PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

V září 2017 vyšly tyto články:

12>>
30.9.Slavia byla v Ústí úspěšnější a odváží si tři bodyUNL - SLA 1:2, 8.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po hodinovém výpadku proudu diváci čekali na úvodní branku do třetí třetiny, když se prosadil hostující David Šafránek. Poté se hosté dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Zdeňka Kubici. Domácí pouze snížili, když využil přesilovou hru 5 na 3 Antonín Melka.
30.9.Mladší dorost sice vedl, ale z Třemošné neveze ani bodTRM - UNL 4:2, 6.kolo | Jan ProšekTřemošná - Mladší dorostenci Slovanu vstoupili do zápasu na ledě Třemošné velmi dobře, díky brankám Gašpara a Weise vedli o dva góly. Pak ale domácí skórovali čtyřikrát v řadě, a tak rozhodli o své výhře. Hokejisté Ústí se potýkají s velkou marodkou.
29.9.Mladší dorostenci neuspěli ve VarechKVA - UNL 6:3, 5.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - V rámci 5. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu hrálo Ústí v Karlových Varech. Domácí tým měl střeleckou převahu, na branku Slovanu vyslal celkem 61 střel. Brankář Matěj Mazourek jich 55 chytil, inkasoval šest branek. Za Ústí se prosadili Weis, Tot a Pavlíček.
29.9.Starší dorostenci převálcovali Děčín a pokračují ve vítězné sérii DEC - UNL 2:9, 5.kolo | Jana DrbalováDěčín - V rámci 3. kola Ligy staršího dorostu Slovan zamířil na led Děčína. Ústečtí dorostenci se v utkání příliš nenadřeli. Medvědům nasázeli devět branek a s prozatímní bilancí sedm gólů na zápas se již toto úterý představí před domácím publikem.
28.9.Na sever Čech přijede pražská SlaviaUNL - SLA 1:2, 8.kolo | Ladislava KrálováÚ s t í n/L. - Ústí bude mít již v sobotu další šanci získat tři body, tentokrát na domácím ledě v zápase s pražskou Slavií. Utkání se sešívanými začne od 17:00 hodin. Podaří se Slovanu zabojovat a posunout se v tabulce o něco výše?
27.9.Po neúspěšných nájezdech si z derby odváží Slovan jen bodLTM - UNL 3:2, 7.kolo | Barbora Koťová, Jakub KohoutÚ s t í n/L. - Derby otevřel svým gólem ve čtvrté minutě Melka a v jedenácté minutě na něj navázal Jiří Severa. V druhé periodě začaly Litoměřice tlačit a dokonce se jednou prosadily. Ve třetí třetině vyrovnaly a šlo se na prodloužení. V něm se udály dvě přesilovky. V prodloužení však nikdo nedokázal skórovat a o utkání rozhodly nájezdy, v kterých zvítězily Litoměřice.
26.9.Ústí čeká derby v Litoměřicích, Slovan má svému soupeři co vracetLTM - UNL 3:2, 7.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Další venkovní zápas čeká na Slovan, míří do Litoměřic, kde se odehraje severočeské derby.V minulé sezóně se tyto týmy utkaly čtyřikrát a ani jednou Slovan nevyhrál. Všechna klání vyhrály Litoměřice. Podaří se Slovanu ligová odveta? Úvodní buly bude vhozeno 27. září v 18:00 h.
25.9.Po nepovedené druhé třetině odjíždí Slovan z Přerova bez boduPRE - UNL 7:4, 6.kolo | Jakub Kohout, Daniel DoležalÚ s t í n/L. - Skóre otevřel v šesté minutě první třetiny přerovský Sýkora. Slovan si však tento gól nenechal líbit a v první třetině tak odpověděl Antonín Melka a Pavel Smolka. Druhou periodu si však ústecký celek nechal utéct a inkasoval 5 gólů v řadě. S konečným výsledkem ještě chtěli něco udělat Dufek a Severa, ale Slovan už nedokázal obrátit konečný stav utkání a z Přerova tak odjíždí bez bodu.
24.9.Severočeši míří bojovat o body na led Zubrů. Spraví si chuť po zápase na Kladně? PRE - UNL 7:4, 6.kolo | Tereza KošťálováÚstí nad Labem – Ústečtí hokejisté vyjedou za šestým kolem do Přerova. Tabulka je po pátém kole vcelku vyrovnaná, a proto je důležitý každý bod. V posledním kole severočeští hráči získali jeden bod na Kladně, kde utkání dospělo do prodloužení po vyrovnaném stavu 1:1. Slovan se se Zubry utká v pondělí 25. září 2017 od 18:00 hod.
24.9.Hokejistům bude opět k dispozici družinaAnna KuželováÚ s t í n/L. - Stejně jako v loňském roce mají i v tom letošním všichni malí hokejisté možnost navštěvovat hokejovou družinu. Ta bude opět otevřena od úterý 26. září na zimním stadionu.
23.9.Slovan vydoloval na ledě prvního Kladna bodKLA - UNL 2:1, 5.kolo | Jakub Kohout, Filip ArdonÚ s t í n/L. - Slovan od poloviny druhé třetiny prohrával o jednu branku. Do zápasu tým vrátil Ladislav Gengel 12 minut před koncem utkání. Týmy udržely stav 1:1 do konce hrací doby a následovalo tedy prodloužení. Po vyloučení hráče Slovanu za příliš mnoho hráčů na ledě skóroval David Tůma a Kladno tak utržilo o jeden bod víc.
22.9.Slovan míří na Kladno, to vede WSM LiguKLA - UNL 2:1, 5.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecké hokejisty čeká další zápas. Po dvou domácích duelech maji před sebou utkání na ledě soupeře. Slovan cestuje do nedalekého Kladna, které vévodí tabulce WSM Ligy. Severočeské hokejisty nečeká vůbec nic snadného. Utkání startuje v sobotu 23.9. v 16:00 hod. Sledovat jej můžete na onlajnech.
20.9.Soutěž a získej fotografii a podpis od svého oblíbenceJiří CíchaÚ s t í n/L. - Tým HC Slovan Ústí nad Labem vyhlašuje novou soutěž, která je určená všem fanouškům žlutomodrých při domácích zápasech. O co půjde?
19.9.Známe výherce soutěže ´´Karavanem za Slovanem´´Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Před startem souteže WSM Ligy jsme informali o tom, že pokud si zakoupíte pernamentní vstupenku, tak se automaticky dostáváte do slosování do soutěže. Výhrou je cesta autokaravanem (cestovat můžete Vy + parta Vašich dalších tří kamarádů) na venkovní utkání Slovanu. Autokaravan bude výhercům přistaven s řidičem, plnou nádrží a plným barem!
19.9.Před zápasem bychom byli s bodem spokojení, říká RůžičkaUNL - KVA 2:3, 4.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Dlouho držel svůj tým v naději na dobrý výsledek. Karlovy Vary vyslaly na dvacetiletého Jana Růžičku téměř čtyřicet střel. Během prvních dvou třetin inkasoval pouze jeden gól při vlastním oslabení po dobré teči hostujícího hráče. Růžičkovi spoluhráči se mu za to odvděčili ve třetí třetině dvěma brankami během minuty a půl. Slovan však obrat nedokázal udržet a padl s Karlovými Vary v prodloužení 2:3.
18.9.Slovan vybojoval proti Energii bodUNL - KVA 2:3, 4.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.
18.9.Starší dorost je zatím stoprocentní, Mostu nasázel osm gólůMOS - UNL 3:8, 3.kolo | Jana DrbalováMost - Na druhý ostrý zápas zavítali hokejisté staršího dorostu na led Mostu. Ani v dalším střetnutí nebyla nouze o branky, Slovan se trefil celkem osmkrát. Svůj premiérový hattrick si připsal Marek Veselý a ústečtí dorostenci tak mají před duelem v Děčíně stoprocentní bilanci.
17.9.Zápas jsme měli rozhodnout už dávno, ví Jaroslav RoubíkUNL - BNJ 3:2, 3.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Souboj s Benátkami nad Jizerou nemohl rozhodnout nikdo jiný než super kanonýr Jaroslav Roubík, který v prodloužení vymíchal gólmana soupeře Stezku a získal Slovanu bod navíc. Jaké byly jeho dojmy po utkání?
17.9.Mladší dorost podlehl na nájezdy KladnuKLA - UNL 7:6, 3.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Dramatický zápas plný branek sehráli mladší dorostenci Ústí a Kladna. Hrálo se ve středu Čech a domácí celek dokázal vyhrát na nájezdy. Po první třetině vedl Slovan 2:0, ve druhé třetině se Kladno dostalo do vedení. Ve třetí třetině viděli diváci dalších sedm branek.
17.9.Do Ústí zavítají Karlovy Vary. Podaří se Slovanu pokořit silného protivníka?UNL - KVA 2:3, 4.kolo | Ladislava KrálováÚ s t í n/L. - V pondělí se Slovan utká s atraktivním soupeřem. Ve svém druhém domácím mistrovském utkání bude hostit Karlovy Vary – ještě v loňském roce účastníky nejvyšší soutěže. Dokáží žlutomodří ukázat, kdo je na zimním stadionu v Ústí doma, nebo se prosadí karlovarští? Zápas můžete sledovat od 18:00 hodin.