PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

6.8.Další venkovní zápas, Slovan pojede do MostuMOS - UNL 5:1, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Na ústecké hokejisty čeká třetí přípravný zápas před Chance Ligou. Po domácím utkání s Kolínem a venkovním v Kadani čeká na svěřence Miroslava Macha, Jaroslava Roubíka a Jiřího Merty další soupeř. Ve čtvrtek 6. srpna nastoupí od 18 hodin proti druholigovému Mostu. Toto utkání není přístupné pro veřejnost.
6.8.Hokejové soustředění mládeže je ve své půlceKlubÚ s t í n/L. - Právě probíhá 5. ročník Hokejového soustředění mládeže (HSM 2020). Akce je zaměřena na předsezonní přípravu na mistrovskou sezonu. Letos se přihlásilo na soustředění 160 dětí, čehož si zakladatel Lukáš Zahradník a Jan Čaloun velice váží a doufají, že každý rok se kvalita akce bude zlepšovat.
6.8.Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánuKlubÚ s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s Kladnem.
6.8.Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápaseMOS - UNL 5:1, 0.kolo | Jan KoudelkaMost - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém ledě prohrálo Ústí 1:5. V zápase hraném kvůli nařízení domácího celku bez diváků, se dokázal za žlutomodré prosadit pouze kapitán Slovanu v tomto utkání, Jiří Drtina. Další utkání sehraje Ústí v úterý 18. srpna doma proti Kadani.
5.8.První příprava juniorům v Mostě nevyšlaMOS - UNL 6:4, 1.kolo | Tomáš SuchánekMost - I junioři vyrazili ke svému prvnímu přípravnému utkání v sezoně. Zápas v nedalekém Mostě našim mladíkům však nevyšel dle představ. Slovan začal dávat branky až příliš pozdě a odjíždí z Mostu poražen. Další příprava čeká juniory na domácím ledě, a to přesně za týden v rámci odvety s Mostem.
4.8.V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do KadaněKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli být původně Kladenští Rytíři, nicméně utkání na ledě Kladna bylo zrušeno ze zdravotních důvodů na straně Středočechů. Slovan tak vyjede na led soupeře až zítra 4.8.2020. Naše hokejisty čeká zápas na ledě Kadaně. Utkání startuje v 18.00.
4.8.Mladá sestava Slovanu v Kadani výsledkově neuspělaKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekKadaň - Druhé přípravné utkání, první na ledě soupeře, postavilo do cesty Slovanu Trhače z Kadaně. Hráči jako Jiří Severa, Vladimír Brož nebo Michal Trávníček nastoupil dnes za Mladou Boleslav. A tak sestava Slovanu opět čítala mladé borce bojující o sestavu. Do branky se dnes tentokrát postavil Petr Hamalčík. Ráz utkání určil divoký úvod, když padly hned v prvních čtyřech minutách tři branky. Slovan se stejně jako proti Kolínu trefil jednou. Úspěšným střelcem byl premiérově v dresu Slovanu Jan Tlačil.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém... Celý článek

Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánu

Ú s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s... Celý článek

Hokejové soustředění mládeže je ve své půlce

Ú s t í n/L. - Právě probíhá 5. ročník Hokejového soustředění mládeže (HSM 2020). Akce je zaměřena... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv