CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 5:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 1:6

V září 2013 vyšly tyto články:

12345>>
30.9.Ústečtí Lvi přetlačili HavířovUNL - HAV 2:0, 7.kolo | Soňa Jirásková, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Šňůru tří výher dokonali ústečtí hokejisté proti nováčkovi soutěže z Havířova. V souboji osmého s devátým týmem tabulky padly pouze dvě branky, skóre otevřel ve 34. minutě Jaroslav Roubík, gól do šatny vstřelil čtyřicet sekund před druhou přestávkou Daniel Boháč. První čisté konto v letošní sezóně si připsal do svých statistik Michael Petrásek. Hostům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.
29.9.Ústecké Lvy čeká další prověrka. Uspějí proti Havířovu?UNL - HAV 2:0, 7.kolo | Šárka KulhánkováÚ s t í n/L. - Do Ústí nad Labem se chystá celek HC AZ Havířov 2010. Ten šlape v tabulce Slovanu na paty, tudíž bude ve Zlatoprame Areně k vidění velké drama. Ústečtí Lvi brali v posledních dvou zápasech vždy tři body, a tak budeme doufat, že se jim to podaří i potřetí v řadě a rozjedou tak vítěznou šňůru. Utkání se odehraje 30. 9. 2013 v 18:00 hodin.
29.9.Junioři vyhráli na KladněPKL - UNL 2:4, 3.kolo | Jan ProšekKladno - Ústečtí junioři vyhráli i třetí zápas v sezóně. Na ledě Kladna nastoupili proti PZ. Po první třetině vedli modrožlutí 2:1. Ve druhé třetině se z nájezdu prosadil Vondráček. Poslední branku utkání si připsal Martin Hanzl (na snímku). Svěřenci Milana Skrbka a Jiřího Metry vyhráli 4:2 a získali tři body.
29.9.V derby porazili junioři Ústí LitoměřiceUNL - LTM 4:2, 4.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – v rámci čtvrtého kola ligy juniorů se ve Zlatopramen Areně odehrálo derby mezi Lvíčaty a Stadionem Litoměřice. Zápas to byl v první třetině vyrovnaný. V prostředním dějství se prosadil Kment a Dostálek. Ústí tak vedlo 3:1. V poslední třetině padla jedna branka na každé straně. Lvíčata vyhrála 4:2 a v letošní sezóně ještě neprohrála.
29.9.Dobiáš: Jsem rád, že mi trenéři dali šanciUNL - PKL 4:2, 6.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Mladší dorostenci odehráli další utkáni v ELIOD extralize. V domácím prostředí přehráli mužstvo PZ Kladno 4:2. Velkou zásluhu na zisku tří bodů má brankář Daniel Dobiáš, který zastavil třicet šest střel hráčů soupeře. Inkasoval jen dvě branky, a tak si mohl po zápase se spoluhráči vychutnat vítězství.
29.9.Mladší dorost díky dobré první třetině porazil PZ KladnoUNL - PKL 4:2, 6.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – V rámci šestého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu přicestoval do Zlatopramen Areny celek PZ Kladno. Lvíčata do zápasu vstoupila výborně. Po první třetině vedla 3:0. Ve zbytku zápasu už tak aktivní nebyla a vybojovaný náskok bránila. Kladno v některých pasážích bylo lepší, ale Ústí vyhrálo 4:2.
28.9.Lvi smazali v derby čtyřbrankové manko soupeře a v Mostě zvítězili za tři bodyMOS - UNL 4:5, 6.kolo | Martin Pešout, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V rámci severočeského derby zajížděl Slovan do Mostu. Lvi zaspali úvod utkání, na nepříznivý stav 0:4 ale dokázali reagovat, když vyhráli 5:4. Zdeňka Orcta střídal v ústecké brance po necelých deseti minutách Jan Dlouhý.
28.9.Starší dorost druhou výhru nepřidal, po boji podlehl PlzniUNL - PLZ 2:5, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 10. kola RAKO extraligy staršího dorostu přicestovala na sever Čech Plzeň. Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Domácí ale srdnatě bojovali a díky brance Navarry se dostali na dostřel. V poslední třetině si hosté vedení pohlídali. Ústí prohrálo 2:5.
27.9.Pokud budu moct, rád Slovanu do budoucna pomůžu, netajil se obránce Filip PavlíkUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Filip Pavlík stihl v letošním soutěžním ročníku odehrát za Litvínov i Ústí nad Labem dva zápasy, v ani jednom celku zatím nebodoval. Jednadvacetiletý bek vypomohl Ústeckým Lvům v utkáních s Jihlavou a Benátkami nad Jizerou, přičemž až druhý duel ovládl Slovan vítězně. S pomocí kvalitního hráče z defenzivy si Ústečtí letos připsali do tabulky první body z domácího střetnutí.
27.9.Hokejisté Slovanu míří do nedalekého MostuMOS - UNL 4:5, 6.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Most versus Ústí nad Labem aneb zápas ve znamení severočeského derby. V sobotu 28. září 2013 zavítají devátí svěřenci Jaromíra Šindela a Tomáše Mareše na led třináctého Mostu. Utkání bude pikantní pro Petra Přeučila, který v Mostě působil. Úvodní vhazování je naplánováno v 15:00 hod.
27.9.Starší dorost získal tři velmi cenné body, porazil ChomutovCHM - UNL 2:3, 9.kolo | Jan ProšekChomutov - V rámci devátého kola RAKO extraligy staršího dorostu cestovala Lvíčata do Chomutova, kde se postavila tamním Pirátům. Domácí sice vedli 1:0, hosté díky brankám Ondřeje Kopty a Bořka Ozoma překlonili zápas na svou stranu. Ve 45. minutě vyrovnal Páleník. V přesilové hře pět na tři si vítěznou branku připsal po Navarrově přihrávce Martin Tůma (na snímku). Ústí vyhrálo na ledě Chomutova 3:2, a tak má v tabulce šest bodů.
27.9.Orct: Kvůli úsporám klubu jsem musel přejít na jinou výstroj, ve které se necítímUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Přesně po třech týdnech se do branky Ústeckých Lvů vrátil velezkušený Zdeněk Orct, jenž naposledy chytal zápas v přípravě (4. září 2013) proti Drážďanům. Návrat třiačtyřicetiletému gólmanovi vyšel na výbornou, Slovan zvítězil poprvé v sezóně za tři body. Lvi mají s Orctem v brance letos pozitivní bilanci, z pěti utkání, počítáme-li i přípravu, se radovali z výhry čtyřikrát.
26.9.Mladší dorost na Karlovy Vary nestačilKVA - UNL 9:2, 5.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - V rámci pátého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu cestovala Lvíčata do Karlových Varů, kde se postavila tamní Energii. Po první třetině prohrávalo Ústí 0:2, Z kraje prostředního dějství snížil Michal Vico (na snímku). Poté však domácí převzali iniciativu. Modrožlutí prohráli 2:9.
26.9.Šestnáctiletý Zacha: Zkušenější hráči mi pomáhají, jsem rád za každou cennou raduUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Pavel Zacha je nejmladším hokejistou v "A" týmu Bílých Tygrů Liberec (5 zápasů; 1+0) i Benátek nad Jizerou (2 zápasy; 1+0). Ve druhém jmenovaném působišti valašskomeziříčský odchovanec vypomáhá, v zápase s Ústeckými Lvy dostal prostor na levém křídle elitní útočné formace, dále také například v přesilových hrách. To je na šestnáctiletého mladíka obdivuhodné.
25.9.Milan Vobořil: Na obraně se musí pracovat neustále, ale je to práce celé pětkyJIH - UNL 3:1, 4.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Milan Vobořil je nejstarším obráncem v týmu Ústeckých Lvů. Šestatřicetiletý odchovanec Hvězdy Praha zaznamenal během čtyř úvodních utkání v letošním ročníku jeden kanadský bod za asistenci, účast na ledě při vstřelených a obdržených brankách je negativní (-2).
25.9.Ústečtí Lvi poprvé bodovali naplno a zdolali Benátky nad JizerouUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Hana Veigendová, Šárka Kulhánková, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Začátek utkání vyzněl lépe pro hosty, kteří šli hned v desáté minutě do vedení po gólu z přesilovky 5 na 3. Lvi ale ve druhém dějství předvedli neskutečný obrat a vstřelili hned čtyři branky. Vyrovnávací branku, která rozjela ústecký gólostroj, vsítil Martin Baránek. Další, kteří se trefili do černého, byli Vít Budínský, Tomáš Vávra a Petr Přeučil. Ve třetí periodě přidal ještě třešničku na dort v podobě gólu Jakub Grin.
25.9.Obránce Grin boduje, co to dá, emoce ale krotí. Své body bych vyměnil za ty do tabulky, říkáUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi si konečně oddechli. Až v pátém kole se jim podařilo naplno bodovat, když přehráli Benátky nad Jizerou 5:2. Ale vítězství se nerodilo lehce, žlutomodří museli vývoj utkání otáčet.
24.9.Lvi poměří síly s Benátkami nad JizerouUNL - BNJ 5:2, 5.kolo | Eva SkokanováÚstí n/L. - Páté kolo první hokejové ligy představuje pro Ústecké Lvy novou šanci předvést svým příznivcům výhru na domácím ledě v základní hrací době. Tentokráte budou Ústečtí hostit tým z Benátek nad Jizerou, který je v současné chvíli dvě příčky před ústeckou kabinou. Zda se tentokrát budou radovat žlutomodří se přijďte přesvědčit již tuto středu 25. září od 18 hodin.
23.9.Vypij pivo a pojď zdarma na hokej!Tisková zprávaÚstí nad Labem - Marketingové oddělení HC Slovan Ústečtí Lvi a společnost Heineken si připravilo pro příznivce ústeckého hokeje další zajímavou akci. S novým kalendářním měsícem startuje soutěž, díky které můžete vyhrát vstupenky na domácí zápas Slovanu jen díky koupi piva v jedné z padesáti partnerských provozoven.
23.9.Starší dorost sahal v Letňanech po bodech, nakonec neuspělLET - UNL 4:3, 8.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci osmého kola RAKO extraligy staršího dorostu cestovala Lvíčata do Prahy, kde se utkala s Letňany. Letci vedli o dvě branky, hosté vyrovnali. Pražané se dostali do vedení 4:2, na rozdíl jediné branky snížil Roman Navarra (na snímku). Na něj už nikdo v modrožlutém dresu nenavázal, a tak Ústí prohrálo 3:4. Snaha se hostům nedá upřít.