PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

V září 2014 vyšly tyto články:

1234>>
30.9.Dorosty a juniorka v záříJan ProšekÚ s t í n/L. - Znovuzrozený ústecký hokej není jen o hlavním týmu. Sezónu 2014/2015 začaly oba dorosty i juniorské mužstvo. Tyto mančafty mají za sebou prvních několik utkání. Ani jeden z nich nehraje nejvyšší soutěž.
30.9.Všechny góly, které jsme dali, byly spontánní, říká po výhře nad Havířovem Tomáš RodUNL - HAV 5:4, 8.kolo | Barbora WolfováÚstí nad Labem – I přes značně lepší hru domácích skončil zápas s Havířovem jen s jednobrankovým rozdílem. Pět minut před koncem zápasu ještě vedli domácí o tři branky (5:2), ale hostující Marek Loskot, se za záda Michaela Petráska trefil hned dvakrát za sebou. A tak zajistil napjatý konec utkání. O zápase mluví Tomáš Rod, který si připsal dva kanadské body (1+1).
30.9.Slovan jede bojovat o body do Českých BudějovicCEB - UNL 2:0, 9.kolo | Michal MacákSlovan v pondělí vybojoval 3 body proti Havířovu. O další body do tabulky bude Ústí nad Labem bojovat hned ve středu 1. 10., kdy změří síly s domácími Českými Budějovicemi. Nastoupí tak proti sobě sousedé ze středu tabulky, kteří si v zápase rozhodně nic nedarují. Utkání na jihu Čech startuje v 17:30 hod.
30.9.Hokejová pětka, magazín o I. lize - díl čtvrtýJan ProšekÚ s t í n/L. - Poslední týden měsíce září uplynul, a tak Hokejová pětka, Magazín Sportu 5, hodnotí prvoligové dění. Kromě sestřihů ze zápasů se můžete podívat na rozhovor s Jaromírem Jágrem. Slavná osmašedesátka hovoří o svých začátcích, ale také o stavu mládežnického hokeje.
29.9.Slovan v pondělním zápase přelstil HavířovUNL - HAV 5:4, 8.kolo | Tereza Košťálová, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V osmém kole I. hokejové ligy ČR hostili hokejisté Slovanu celek Havířova. Ústí nad Labem zvítězilo před 522 diváky 5:4 a připsalo si do tabulky tři body. Hosté byli vyrovnaným soupeřem. Jaroslav Roubík se blýskl třemi kanadskými body (2+1).
28.9.Starší dorost bodoval, přehrál ZbraslavZBR - UNL 3:13, 0.kolo | Jan ProšekZbraslav - V rámci třetího kola ligy staršího dorostu cestoval Slovan do Benešova, kde nastoupil proti Zbraslavi. První branku vstřelilo Ústí, později se "domácí" dostali do vedení 2:1. Ve zbytku zápasu zabrali Severočeši, a tak se radovali z výhry 13:3. Třemi góly přispěli k výhře Bořek Ozom (na fotce) a Famil Amirov.
28.9.Slovan čeká další domácí zápas. V pondělí přijede HavířovUNL - HAV 5:4, 8.kolo | Anna KuželováSlovan prohrál v sobotu na svém ledě s rivalem z Chomutova 1:3. Hned v pondělí 29. 9. ho čeká další domácí zápas. Soupeřem bude tým až z Moravskoslezského kraje - Havířov. Ten má momentálně na svém kontě o bod víc než Ústí a patří mu v tabulce 7. místo. Uvidíme, zda Slovan přidá druhou domácí výhru. Zápas začíná v 18:00, dorazte ho podpořit!
28.9.Po samostatných nájezdech si junioři připisují 2 bodyUNL - LET 3:2, 4.kolo | Barbora WolfováV prvních dvou třetinách byl úspěšnější i aktivnější hostující tým, který vedl o dvě branky až do začátku třetí třetiny. Skvělé výkony předvedli brankáři na obou stranách, protože střel na brány rozhodně nebylo málo. Ve třetí části hosté hodně faulovali a Slovan se tak většinu třetiny držel v útočném pásmu. Jedné z přesilových her využil Marek Macek a snížil tak vedení hostů na 1:2. Druhý kdo se prosadil byl Daniel Řídel (na fotografii), který vyrovnal stav na 2:2 a s tímto stavem se dohrálo do konce třetí třetiny. Bez prodloužení se odehrály samostatné nájezdy, které ovládli domácí. Oba hostující hráči byli na nájezdech neúspěšní a z domácích se první trefil Matyáš Kašek a rozhodující nájezd proměnil Jakub Suchan, díky kterému si tak Slovan připisuje dva důležité body.
28.9.Trojice Ozom, Amirov a Drha zajistili starším dorostencům jasnou výhruUNL - TML 5:0, 4.kolo | Barbora WolfováHned po dvou minutách zápasu vstřelil první gól domácích Bořek Ozom (na fotografii) a tím dodal celému týmu sebevědomí. Po velkém tlaku hostí se uvolnil s pukem domácí Famil Amirov a po kombinaci s Bořkem Ozomem umístil puk za záda Weberta Matěj Drha. Po 13 minutách tak vedl domácí tým 2:0. Další branka domácích přišla ve druhé třetině a opět byl jejím autorem Matěj Drha. Ani přes pět dvouminutových přesilových her, se nepodařilo umístit puk za záda Dobiáše nikomu z hráčů Tachova. V poslední části už jen domácí potvrdili jejich výhru dvěma góly. Opět se na nich podílí trojice Ozom, Amirov a Drha, kteří mají zásluhu na všech pěti gólech. Díky skvělému výkonu domácího brankáře, který vychytal čisté konto, si domácí připisují 3 body.
27.9.I přes výborný začátek domácích odvážejí všechny tři body PirátiUNL - CHM 1:3, 7.kolo | Anna Kuželová7. kolo proti sobě postavilo dva severočeské rivaly. Domácí vstoupili do utkání aktivněji. Už v první minutě se trefil Tomáš Kolafa. Hosté dokázali v první třetině vyrovnat a ve zbytku utkání vstřelili ještě dva góly. Slovan už žádný další gól nepřidal, a tak si všechny tři body odvážejí hosté z Chomutova.
27.9.Nemáme se za co stydět, říká po derby s Chomutovem Vít BudínskýUNL - CHM 1:3, 7.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Utkání s Chomutovem vždy nabízí zajímavý hokej plný pěkných momentů a souboj hlasivek fanoušků obou klubů. Ne jinak tomu bylo v sedmém kole, kdy se utkání odehrálo v Ústí. Domácí vstřelili branku již v první minutě. Na slibný začátek nedokázali navázat, a tak prohráli 1:3. O utkání hovořil útočník Vít Budínský.
27.9.Junioři nestačili na PZ Kladno, jedinou branku vstřelil VrbaPKL - UNL 7:1, 0.kolo | Jan ProšekKladno - Ústecký juniorský tým si připsal první porážku. Zápas proti PZ Kladnu nezačal dobře, po první třetině prohrával již o čtyři branky. Za stavu 0:5 z pohledy Slovanu se prosadil Marco Vrba (na snímku). Severočeši prohráli 1:7.
26.9.Piráti z Chomutova míří do Ústí Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Protože v ústecké Areně probíhala taneční soutěž, museli místní hokejisté odehrát tři zápasy na ledě soupeřů. Nyní je už ledová plocha plně v provozu a tak se fanoušci Slovanu mohou těšit na další domácí utkání. V sobotu 27. září přivítají žlutomodří na domácí půdě Piráty z Chomutova, kteří ještě v loňské sezoně působili v nejvyšší české hokejové soutěži. Souboj startuje v 17:00 hodin.
25.9.Po každé vstřelené domácí brance Slovanu se bude rozdávat i poukaz na pizzuZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Při domácích zápasech Slovanu budou permanentkáři zařazeni také do soutěže o poukaz na pizzu. Po každém vstřeleném domácím gólu Ústí nad Labem se stejně jako při akci s Vodkou 42 Blend, bude rozdávat i voucher na pizzu do pizzerie Replay. Vždy bude vyhlášeno číslo permanentky, poukaz si bude moct výherce vyzvednout po zápase mezi střídačkami.
25.9.Hokejová pětka, magazín o I. lize - díl třetí Jan ProšekÚ s t í n/L. - Televizní stanice SPORT 5 opět přinesla pravidelný seriál o I. hokejové lize. Pokud jste jej neviděli v premiéře či reprízách, můžete ho sledovat v archivu webových stránek.
25.9.Mladší dorost podlehl Berounským MedvědůmUNL - BER 2:5, 4.kolo | Tereza KošťálováÚstí nad Labem - Slovanu se zápas nevydařil a prohrál 2:5. Góly se mohou pyšnit Adam Janoušek a Martin Štěpánek, kteří i podle hlavního trenéra mladšího dorostu Jana Čalouna odehráli standard.
24.9.Ústečtí hokejisté vezou z Benátek tři bodyBNJ - UNL 1:2, 6.kolo | Tomáš Nejedlo, Soňa JiráskováHráči Slovanu ve třetím venkovním zápase v řadě udolali celek Benátek nad Jizerou. Na první branku čekali diváci středočeského zimního stadionu děvetadvacet minut. Branku do sítě žlutomodrých vstřelil Vojtěch Havlas, který poprvé nastoupil do zápasu v seniorské kategorii. Severočeši vyrovnali díky trefě Jaroslava Roubíka skóre čtrnáct minut před koncem. Další gól do klece modrobílých přidal Vít Budinský a modrožlutí se ujali vedení. Středočeši v závěru ještě zkusili power-play, ale nebyli úspěšní. Ústecký celek tak zvítězil 2:1.
22.9.Musíme zapracovat na produktivitě, tvrdí Dmytro Batryn, útočník mladšího dorostuKOB - UNL 5:3, 3.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Ve čtvrtečním duelu s Kobrou Praha utrpěli mladší dorostenci Slovanu první porážku během letošních mistrovských zápasů. Prohře nezabránily ani dva kanadské body, které si po přesné trefě a jedné asistenci připsal Dmytro Batryn. Čtrnáctiletý útočník Ústí nad Labem přiznal, že tým musí na produktivitě zapracovat.
22.9.Třetí venkovní zápas v řadě. Tentokrát cestuje Slovan do Benátek nad Jizerou.BNJ - UNL 1:2, 6.kolo | Anna KuželováVe středu 24. 9. má první liga na programu šesté kolo. Ústí má zatím nepříznivou bilanci 2:3, se sedmi body mu patří devátá příčka. Jeho soupeř je na tom lépe. Se ztrátou tří bodů se nachází na druhém místě. Během letní přípravy spolu odehrály dva zápasy, a v obou případech brali výhru Středočeši. Uvidíme, zda tentokrát najdou Ústečtí recept. Zápas začíná v 17:30.
21.9.Video ze zápasu v MostěMOS - UNL 3:2, 5.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - V rámci 5. kola I. hokejové ligy cestovali hokejisté Slovanu do nedalekého Mostu. Žlutomodří museli v zápase dvakrát dotahovat. Obě branky zajistil Vít Budínský. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém skórovali domácí, a tak získali dva body.