondělí na jih Čech, Slovan vyzve aspirant na postupCEB - UNL 9:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Po těsné domácí porážce od jihlavské Dukly nás čeká utkání s dalším aspirantem na postup do Extraligy. Slovan se představí v pondělí v českobudějovické Budvar aréně, kde jej bude hostit zatím stoprocentní Motor. Utkání začíná na jihu Čech v 17.30.
15.9.Mladíci na úvod Extraligy padli s Havlíčkovým BrodemUNL - HBR 3:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V úvodním utkání letošní extraligové sezony přivítal Slovan na svém ledě Havlíkův Brod a hlavně díky své nedisciplinovanosti nakonec padl po boji 3:4, když inkasoval všechny branky v početní nevýhodě. Srovnat mohl deset vteřin před koncem Erik Mareš, ale jeho ránu zastavila horní tyč. Možnost napravit zaváhání budou mít junioři v pátek na ledě pražské Kobry.
14.9.Bojovný výkon na Duklu bohužel nestačil UNL - JIH 2:3, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci druhého kola se Slovan utkal na domácím ledě s Jihlavou. Po vyrovnaném utkání prohrál Slovan s Duklou těsně 2:3. Za domácí se prosadil Maršoun a Vildumetz. Další utkání čeká ústecký celek na ledě Budějovic v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 hodin.
13.9.V prvním domácím utkání Slovan nastoupí proti JihlavěUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Ladislava KrálováV prvním domácím mistrovském utkání se Slovan utká s Jihlavou. Ústecký celek má za sebou zatím úspěšný zápas proti Slavii, kde vyhrál v prodloužení 2:1. V sobotu 14.9. bude bojovat o cenné body proti favorizovanému soupeři. Podaří se Slovanu navázat na nedávné vítězství a potěšit fanoušky na domácím stadionu? Zápas začne v 16:00 hodin.
11.9.Dopis od prezidenta Českého hokejeJiří Cícha
11.9.Slovan poráží v prvním kole Slavii po prodloužení SLA - UNL 1:2, 0.kolo | Jakub KohoutV prvním kole Chance ligy se ústecký celek utkal se Slavii. V první třetině poslal Slovan do vedení svým gólem Tomáš Pšenička. Slavii se ještě ke konci třetí třetiny podařilo vyrovnat. V druhé minutě prodloužení se prosadil Jaroslav Roubík a Slovan si tak z ledu Slavie odváží dva body.
10.9.První soutěžní utkání je tu, Slovan míří do EdenuSLA - UNL 1:2, 0.kolo | Vít TrubičkaOstrý zápasový kolotoč už se začíná po přestávce, trvající téměř sedm měsíců, pomalu roztáčet. Vůbec k prvnímu utkání nové sezóny zamíří Ústečtí na led pražské Slavie. Ta během letní pauzy jen lehce kádr neobměnila, spíše jej posílila několika zvučnějšími jmény. Na Slovan tak čeká hned na startu jistě atraktivní utkání.
10.9.„Pojď hrát hokej“ je tadyAnna KuželováÚ s t í n/L. - Dorazte v úterý 24. září 2019 na zimní stadion v Ústí nad Labem na akci Týden hokeje. Akce je určena pro všechny děti bez rozdílu bruslících dovedností možnost vyzkoušet si zdarma, jaké je to být hokejistou HC Slovan Ústí nad Labem. Ústecký klub uspořádá akci ve spolupráci s Českým hokejem v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc odnese domů zajímavý hokejový dárek. Neváhejte, přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.9.Už se těšíme na ligu, říká gólman David StahlUNL - KLA 0:3, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Slovan v generálce před Chance Ligou podlehl Kladnu 0:3 a brankář David Stahl zhodnotil výkon svého celku. Hráči Slovanu se nemohou dočkat úvodního ligového zápasu, který odehrají na ledě Slavie.
8.9.7. třída: výhra nad PZ KladnemUNL - PKL 11:2, 1.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - žáci sedmé třídy dokázali v prvním zápase nové sezóny porazit 11:2 tým PZ Kladno. Třemi góly pomohl výhře Slovanu David Pospíšil.
8.9.9. třída: branky Netíka, Kincla, Vondráčka a Stojky nestačilyUNL - PKL 4:8, 1.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci deváté třídy svůj první ligový zápas prohráli. Nestačili na PZ Kladno 4:8. Za Slovan se prosadili Netík, Kincl, Vondráček a Stojka.
8.9.8. třída: remíza s LounyUNL - LOU 3:3, 1.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy ve svém prvním zápase remizovali doma s Louny 3:3. O všechny branky Slovanu se postaral Martin Trnka.
8.9.6. třída: vysoká porážka od LounUNL - LOU 1:21, 1.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Šestá třída svůj první zápas v nové sezóně prohrála. Na domácím ledě nestačila na Louny vysoko 1:21. Jedinou ústeckou branku zaznamenal Ondřej Hanusch.
8.9.Dorost na úvod soutěže nestačil na Litvínov BUNL - LTB 3:7, 1.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Vstup do ligy se ústeckým dorostencům nepovedl podle představ. Na domácí půdě nestačil na B tým Litvínova 3:7. Tři hráči Slovanu zaznamenali dva body. Aleš Bár (1+1), Aleš Macek (1+1) a Pavel Tomšík (1+1).
7.9.V posledním přípravném utkání podlehl Slovan extraligovému KladnuUNL - KLA 0:3, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - Slovan se v posledním přípravném utkání utkal s Rytíři z Kladna. V první třetině se Kladno dostalo do vedení. Vedení po zbytek utkání udrželo a ve třetí třetině ještě přidalo dva góly.
6.9.V posledním přípravném utkání dorazí Jágrovo KladnoUNL - KLA 0:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - V sobotním utkání poměří Slovan své síly se se slavným soupeřem z Kladna. Před samotným zápasem proběhne představení A-týmu pro novou sezonu. Dorazte na ústecký zimní stadion, zápas začíná v 16 hodin.
5.9.Slovan těsně podlehl extraligovému LitvínovuLIT - UNL 2:1, 0.kolo | Jiří CíchaL i t v í n o v - Ústecký celek k dnešním utkání zamířil na led extraligového Litvínova, kde začal velice špatně, když obdržel dvě slepené branky. Slovan se potýkal s nedisciplinovaností, takže se nedostával do tempa. V průběhu třetí třetiny měl mnoho šancí, ale dokázal využít pouze jednu, a tak žlutomodří odjíždějí s prohrou o jednu branku. Závěrečné přípravné utkání čeká ústecký celek 7. 9. 2019 od 16:00 na domácím ledě proti spolupracujícím Rytířům z Kladna.
4.9.Je to pro nás čest, říká Ondřej Bláha o působení v Ústí UNL - DEC 8:1, 0.kolo | Ladislava KrálováPosila Slovanu Ondřej Bláha se v úterý 3.9. dostavil k maturitní zkoušce, nastoupil do utkání proti Děčínu a vstřelil první gól zápasu. Brankostroj, který spustil, se zastavila až na vysokém skóre 8:1, a tak Slovan mohl slavit výhru v severočeském derby. Ondřej Bláha s bratrem Martinem přišli z Kladna a momentálně bojují o své místo v ústeckém celku.
4.9.Informace k utkání s KladnemTisková zprávaÚ s t í n/L. - V rámci sobotního utkání s Kladnem budou otevřeny vstupy na severní tribuně (hlavní vstup u pokladen, vstup mezi sektory B3-B4) a na jižní tribuně (vstup mezi sektory D1-D2 a D3 a D4). Pro toto utkání budou posíleny pokladny, kromě pokladny č. 3 (prioritně prodej permanentek) a 4, budete moci využít pokladnu č. 5. Pokladny budou otevřeny od 14:30 hod. Prosíme fanoušky, aby dorazili s časovým předstihem, abychom zamezili frontám před pokladnami a stihli včas utkání. Zápasový program bude zahájen již v 15:50 hod slavnostním představením kádru HC Slovan. Cena vstupného jako při mistrovských zápasech (dospělí 90 Kč; student 50 Kč; ZTP, důchodci ZDARMA).
4.9.Extraligová prověrka, Slovan míří do LitvínovaLIT - UNL 2:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dva dny po úspěšném vystoupení proti druholigovému Děčínu čeká Slovan soupeř z české extraligy. Pro Litvínov se bude jednat o generálku na letošní ročník, Slovan letos poprvé v přípravě prověří účastník nejvyšší soutěže. Utkání startuje na ledě stadionu Ivana Hlinky ve čtvrtek 17.30.
3.9.Slovan přehrál druholigový DěčínUNL - DEC 8:1, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Ústecký celek vyzval v předposledním domácím přípravném utkání druholigový Děčín. Od začátku se šlo do zápasu opatrně z obou stran. Jako první se dokázal prosadit celek z krajského města. Na to zvládli hosté odpovědět, ale to bylo vše, na co jim síly stačily. U slova byli pouze domácí, kteří nakonec vítězí. Další utkání čeká Slovan 5. 9. 2019 od 17:30 na ledě extraligového Litvínova.
2.9.Dorost porazil v přípravném zápase LetňanyUNL - LET 4:2, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Dorostenci Slovanu zvládli další přípravné utkání. Na svém ledě dokázali porazit Letce Letňany 4:2. Dva kanadské body za gól a přihrávku zaznamenal Koval.
2.9.Startuje 11. ročník Brunovy tipovačky!BrunoÚ s t í n/L. - Firma Jasnet spolu s HC Slovan Ústí nad Labem si pro Vás, fanoušky, i letos připravila další ročník Brunovy tipovačky, kde se tipují výsledky Chance ligy. A ročník je to tentokráte již jedenáctý. A na co se kromě výher můžete těšit? Na severočeské derby HC Slovan Ústí nad Labem vs. Piráti Chomutov. Takže, připravte se, startujem!
2.9.Slovan čeká pikantní derby s DěčínemUNL - DEC 8:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté museli vinou zdravotních potíží vynechat dva přátelské duely. Nyní se Slovan vrací zpět do zápasového rytmu. Prvním utkáním po krátké zápasové pauze bude pikantní souboj s Děčínem. Přijďte okusit atmosféru severočeského derby. Utkání začíná v úterý od 17.00.
29.8.Ústecký Smetana zůstává na Kladně, osm Rytířů je ve SlovanuVít HeralSpolupráce Rytířů Kladno a Slovanu Ústí nad Labem vykrystalizovala v předsezonní hráčské přesuny. Svou šanci u Rytířů využil ústecký obránce Ondřej Smetana a zůstává v kádru Kladna. Na sever Čech naopak putuje osm Rytířů, kteří se pokusí probojovat do základní sestavy Slovanu - brankář David Stahl, obránci Jakub Müller, Václav Veber, Adam Zich a útočníci Matyáš Filip, Adam Kalaj s bratry Ondřejem a Martinem Bláhovými.
29.8.Junioři dokázali zvítězit také v posledním přípravném utkání na ledě LetňanLET - UNL 4:7, 0.kolo | Anna KuželováV posledním přípravném utkání čekala na ústecké juniory odveta proti Letňanům, kterým v prvním přípravném utkání vstřelili hned třináct branek. Tentokrát jich vsítili pouze sedm a to hlavně díky dobrým dvěma třetinám. V té poslední trochu polevili na tempu a nechali naopak skórovat soupeře, vysoký náskok si však pohlídali.
27.8.Slovan ruší tento týden přátelská utkáníTisková zprávaZ důvodu zranění a chřipkové epidemie ruší Slovan zápasový program do konce tohoto týdne. Ruší se tedy dnešní utkání s týmem HC Slavia Praha a páteční utkání s německým týmem Lausitzer Fuchse.
27.8.Dorost nestačil HvězděUNL - HVP 1:4, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci v domácím prostředí prohráli. Nad jejich síly byli hokejisté Hvězdy Praha, kteří vyhráli přípravný zápas na půdě soupeře 4:1. Za žlutomodré se prosadil Ondřej Filip.