CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 24. 1. 2020 od 17:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 24 . 1. 2020 od 18:45 hod.

V září 2016 vyšly tyto články:

123>>
30.9.V zápase mladšího dorostu v Litvínově padlo celkem dvanáct branek. Výhru brali domácíLIT - UNL 7:5, 7.kolo | Jan ProšekLitvínov - Severočeské derby bylo na programu v rámci 7. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Hostující Slovan v zápase dvakrát vedl o gól. Domácí hokejisté přestříleli hosty 7:5. Za Ústí se prosadili dvakrát Gašpar, jednou pak Costa, Tomáš Čermák a Bláha.
29.9.Starší dorost se opět trápil, doma nestačil na MělníkUNL - MEL 1:4, 4.kolo | Jana DrbalováSe snahou odčinit poslední dvě prohry Slovan nastoupil v rámci 4. kola Ligy staršího dorostu na domácím ledě proti soupeři z Mělníka. Ústečtí hokejisté se však po většinu zápasu prezentovali pasivní hrou a domácí nedostala do hry ani pětiminutová přesilová hra na konci druhé třetiny. Mělník tak vyprovodil Slovan čtyřmi góly a připsal si svou první výhru v sezóně.
29.9.Slovan se jede porvat o snížení bodového náskoku Kladna ve WSM lizeKLA - UNL 3:0, 10.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Ve včerejším utkání si Ústí poradilo s Havířovem 3:1. Další důležitý výjezd čeká v sobotu hráče Slovanu do nedalekého Kladna, kde budou chtít zvítězit a přiblížit se tak svému soupeři ve WSM lize, který momentálně okupuje tabulku na prvním místě s náskokem pěti bodů.
28.9.Ústí nad Labem se po výhře nad Havířovem vyhouplo v soutěžní tabulce na druhé místoUNL - HAV 3:1, 9.kolo | Tereza Košťálová, Zdeněk Kamínek ml., Jana DrbalováÚstí nad Labem - Deváté kolo WSM Ligy přineslo souboj před zápasem čtvrtého Ústí nad Labem s osmým Havířovem. Utkání zvládli lépe Severočeši, kteří kromě padesáté čtvrté minuty nekapitulovali. Dvě branky zaznamenal Jan Kloz, díky kterému se Slovan dostal v soutěžní tabulce na druhou příčku za vedoucí Kladno. Tříbodový zisk Ústí nad Labem sledovalo o sváteční zářijovou středu 798 diváků.
28.9.Mohli jsme dát klidně i víc gólů, říká LoskotUNL - HAV 3:1, 9.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Ústí zvládlo zápas proti Havířovu velmi dobře. K jednomu gólu z první třetiny přidalo ve druhé další dva a šlo si jasně pro vítězství. V posledních zápasech však dokázal Slovan několikrát ztratit vedení a proto jsou tři body za dnešní výhru velmi cenné. V tabulce se posunul na druhou příčku za Kladno. Dvěma brankami přispěl k výhře Jan Kloz, kterému asistoval Marek Loskot, který zhodnotil vítězný zápas.
27.9.Na svátek přijede změřit síly se Slovanem slezský tým z HavířovaUNL - HAV 3:1, 9.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Po včerejší bitvě s Benátkami si naši hráči přivezli domů 2 body po výhře 2:3sn z pohledu domácího celku. Na státní svátek je čeká nelehký soupeř z Havířova, který v posledním kole padl na domácím ledě s Frýdkem-Místek 1:2 a momentálně okupuje 8. místo ve WSM lize. Zápas začíná v 18:00 hodin.
26.9.Při pondělním kole vyjíždí Slovan do BenátekBNJ - UNL 3:4, 8.kolo | Miroslav JaníčekBenátky n. J. - Po těsné výhře nad Motorem zajíždí Ústecký Slovan hned po dvou dnech na led Benátek nad Jizerou. Soupeř je v tabulce na 4. místě, ale má na svém kontě pouze o 1 bod víc. V přípravě na novou sezónu se Ústečtí setkali s tímto soupeřem hned dvakrát a body vždy zůstaly na domácím ledě.
26.9.Benátky nad Jizerou na Slovan nestačily, Severočeši si domů vezou dva bodyBNJ - UNL 3:4, 8.kolo | Martina Nová, Tereza KošťálováBenátky nad Jizerou - Poprvé od přípravy se Slovan utkal se středočeskými Benátkami nad Jizerou v pondělí 26. září 2016 v 8. kole WSM Ligy. Značnou sílu v utkání měli Ústečtí, ale ve třetí části se podařilo domácímu mužstvu vyrovnat a utkání pokračoval prodloužením. V nastavených pěti minutách se více dařilo Středočechům, ale gól nikdo nevstřelil. V následujících samostatných nájezdech v šesté sérii ukončil trápení ústecký Patrik Poulíček.
26.9.Ústečtí junioři navázali v Litoměřicích na páteční výhruLTM - UNL 1:5, 2.kolo | Ladislava KrálováV nedělním zápase, který se odehrál 25.9.2016 na Litoměřickém stadionu, se ústeckým juniorům podařilo úspěšně rozehrát už první třetinu a náskok si udržet. Utkání skončilo pro Slovan vítězně 5:1.
25.9.Mladší dorost nestačil v prodloužení na PZ KladnoUNL - PKL 2:3, 6.kolo | Helena SmetanováÚstí nad Labem - Na domácím ledě odehráli ústečtí mladší dorostenci velmi napínavý zápas proti pracovním zálohám Kladna. Úvodní branku vstřelilo PZ Kladno hned v první třetině. Domácí na sebe ovšem nenechali dlouho čekat a po chvíli stav vyrovnali na 1:1. Hostující celek během první třetiny vstřelil ještě jeden gól, čímž navýšil stav na 1:2. Další gól padl až v třetí třetině, a to do branky hostí. Třetí třetina skončila za stavu 2:2. Až prodloužení rozhodlo o vítězi, kterým se nakonec stalo PZ Kladno.
24.9.Junioři si poradili s Karlovými Vary UNL - KVB 5:4, 1.kolo | Ladislava KrálováPrvní mistrovské utkání ústeckých juniorů se odehrálo v pátek 23.9.2016 na domácí půdě a pro ústecké hráče dopadlo úspěšně. Podařilo se jim dostat do výrazného vedení, a i přesto, že se karlovarští pokoušeli srovnat, žlutomodří si udrželi skóre 5:4 a zvítězili.
24.9.Proti favoritovi Slovan vybojoval všechny tři bodyUNL - CEB 4:3, 7.kolo | Barbora Wolfová, Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Drama až do poslední vteřiny! Tak vypadalo utkání, které nám nabídl Slovan proti favorizovanému Motoru z Budějovic. Po první části to se mohlo zdát, že uvidíme jednoznačný výsledek, ale tak jednoduché to domácí neměli. Museli ukázat veškeré schopnosti a sílu a po vyrovnání hostů nejen navrátit, ale i udržet vedení na své straně. To se jim podařilo a připisují si tak velmi cenné tři body do tabulky.
24.9.Chtěl bych dát alespoň ještě jeden gól, přeje si se smíchem KomárekUNL - CEB 4:3, 7.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Slovan čekaly v sedmém kole České Budějovice. Proti favoritovi začalo Ústí velmi dobře, když po první třetině vedlo 2:0. O druhou branku se postaral teprve osmnáctiletý Vojtěch Komárek, pro kterého to byl premiérový gól mezi seniory. Po výhře 4:3 bral Slovan všechny tři body a Komárek byl s celkovým výkonem týmu spokojený a věří, že to bude dobrý odrazový můstek do dalších utkání.
23.9.Na sever Čech se chystají Budějovice. Oplatí jim Slovan porážky z loňské sezóny?UNL - CEB 4:3, 7.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - V posledním zápase proti Prostějovu zvítězili Ústečtí v prodloužení 4:3. Přerušili tak sérii tří proher v řadě. V sobotu 24. září nastoupí hokejisté Slovanu k dalšímu klání. Tentokrát přivítají na domácím ledě Jihočeský Motor. Utkání začíná v 17:00 hodin. V uplynulém ročníku se žlutomodrým proti tomuto soupeři vůbec nedařilo. Čtyři ze čtyř vzájemných soubojů prohráli. Podaří se Severočechům tuto nepříznivou situaci napravit? Přijďte se o tom přesvědčit na ústecký zimní stadion.
21.9.Severočeští hokejisté vyzráli na Prostějov, berou body po prodlouženíPRO - UNL 3:4, 6.kolo | Nemela Radim, Tereza KošťálováProstějov - Šesté kolo WSM Ligy odehrál Slovan s prostějovskými Jestřábi. Celé utkání bylo jako na houpačce, což se odrazilo i na výsledku. Po šedesáti odehraných minutách bylo skóre 3:3 a muselo následovat prodloužení. Za střetnutím udělali tlustou čáru Ústečtí, kteří se s domácím brankářem poradili už po devětatřiceti vteřinách od zahájení nastaveného času. Gól v prodloužení vstřelil Jan Kloz s pomocí od Daniela Vrdlovce.
20.9.Dalším soupeřem Ústí bude aktuálně třetí ProstějovPRO - UNL 3:4, 6.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Slovan vstoupil do nového ročníku dobře, když si na úvod připsal dvě výhry. Nyní má však na svém kontě tři prohry v řadě, když naposledy padl s Přerovem 2:3 po samostatných nájezdech. Nyní zajíždí na led Prostějova, proti kterému se mu loni příliš nedařilo, a prohrál tři ze čtyř utkání. Prostějov se nyní nachází na třetím místě tabulky, takže určitě nebude pro Ústí lehkým soupeřem. Utkání začíná 21. září v 18:00 hod.
20.9.Hokejová škola Jana Čalouna - nutná nová registraceRedakceÚ s t í n/L. - Hokejová škola Jana Čalouna pokračuje dál. Nadcházející lekce se bude konat v pondělí 26. září. Start je naplánovaný na 15:45 h. a konec bude v 16:45 h., lekce je pro ročníky 2005-2006. Nová registrace je z technických důvodů nutná.
19.9.Mladší dorost prohrál v LetňanechLET - UNL 4:1, 5.kolo | Jan ProšekPraha - V rámci 5. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu cestoval Slovan do Prahy, kde se utkal s Letci Letňany. Slovan dokázal ve třetí třetině snížit na 1:2. Pak se ale dvakrát prosadili domácí a potvrdili svou výhru. Letci vyhráli 4:1, jedinou branku Slovanu vstřelil Kale Costa.
19.9.Starší dorost úvodní domácí zápas sezóny nezvládl a podlehl Třemošné UNL - TRM 3:6, 2.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Po vydařené přípravě a vstupu do sezóny se Slovan poprvé představil v mistrovském utkání na domácím ledě. V rámci druhého kola Ligy staršího dorostu Ústečtí hostili tým z Třemošné. Po vyrovnaném začátku však hosté vzali situaci na ledě do vlastních rukou a šesti góly sebrali Slovanu naději na body z utkání.
17.9.Slovan padl s Přerovem po nájezdechUNL - PRE 2:3, 5.kolo | Martin Pešout, Jana Drbalová, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Ústecký Slovan na domácím ledě neuspěl proti Zubrům z Přerova. Ústečtí nejprve prohrávali 0:1, ale po dvou trefách Jana Kloze skóre utkání otočili. V 59. minutě ale vyrovnal hostující Popelka a následně při samostatných nájezdech rozhodl Marek Sikora.